Jak zarabiać w UK na wypełnianiu ankiet?

Masz trochę wolnego czasu i brakuje Ci pieniędzy? Chcesz zarabiać w internecie ale nie wiesz jak zacząć? Zacznij od wypełniania ankiet, zarabiaj pieniądze i zgarniaj nagrody.

UBEZPIECZENIA W SZKOCJI
UBEZPIECZENIA I KREDYTY

Oferta ubezpieczeniowa:

» Ubezpieczenia ochronne
– Na życie,
– Od chorób krytycznych,
– Od utraty dochodu,
– Medyczne

» Ubezpieczenia domu i majątku
– Wyposażenia
– Nieruchomości domowych

» Ubezpieczenia Firm
– Od odpowiedzialności cywilnej dla pracodawcy
– Od odpowiedzialności cywilnej dla pracowników
– Od błędu w sztuce

» Sporządzanie testamentów

» KREDYTY HIPOTECZNE

Jesteśmy ekspertami specjalizującymi się w kredytach hipotecznych. Przeprowadzamy przez cały proces kupna domu od złożenia aplikacji do odbioru kluczy. Sprawdzamy zdolność kredytową. Przedstawiamy najatrakcyjniejsze oferty na rynku. Załatwiamy wszelkie formalności. Oferujemy profesjonalną obsługę oraz niezależne doradztwo. Proponujemy kompleksową usługę w języku polskim. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta. Więcej na temat czytaj tutaj!

ODSZKODOWANIA

Jedyna firma na rynku szkockim (mamy najwyższe odszkodowania w Szkocji) oferująca wizyty domowe jak również auta zastępcze do 24h po wypadku. Operujemy na całym terenie Szkocji, mamy indywidualny kontakt z każdym klientem, który otrzymuje szczegółowe informacje oraz instrukcje dotyczące przebiegu całego procesu ubiegania się o rekompensatę. Jesteśmy firmą zobowiązaną do kontaktu z klientem 7dni w tygodniu.

Oferujemy kompleksowy zakres usług takich jak: darmowa fizjoterapia, darmowe auta zastępcze, darmowe holowanie, monitorowane komisje lekarskie, opieka nad klientem podczas całego procesu ubiegania się o rekompensatę.

Mamy najwyższe odszkodowania w Szkocji (średnio o 40% wyższe odszkodowania w porównaniu do innych firm czy kancelarii), a także najbardziej atrakcyjną ofertę na rynku. Jesteśmy firmą własnościową obsługującą kilkuset klientów rocznie. Żaden z naszych klientów nigdy nie był niezadowolony.

Uwaga! Usługa dostępna na terenie Szkocji!

ZOBACZ TAKŻE!

WYPADEK DROGOWY

Jeżeli brałeś udział w wypadku drogowym i na skutek tego Twój stan zdrowia się pogorszył to masz prawo ubiegać się o odszkodowanie. Nie chodzi tutaj tylko o urazy typu złamana kończyna lub bardzo poważne obrażenia wewnętrzne. Żeby uzyskać odszkodowanie wystarczy odczuwać ból lub dyskomfort. Jeśli na skutek wypadku nie byłeś w stanie pracować, uległy zniszczeniu jakieś przedmioty lub poniosłeś inne straty jesteśmy w stanie odzyskać wszystko co do pensa. Jeżeli kolizja, w której brałeś udział zakończyła się szczęśliwie tylko uszkodzeniem samochodu nie jesteś skazany na swojego ubezpieczyciela i excess w wysokości kilkuset funtów. Jeśli zgłosisz się do naszej firmy naprawimy Twój samochód, a na czas naprawy otrzymasz samochód zastępczy. To wszystko bez czekania i angażowania Twojej firmy ubezpieczeniowej.

