Zuchwały przekręt Polki z Londynu

» Damian Biliński | Źródło: Daily Mail

Polak potrafi, ale Polka również. Monika Brzezińska lat 28, podszywając się pod właściciela domu w Londynie postanowiła nieruchomość sprzedać. Rzecz w tym, że postanowiła sprzedać dom, który nie był jej własnością.

___________________________________________________________________________________________________________________________

Dziennik „Daily Mail” opisuje zuchwały przekręt z udziałem Polki, Moniki Brzezińskiej. Polka posiadając fałszywe dokumenty zarówno nieruchomości jak i swojej tożsamości, chciała sprzedać nieruchomość w Londynie wartą 1 milion funtów! Do finału sprzedaży nieruchomości miało dojść w listopadzie ubiegłego roku. Na szczęście nieruchomość znajdująca się przy Clarendon Mews (dzielnica Bayswater), nie została sprzedana. Polce w niedoszłym przekręcie miał pomagać 26-letni Benjamin Khoury.

W chwili obecnej toczy się postępowanie w sprawie, ale ze wstępnych przesłuchań wynika, że Monika Brzezińska przyznała się do próby oszustwa i posiadania fałszywych dokumentów. Sąd przed wydaniem ostatecznego wyroku powiedział: „Wyrok nie zapadnie teraz. Częściowo dlatego, że zanim podejmiemy decyzję, chcielibyśmy dowiedzieć się o Tobie więcej”.

Według „Daily Mail”, Polka, Monika Brzezińska i jej wspólnik 26-letni Benjamin Khoury, zostali zwolnieni z aresztu za kaucją. Na wyrok sądu będą czekać na wolności.

Sharing is caring!