Żona obcięła zdradzającemu mężowi przyrodzenie ostrym nożem do tapet

Jaką wymierzyć karę za zdradę? Niektórzy, zamiast wybaczenia, proponują karę bolesną. Jednak pewna kobieta chyba nieco przesadziła. Za zdradę, małżonka obcięła mężowi przyrodzenie nożem do tapet.

Małżeństwo jeszcze do niedawna prowadziło mały sklepik w Tajlandii, kraju słynącego z wielu turystycznych atrakcji, w tym atrakcji związanych z turystyką rozrywkową uwielbianą przez Brytyjczyków.

Sielankowy obraz małżeństwa rozbiła plotka, jakoby mąż flirtował z innymi kobietami, a z jedną z nich spędził bardzo gorące chwile. Gdy o małżeńskiej zdradzie dowiedziała się żona, zrobiła mężczyźnie awanturę.

zdrada_01

Nie wiadomo czy kobieta wszystko wcześniej zaplanowała, ale gdy awantura zakończyła się polubownie, między parą doszło do stosunku oralnego. Gdy rozluźniony mężczyzna oczekiwał najlepszego, kobieta wzięła do ręki bardzo ostry nóż do tapet i jednym zdecydowanym cięciem pozbawiła męża przyrodzenia. Następnie zadzwoniła na pogotowie aby ratownicy pomogli mężowi w tym trudnym momencie. Najprawdopodobniej telefon na pogotowie wykonała z miłości.

Ratownicy medyczni znaleźli zakrwawionego mężczyznę poza domem. Mężczyzna pomimo tragedii zachował nieco zimnej krwi i miejsce dramatu obłożył sporą ilością lodu. Nie wiadomo czy lekarzom udało się uratować najważniejszy organ mężczyzny. Wiadomo, że kara za zdradę okazałą się bolesna i z pewnością na długo zapadnie w pamięci niewiernego męża.

OM / Open Magazyn.pl

© Open Magazyn.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Całość jak i żadna część utworów na OPEN MAGAZYN.PL, nie może być rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie bez zgody Redakcji. Wobec osób łamiących prawo, podjęte zostaną wszelkie działania prawne celem dochodzenia roszczeń finansowych.

POPULARNE TERAZ

INFORMACJE I BIZNES

OPINIE I PUBLICYSTYKA

STYL I KULTURA

/Autor

Ostatnie lata przyniosły ogromny postęp w leczeniu nowotworów

Raka piersi co roku diagnozuje się u około 18 tys. Polek, z których 85 proc. udaje się wyleczyć. Dzięki nowoczesnym terapiom – obecnie nawet rak piersi z przerzutami może stać się chorobą przewlekłą. Podobnie jest w przypadku wielu innych typów nowotworów – choć liczba zachorowań rośnie, pojawiają się innowacyjne leki, które znacząco wydłużają życie chorych i poprawiają jego jakość.

Sharing is caring!