UBEZPIECZENIA W SZKOCJI
UBEZPIECZENIA I KREDYTY

Oferta ubezpieczeniowa:

» Ubezpieczenia ochronne
– Na życie,
– Od chorób krytycznych,
– Od utraty dochodu,
– Medyczne

» Ubezpieczenia domu i majątku
– Wyposażenia
– Nieruchomości domowych

» Ubezpieczenia Firm
– Od odpowiedzialności cywilnej dla pracodawcy
– Od odpowiedzialności cywilnej dla pracowników
– Od błędu w sztuce

» Sporządzanie testamentów

» KREDYTY HIPOTECZNE

Jesteśmy ekspertami specjalizującymi się w kredytach hipotecznych. Przeprowadzamy przez cały proces kupna domu od złożenia aplikacji do odbioru kluczy. Sprawdzamy zdolność kredytową. Przedstawiamy najatrakcyjniejsze oferty na rynku. Załatwiamy wszelkie formalności. Oferujemy profesjonalną obsługę oraz niezależne doradztwo. Proponujemy kompleksową usługę w języku polskim. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta. Więcej na temat czytaj tutaj!

DOBRE BIURO

Świadczymy usługi m.in

» Wyrobienie National Insurance Number
» Tłumaczenia ustne i pisemne
» Tłumaczenia w terenie (urzędy, sądy, banki, szkoły, lekarze, szpitale)
» Wypełnianie wniosków urzędowych – Otwieranie konta bankowego online oraz wizyty w banku
» Zakup ubezpieczenia samochodowego, wymiana prawa jazdy na brytyjskie
» Zakup samochodu, linii telefonicznej, komórki, łącza internetowego itp. oraz konsultacje z dostawcami.
» Opłaty rachunków
» Zakupy internetowe
» Zakup biletów na koncerty, przedstawienia, festiwale
» Europejska karta ubezpieczenia zdrowotnego – przydatna w podróży
» Zapisanie dziecka do szkoły i zdobycie kieszonkowego GBP 30 tygodniowo
» Zdobycie dofinansowania na opłatę kursu językowego GBP 200,
» Otworzenie własnej firmy
» Znalezienie i wynajem mieszkania
» Profesjonalne CV
» Zadzwonimy w Państwa imieniu w każdej sprawie
» Wypełnianie wniosków i porady w uzyskaniu wszelkich benefitów i dodatków dla mniej zamożnych

Obywatelstwo i rezydentura brytyjska

Jeżeli zastanawiasz się czy warto starać się o brytyjskie obywatelstwo lub już zdecydowałeś, że chcesz zostać obywatelem Wielkiej Brytanii, pomożemy ci przebrnąć przez cały proces aplikacji. Udzielimy fachowej pomocy i porady, na każdym etapie starania się o obywatelstwo lub stalą rezydenturę brytyjską. Ocenimy twoje szanse na otrzymanie brytyjskiego paszportu na podstawie twojej indywidualnej sytuacji i pomożemy wybrać najkorzystniejsze rozwiązania.

Poprowadzimy cię i obsłużymy kompleksowo od chwili, kiedy zadasz sobie pytanie “czy mogę starać się o obywatelstwo brytyjskie”, poprzez pomoc w zapisaniu na kurs językowy, aż do momentu otrzymania brytyjskiego paszportu. Jeżeli jeszcze nie spełniasz kryteriów aby kwalifikować się do aplikowania o obywatelstwo brytyjskie, a chciałbyś je otrzymać w przyszłości, podpowiemy ci, jak zwiększyć szanse na jego otrzymanie w przyszłości.

Obywatelstwo brytyjskie dla dziecka

Jeżeli zastanawiasz się, czy warto aby twoje dziecko miało brytyjskie obywatelstwo lub czy masz prawo do aplikowania o obywatelstwo brytyjskie dla swojego dziecka, możesz umówić się z naszym konsultantem na rozmowę, by omówić swoją sytuację i wybrać najlepsze rozwiązanie.

Uwaga! Usługa dostępna jest na terenie całej Wielkiej Brytanii!

Jeśli jesteś zainteresowany wyślij do nas wiadomość!

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
PRACA DLA CIEBIE

Grupa “Profit Tree”, najczęściej wybierany broker finansowy wśród Polaków w Wielkiej Brytanii ogłasza rekrutację.

– konsultant/sprzedawca
– doradca finansowy i kredytów hipotecznych
(na terenie: cała Szkocja a także Londyn, Birmingham, Luton, Chetham, Southampton, Hull, Blackburn oraz okolice wspomnianych miast)

Wymagania:

» Niekaralność
» Uczciwe podejście do klienta i biznesu
» Język angielski nie jest konieczny ze względu na to, że większość naszych klientów jest z Polski lecz będzie dodatkowym atutem wysoki poziom motywacji do pracy oraz samodyscypliny komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych. Mile widziane doświadczenie w sprzedaży ubezpieczeń, inwestycji, itp.

Oferujemy:

» Profesjonalny rozwój poprzez bezpłatny program szkoleń. » Indywidualna ścieżka kariery. » Elastyczne godziny pracy. » Nielimitowane zarobki, których wysokość uzależniona jest od stopnia zaangażowania.

