Znana sieć marketów sprzedaje prosecco, po którym nie ma kaca

Sklep chce uratować spożywających duże ilości tego trunku Brytyjczyków.

Lidl wprowadza organiczne prosecco, które ma nie powodować kaca.

Już dziś ma trafić do sprzedaży nowa, ulepszona wersja znanego trunku alkoholowego. Prosecco, które proponuje Lidl ma się wyróżniać składem. Niższa zawartość siarczanów, które konserwują napój alkoholowy mają złagodzić skutki picia prosecco następnego dnia.

Organic Prosecco Spumante ma kosztować 7.99 funta za butelkę, a winogrona wchodzące w jego skład pochodzą z upraw, gdzie nie używa się chemicznych nawozów, pestycydów oraz środków owadobójczych.

Jak już wiadomo, pierwsza partia nowego prosecco trafi do sklepów sieciówki Lidl już dziś, 12 października. Druga partia planowana jest na 30 listopada.

Święta Bożego Narodzenia to okres, w którym ten trunek spożywany jest często i jest popularny wśród  Brytyjczyków, dlatego Lidl pomyślał o nich z tej okazji. Statystyki pokazują, że mieszkańcy Wysp sięgają po ten trunek najwięcej przy okazji świąt.

Open Magazyn | Redakcja

 • UBEZPIECZENIA

  Zabezpiecz swoje życie, zdrowie i dochód! Czytaj więcej!

 • PRACA

  Zatrudniamy ludzi a nie CV! Daj się poznać! Czytaj więcej!

 • DOBRE BIURO

  Zobacz naszą ofertę. Wszystko w jednym miejscu! Czytaj więcej!

 • OGŁOSZENIA!

  Ogłoszenia w Wielkiej Brytanii w Open Magazyn. Dodaj za darmo!

OGŁOSZENIA

DODAJ OGŁOSZENIE ZA DARMO I BEZ REJESTRACJI!

© Open Magazyn.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Całość jak i żadna część utworów na OPEN MAGAZYN.PL, nie może być rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie bez zgody Redakcji. Wobec osób łamiących prawo, podjęte zostaną wszelkie działania prawne celem dochodzenia roszczeń finansowych.