WYPADEK W PRACY

Jeżeli zostałeś poszkodowany w wyniku wypadku w pracy z powodu zaniedbań pracodawcy lub bezpośredniej winy jego lub współpracowników masz prawo ubiegać się o odszkodowanie. Należy pamiętać, że za zaniedbanie można uznać brak odzieży ochronnej, brak przeszkolenia pracownika lub źle czy też nie ergonomicznie przygotowane miejsce do pracy. Pracodawca powinien dołożyć wszelkich starań aby praca, którą wykonuje dla niego pracownik mogła być wykonana w maksymalnie bezpiecznym środowisku i nie narażała pracownika na utratę zdrowia lub życia. Jeżeli na skutek wypadku nie jesteś w stanie pracować lub/oraz wymagasz opieki osób trzecich pracodawca powinien pokryć wszystkie koszty związane z Twoimi stratami oraz kosztami powrotu do zdrowia.

WYPADEK W MIEJSCU PUBLICZNYM

Właściciele sklepów, urzędy, zarządy dróg są odpowiedzialne za nasze bezpieczeństwo w miejscach publicznych, które pod nie podlegają. Niezależnie od tego czy kelner w restauracji oblał Cię wrzątkiem, skręciłeś kostkę w dziurze w chodniku czy przewróciłeś się na rozlanym oleju w sklepie pamiętaj o tym, że masz prawo do uzyskania odszkodowania. Warunkiem jednak jest to, że uszczerbek na zdrowiu nie został spowodowany nieszczęśliwym zbiegiem okoliczności lub na skutek Twojej nieuwagi lub brawury.

ZATRUCIE NA WAKACJACH

Jeżeli organizator wczasów all inclusive nie zadbał o odpowiednią jakość jedzenia na skutek czego zatrułeś się, wymiotowałeś lub miałeś biegunkę masz prawo uzyskać odszkodowanie zdrowotne oraz zwrot kosztu wycieczki, wizyt lekarskich itp. Jeżeli znajdziesz się w takiej sytuacji pamiętaj aby poinformować o tym przedstawiciela biura podróży lub recepcję oraz sporządzić oficjalny raport. Jeżeli zauważysz zwierzęta lub ptaki w pobliżu jedzenia lub co gorsza owady na lub w jedzeniu zrób zdjęcia. Pomoże Ci to później w uzyskaniu ewentualnego odszkodowania.

NAPRAWY KREDYTOWE

Nasza firma, jako jedna z niewielu oferuje naszym klientom naprawy kredytowe. Zdajemy sobie sprawę, że nasi klienci mogą nie mieć czasu lub chęci czekać na dzień kiedy strona przeciwna wyśle pieniądze na naprawę samochodu. Żeby maksymalnie skrócić czas oczekiwania na naprawiony samochód oferujemy naszym klientom naprawy kredytowe. Jak to działa?

1. Instruujemy inżyniera, który sporządza raport uszkodzeń oraz wycenę.
2. Po akceptacji raportu zabieramy samochód do naszego serwisu i zaopatrujemy klienta w samochód zastępczy.
3. Naprawiamy samochód.
4. Zawozimy klientowi naprawiony, wypolerowany i umyty samochód i odbieramy samochód zastępczy.

Tak, to takie proste!

NO WIN – NO FEE

No win – no fee to pewnego rodzaju gwarancja. Jeżeli prawnikowi nie uda się uzyskać odszkodowania dla klienta nie pobiera od niego żadnej opłaty za prowadzenie sprawy. W sytuacji kiedy sprawa zakończy się pomyślnie i klient otrzyma odszkodowanie prawnik pobiera prowizję w wysokości 25% odszkodowania zdrowotnego. (Należy jednak pamiętać, że prawnik ma prawo wystąpić do klienta o zwrot całości kosztów postępowania jeżeli klient kłamał w celu uzyskania korzyści majątkowej, wypadku nie było lub wypadek był ustawiony. W takiej sytuacji należy również spodziewać się, że strona przeciwna wystąpi o zwrot poniesionych kosztów oraz skieruje sprawę o wyłudzenie do sądu.

