Zemsta landlorda. Ukradł najemcom… schody

Oto, do czego jest zdolny doprowadzony do ostateczności landlord. Właściciel mieszkania, który postanowił zemścić się na zalegających z czynszem najemcach, ukradł im… schody wejściowe do domu.

Nagranie dokumentujące „odwet” landlorda  na najemcach wykonał i opublikował sąsiad rodziny, który obserwował demontaż schodów. „Tak właśnie wygląda sytuacja, kiedy landlord postanawia odebrać ci schody do domu” – mówi w krótkim filmiku, wskazując jednocześnie drzwi wejściowe na wysokości pierwszego piętra budynku obok.

„Jak oni będą wchodzić i wychodzić z mieszkania? On po prostu zabrał im klatkę schodową. Nic tam nie ma! A oni nie mają pojęcia, co się stało. Nikt im nie powiedział, że rozbierają schody” – dodaje.

Pod koniec nagrania widzimy, jak z „mieszkania bez wyjścia” wyłania się mężczyzna. Trzymającemu kamerę sąsiadowi udaje się uchwycić jego zaskoczenie i dezorientację.

Film został opublikowany na YouTube i opatrzony podpisem „lepiej płać czynsz, bo możesz stracić schody”.

Źródło / Redakcja

cooltura_logo_150

© Open Magazyn.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Całość jak i żadna część utworów na OPEN MAGAZYN.PL, nie może być rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie bez zgody Redakcji. Wobec osób łamiących prawo, podjęte zostaną wszelkie działania prawne celem dochodzenia roszczeń finansowych.

POPULARNE TERAZ

INFORMACJE I BIZNES

OPINIE I PUBLICYSTYKA

STYL I KULTURA

/Autor

Ostatnie lata przyniosły ogromny postęp w leczeniu nowotworów

Raka piersi co roku diagnozuje się u około 18 tys. Polek, z których 85 proc. udaje się wyleczyć. Dzięki nowoczesnym terapiom – obecnie nawet rak piersi z przerzutami może stać się chorobą przewlekłą. Podobnie jest w przypadku wielu innych typów nowotworów – choć liczba zachorowań rośnie, pojawiają się innowacyjne leki, które znacząco wydłużają życie chorych i poprawiają jego jakość.

Sharing is caring!