» Chcesz zmienić ścieżkę swojej kariery i spróbować czegoś nowego?
» Chcesz się rozwijać, ale nikt wcześniej nie dawał Ci szansy?
» Masz dużo motywacji, aby zmienić coś w swoim życiu?
» To ogłoszenie jest właśnie dla Ciebie!

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny:

Damian Bilinski
tel. 0737 6113 696
email: damian.bilinski@profittree.co.uk

profittree-finance_logo

Profit Tree Ltd
GLASGOW 33 Dalmarnock Rd
G40 4AA Profit Tree Biuro 104

Profit Tree Finance Limited – Company No. 0739547 Address: 26 Kilburn Place, Providence House, London, NW6 4QD, United Kingdom
Authorized and regulated by Financial Services Authority registration No. 553266
Registered under the Data Protection Act 1998 registration No. Z2824382
Tel. 0207 1833 604
office@profittreefinance.co.uk
www.ProfitTreeFinance.co.uk

Zrób kolejny krok: jak edukacja może zwiększyć twoje szanse na zatrudnienie?

Współczesny rynek pracy jest bardzo konkurencyjny, dlatego warto zastanowić się nad tym, jak zapewnić sobie najlepsze szanse na zdobycie dobrego i satysfakcjonującego zawodu. Często skuteczną metodą na znalezienie zatrudnienia lub awans, jest podniesienie swoich kwalifikacji.

Studia, szkolenia, kursy zawodowe czy językowe pozwalają na zdobycie dyplomów i certyfikatów, które mogą zaważyć na decyzji potencjalnego pracodawcy. Edukacja to oczywiście nie tylko przysłowiowy ‚papier’, ale też droga do uzyskania ważnych umiejętności, nowych sposobów patrzenia na świat, czy do poznania ludzi, z którymi możemy później współpracować. Wielka Brytania oferuje szerokie możliwości takiego rozwoju. W jaki sposób edukacja może pomóc tobie znaleźć pracę lub rozwinąć karierę? Poniżej znajdziesz kilka odpowiedzi.

Kwalifikacje

Podstawowy rezultat zdobycia formalnego wykształcenia to uzyskanie kwalifikacji. Zmieniają one nasz status prawny na rynku pracy, czasami dają uprawnienia zawodowe, a czasami po prostu udowadniają potencjalnemu pracodawcy, że udało nam się zdobyć zestaw ważnych umiejętności. Jeżeli szukasz praktycznego przygotowania do konkretnego zawodu, twoją uwagę może zwrócić college. Kursy oferowane przez takie uczelnie nakierowane są na zdobycie umiejętności zawodowych. Wybrać można z tak zróżnicowanych dziedzin jak na przykład kosmetyka, fryzjerstwo, księgowość, budownictwo, inżynieria, katering, profesjonalna opieka nad dziećmi, czy psychoterapia. Wykształcenie uniwersyteckie również może być nakierunkowane na zdobycie konkretnego zawodu i tak na przykład inżynieria, medycyna, prawo, informatyka, czy praca socjalna zapewniają stosunkowo łatwe wejście na rynek pracy.

Dyplom ukończenia innych kierunków uniwersyteckich również może dać przewagę w wielu procesach rekrutacyjnych. W niektórych sytuacjach warto zastanowić się nad uzupełnieniem swojego polskiego wykształcenia o brytyjski dyplom.

Umiejętności miękkie

Podczas nauki można też wykształcić wiele uniwersalnych umiejętności przydatnych do wykonywania różnorodnych zawodów. Tak zwane „umiejętności miękkie” (ang. soft skills), to zdolności zarządzania swoją pracą, skutecznego wykonywania zadań i efektywnej współpracy z innymi. Studia i kursy mogą rozwinąć twoją samodyscyplinę, sposoby zarządzania własnym czasem, czy odporność na stres.

Zadania wykonywane w grupie wzmocnią twoje umiejętności pracy w zespole i zdolności negocjacyjne. Natomiast przedstawianie wyników pozwoli na opanowanie skutecznej komunikacji dobranej do sytuacji i adresata. Możesz nauczyć się pisać nie tylko wypracowania, ale też raporty, a także przygotowywać i przedstawiać prezentacje. Większość tych umiejętności nie jest łatwa do zmierzenia, ale dobre ich opanowanie zapewnia skuteczność działania i współpracy i jest wysoko ceniona przez pracodawców z różnych branż.

Nauka języka

Dla większości nowych mieszkańców Wielkiej Brytanii lepsze opanowanie języka angielskiego jest oczywiście priorytetem. Poszerzenie słownictwa, poprawne użycie gramatyki, czy zwiększenie łatwości użycia angielskiego w rozmowach mają zawsze pozytywny wpływ na funkcjonowanie w życiu codziennym w pracy i poza nią. Im lepiej mówisz po angielsku, tym łatwiej jest ci zrobić dobre wrażenie na potencjalnym pracodawcy, a później dobrze wykonywać powierzone zadania. Tym, którzy są zadowoleni z obecnego miejsca pracy, nauka języka może pomóc w awansie. Dlatego warto poszukać zajęć w grupie lub zdecydować się na indywidualne lekcje.

