Zwyczajne świństwo! Polak okradał powodzian!

Polak, Krzysztof Leśny mieszkający w Carlisle został skazany na 12 miesięcy pozbawienia wolności za okradanie domów podczas powodzi po uderzeniu huraganu Desmond.

Trudno określić zachowanie Polaka jednym słowem. Mężczyzna wykorzystał trudną sytuację powodzian i z premedytacją przystąpił do kradzieży. A że było to postępowanie przemyślane świadczą narzędzia jakimi się posłużył: łom, nożyce do metalu, kominiarka, rękawice i podręczna torba. Z takimi narzędziami z pewnością nie chodzi się na zakupy do sklepu ani na spacer do parku, tym bardziej jeśli pada intensywny deszcz.

Na szczęście 30-letniego Polaka schwytała policja, która rutynowo patrolowała okolicę. Gdyby funkcjonariusze nie aresztowali Krzysztofa Leśnego, jego łupem padłyby kolejne posiadłości, które zamierzał splądrować.

Krzysztof Leśny został skazany na 12 miesięcy pozbawienia wolności. Ponadto musiał wpłacić pieniądze na fundusz pomocy dla ofiar powodzi. Sędzia w uzasadnieniu wyroku stwierdził, że Polak nie zasługuje na żadne współczucie i jak się wydaje sporo jest w tym racji, bowiem Krzysztof Leśny zwyczajnie chciał się wzbogacić kosztem ludzkiego dramatu i cierpienia.

OM | Open Magazyn.pl
Źródło | Daily Mail | Na fotografii Krzysztof Leśny

© Open Magazyn.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Całość jak i żadna część utworów na OPEN MAGAZYN.PL, nie może być rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie bez zgody Redakcji. Wobec osób łamiących prawo, podjęte zostaną wszelkie działania prawne celem dochodzenia roszczeń finansowych.

REKLAMA

POPULARNE TERAZ

INFORMACJE I BIZNES

OPINIE I PUBLICYSTYKA

/Autor

Miłość: On muzułmanin, ona chrześcijanka

On muzułmanin ze stolicy Bangladeszu, ona chrześcijanka z miasteczka w zachodniej Polsce. Poznali się w Berlinie. Synka urodziła zaraz po maturze. Historia jak z „Faktu”, a jednak się udało. Oto Klaudia, Mamun i ich multikulturowy „happy end”. Wychowana w rodzinie „patchworkowej”, Klaudia pragnęła, by jej własna była taka „na zawsze”. Życie wystawiło ją na większą próbę, niż zakładał plan.

STYL I KULTURA

/Autor

Jak zostać dawcą szpiku

Pobranie szpiku jest bezpieczne ale wiąże się z paroma niedogodnościami związanymi z przeszczepieniem. Jednak nie są one zbyt dotkliwe. Przy pobraniu komórek macierzystych z krwi obwodowej trzeba się liczyć z jednodniową wizytą w klinice pobrania.