Uwaga! Działamy na terenie Anglii

Jeśli jesteś zainteresowany wyślij do nas wiadomość!

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
BENEFITY

Świadczymy usługi m.in

» Wyrobienie National Insurance Number
» Tłumaczenia ustne i pisemne
» Tłumaczenia w terenie (urzędy, sądy, banki, szkoły, lekarze, szpitale)
» Wypełnianie wniosków urzędowych – Otwieranie konta bankowego online oraz wizyty w banku
» Zakup ubezpieczenia samochodowego, wymiana prawa jazdy na brytyjskie
» Zakup samochodu, linii telefonicznej, komórki, łącza internetowego itp. oraz konsultacje z dostawcami.
» Opłaty rachunków
» Zakupy internetowe
» Zakup biletów na koncerty, przedstawienia, festiwale
» Europejska karta ubezpieczenia zdrowotnego – przydatna w podróży
» Zapisanie dziecka do szkoły i zdobycie kieszonkowego GBP 30 tygodniowo
» Zdobycie dofinansowania na opłatę kursu językowego GBP 200,
» Otworzenie własnej firmy
» Znalezienie i wynajem mieszkania
» Profesjonalne CV
» Zadzwonimy w Państwa imieniu w każdej sprawie
» Wypełnianie wniosków i porady w uzyskaniu wszelkich benefitów i dodatków dla mniej zamożnych

Obywatelstwo i rezydentura brytyjska

Jeżeli zastanawiasz się czy warto starać się o brytyjskie obywatelstwo lub już zdecydowałeś, że chcesz zostać obywatelem Wielkiej Brytanii, pomożemy ci przebrnąć przez cały proces aplikacji. Udzielimy fachowej pomocy i porady, na każdym etapie starania się o obywatelstwo lub stalą rezydenturę brytyjską. Ocenimy twoje szanse na otrzymanie brytyjskiego paszportu na podstawie twojej indywidualnej sytuacji i pomożemy wybrać najkorzystniejsze rozwiązania.

Poprowadzimy cię i obsłużymy kompleksowo od chwili, kiedy zadasz sobie pytanie “czy mogę starać się o obywatelstwo brytyjskie”, poprzez pomoc w zapisaniu na kurs językowy, aż do momentu otrzymania brytyjskiego paszportu. Jeżeli jeszcze nie spełniasz kryteriów aby kwalifikować się do aplikowania o obywatelstwo brytyjskie, a chciałbyś je otrzymać w przyszłości, podpowiemy ci, jak zwiększyć szanse na jego otrzymanie w przyszłości.

Obywatelstwo brytyjskie dla dziecka

Jeżeli zastanawiasz się, czy warto aby twoje dziecko miało brytyjskie obywatelstwo lub czy masz prawo do aplikowania o obywatelstwo brytyjskie dla swojego dziecka, możesz umówić się z naszym konsultantem na rozmowę, by omówić swoją sytuację i wybrać najlepsze rozwiązanie.

Uwaga! Usługa dostępna jest na terenie całej Wielkiej Brytanii!

Jeśli jesteś zainteresowany wyślij do nas wiadomość!

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

Dzisiaj jak widzisz trochę lżejszy temat zarabiania pieniędzy w internecie. Jest całe mnóstwo materiałów na ten temat i wielu specjalistów, ale uczciwie trzeba przyznać, że zarabianie w sieci nie jest łatwe. Aby osiągnąć sukces musimy albo mieć jakąś specjalistyczną wiedzę, np. jak uruchomić stronę internetową, albo poświęcić masę energii, np. aby prowadzić bloga, tworzyć filmiki na Youtube.