Urzędy miasta i organizacje pozarządowe oferują często darmowe kursy językowe. Zajęcia z języka angielskiego można też znaleźć w szkołach językowych, college’ach i na uniwersytetach.

Praktyczna pomoc: doradztwo zawodowe

Podczas nauki na uniwersytecie lub w college’u możesz mieć dostęp do profesjonalnego bezpłatnego doradztwa zawodowego. Uczelnie oferuja warsztaty, na których nauczysz się, jak napisać skuteczne CV, w jaki sposób sformułować list motywacyjny, czy jak zaprezentować się podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Czasami możesz też mieć okazję wziąć udział w treningowym procesie rekrutacyjnym.

Specjaliści sprawdzą Twoje CV i doradzą jak możesz najlepiej przedstawić swoje mocne strony i w jaki sposób opowiedzieć o tych częściach swojego życiorysu, z których nie jesteś do końca zadowolony. Doradca zawodowy z uczelni pomoże dobrać pracę do Twoich umiejętności, preferencji i wykształcenia i poinformuje jakie kroki należy podjąć, żeby zbliżyć się do swojego wymarzonego zatrudnienia.

Networking: kontakt z ludźmi z twojej branży

W college’u i na uniwersytecie możesz spotkać ludzi, którzy mają podobne zainteresowania, chcą poznać tę samą dziedzinę wiedzy i często chcieliby pracować w taki sam sposób jak ty. Wspólna nauka może rozwinąć się później we współpracę, wspólne firmy i przedsięwzięcia biznesowe.  Nauczyciele i wykładowcy mogą mieć doświadczenie w twojej wymarzonej branży, a zapraszani przez uczelnie goście przybliżą codzienność w twoim wybranym zawodzie i podzielą się przydatnymi wskazówkami.

College i uniwersytety często współpracują z firmami i instytucjami, które oferują praktyki studenckie lub pozycje dla absolwentów. Zwiększa to szanse na zdobycie doświadczenia zawodowego i ułatwia start na rynku pracy.

Przekwalifikowanie: szansa na karierę w nowej dziedzinie

Wykształcenie może oczywiście być nie tylko dobrym początkiem życia zawodowego, ale też uzupełnieniem kariery. Kursy i studia mogą pomóc podnieść kwalifikacje w dziedzinie, którą już praktykujesz lub dać ci szansę na zmianę zawodu.

Wiele uczelni bierze pod uwagę nie tylko wcześniejsze wykształcenie, ale też dotychczasowe doświadczenie w pracy, umiejętności i osiągnięcia. Dzięki temu nawet w zupełnie nowej dziedzinie będziesz mógł wybrać przyspieszony kurs lub zacząć naukę od kolejnego poziomu. Jeżeli masz już ukończone studia, możesz w krótszym czasie zdobyć dyplom prawnika lub lekarza. Warto więc przyjrzeć się dostępnym kursom i kierunkom, nawet jeżeli jesteś na rynku pracy już od jakiegoś czasu.

Autor: Ewa Gruszewska

[fbcomments]

© Open Magazyn.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Całość jak i żadna część utworów na OPEN MAGAZYN.PL, nie może być rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie bez zgody Redakcji. Wobec osób łamiących prawo, podjęte zostaną wszelkie działania prawne celem dochodzenia roszczeń finansowych.

DODAJ OGŁOSZENIE! BEZ REJESTRACJI!

[AWPCPCLASSIFIEDSUI]

POPULARNE TERAZ

/Autor

Jak otrzymać emeryturę z UE?

Kilka lat pracy w jednym państwie UE wystarczy, by otrzymać z niego emeryturę. Gwarantuje to unijna koordynacja systemów. Tylko w 2018 roku na podstawie przepisów unijnych i umów dwustronnych zawartych przez Polskę z niektórymi państwami Zakład Ubezpieczeń Społecznych wypłacał miesięcznie blisko 184 tys. emerytur i rent.

INFORMACJE I BIZNES

/Autor

Brexit do końca października. Johnson stawia sprawę jasno

Brexit do końca października i raczej z umową z UE, ale z przygotowanym scenariuszem działania na wypadek jej braku - to główny punkt programu wyborczego Borisa Johnsona, faworyta do objęcia stanowiska szefa Partii Konserwatywnej. Były burmistrz Londynu, prezentujący się jako zwolennik twardego kursu przedstawił dziś swój program.

OPINIE I PUBLICYSTYKA

STYL I KULTURA

/Autor

Ostatnie lata przyniosły ogromny postęp w leczeniu nowotworów

Raka piersi co roku diagnozuje się u około 18 tys. Polek, z których 85 proc. udaje się wyleczyć. Dzięki nowoczesnym terapiom – obecnie nawet rak piersi z przerzutami może stać się chorobą przewlekłą. Podobnie jest w przypadku wielu innych typów nowotworów – choć liczba zachorowań rośnie, pojawiają się innowacyjne leki, które znacząco wydłużają życie chorych i poprawiają jego jakość.

Sharing is caring!