Zdradzona dziewczyna zdewastowała auto w Londynie

Wygląda na to, że właściciel tego Range Rovera wartego 90 tys. funtów musi martwić się teraz nie tylko o opłatę parkingową. Zdradzona dziewczyna zadbała o to, by mężczyzna odczuł skutki oszustwa, więc pomalowała sprayem jego wartościowy samochód – czytamy na metro.co.uk.

Do zdarzenia doszło w Londynie. Biały samochód zaparkowany w dzielnicy Knightsbridge niedaleko sklepu Harrods został pokryty napisami wykonanymi czerwonym sprayem.

„Oszust”, „to koniec”, „mam nadzieję, że była tego warta” – to tylko niektóre z kilku napisów na aucie, poprzez które zdradzona dziewczyna dała wyraz swojej złości.

zemsta

– To na pewno zwariowana była dziewczyna. To samochód wart 90 tysięcy funtów – musiała być nieźle wkurzona. Szczerze uważam, że to zabawne, wielu ludzi się śmiało widząc ten samochód – uważa Fazaan Mughal z zachodniego Londynu.

Choć ta wersja jest najbardziej prawdopodobna, „Metro” zauważa, że jest jeszcze inne wytłumaczenie tego zdewastowanego auta – przemyślane działania marketingowe.

(ml) | Goniec.com

goniec_150

© Open Magazyn.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Całość jak i żadna część utworów na OPEN MAGAZYN.PL, nie może być rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie bez zgody Redakcji. Wobec osób łamiących prawo, podjęte zostaną wszelkie działania prawne celem dochodzenia roszczeń finansowych.

POPULARNE TERAZ

INFORMACJE I BIZNES

OPINIE I PUBLICYSTYKA

/Autor

„Chcemy, żeby Polacy zostali”

Brytyjska wiceminister spraw wewnętrznych Caroline Nokes zaapelowała w wywiadzie dla Polskiej Agencji Prasowej do Polaków mieszkających w Wielkiej Brytanii, aby pozostali w kraju po wyjściu z Unii Europejskiej. Zapewniła, że rejestracja pobytu będzie 'tak prosta, jak to tylko możliwe'.

STYL I KULTURA