Istnieją jednak inne, łatwiejsze i prostsze metody, które ułatwią nam zadanie. Jednym z nich jest wypełnianie różnego rodzaju ankiet i kwestionariuszy dla firm badających opinie klientów. Od razu dodam, że nie zarobimy w ten sposób „kokosów” i możemy liczyć na około £10-50 miesięcznie. Wypełnianie ankiet jest też czasochłonne i przy okazji udostępniamy część swoich danych różnym firmom (większość ankiet jest anonimowa ale otwierając konta musimy podać imię, nazwisko, adres, wiek i inne dane).

Widzimy więc, że ten sposób nie jest dla wszystkich, nikogo tez nie zachęcam na siłę do zarabiania w ten sposób. Jest to jednak droga prowadząca do pierwszych pieniędzy w internecie i z pewnością znajdą się tacy, którzy spróbują. I właśnie dla nich jest ten wpis, podaję w nim adresy najlepszych stron internetowych, które płacą za wypełnianie ankiet.

O czym należy pamiętać zarabiając na wypełnianiu ankiet?

Zanim zaczniemy zarabiać wypełniając ankiety i kwestionariusze, pamiętaj o kilku ważnych sprawach:

  • Korzystaj tylko ze znanych i popularnych stron internetowych. Jeżeli masz wątpliwości, zanim gdzieś się zapiszesz, poznaj opinie internautów na temat danego serwisu.
  • Nigdy nie płać za założenie konta i możliwość zarabiania pieniędzy. W sieci roi się od różnego rodzaju oszustów, którzy w zamian za niewielką gotówkę obecują wprowadzenie do skutecznych „systemów” gwarantujących miliony. Są to jednak często piramidy finansowe albo zwykłe oszustwa i po wpłaceniu pieniędzy okaże się, że niestety nic nie zarobisz.
  • Jeżeli uda Ci się coś zarobić, czy to gotówkę, czy jakieś nagrody, szybko z nich korzystaj. Pieniądze przekaż na paypala lub swoje konto bankowe, vouchery i gift cards szybko wykorzystaj.
  • Zdarza się, że firmy oferują dodatkowe nagrody za rekrutację nowych uczestników. Jeżeli coś przynosi dobre rezultaty to daj znać o tym rodzinie i znajomy, jeżeli oni zdecydują się na zarabianie, to ty otrzymasz dodatkowe nagrody.
  • Odpowiadając na ankiety podawaj prawdziwe dane, kłamiąc obniżasz sensowność całego przedsięwzięcia i działasz de facto na własną szkodę.
  • Dobrym pomysłem jest stworzenie specjalnego adresu internetowego do tego typu działalności i codzienne go sprawdzanie. W przeciwnym razie otrzymasz masę wiadomości i zaśmiecisz swoją prywatną skrzynkę mailową.
  • Innym dobrym pomysłem jest śledzienie stron w mediach społecznościowych (Facebook, Twitter, etc) oraz subsrybowanie newsletterów. Czasami pojawiają się tam najlepsze okazje umośliwiające szybsze zarabianie pieniędzy.
12 najlepsze stron internetowych do zarabiania na wypełnianiu ankiet:
Swagbucks* umożliwia zbieranie punktów, które następnie możemy zamienić na gotówkę (przelew do paypala lub na kartę Mastercard) lub gift cards do wielu sklepów w UK (np. Amazon, John Lewis, TK Maxx, iTunes). Punkty możemy zarabiać na wiele różnych sposobów, wypełniając ankiety ale również oglądając filmiki reklamowe, grając w gry online, kupując i subsrybując różne usługi czy polecając Swagbucks innym użytkownikom. Szacuje się, że średnio za wypełnienie kwestionariusza zarabiamy 70 punktów SB czyli 40 pensów. Dobrym sposobem na szybsze zdobywanie punktów jest też korzystanie ze specjalnej wyszukiwarki internetowej o adresie search.swagbucks.com zamiast wyszukiwarki Google.

#2 i-Say

i-Say (wcześniej pod nazwą Ipsos) to podobno jedna z najlepszych stron do zarabiania na ankietach. Platforma oferuje mnóstwo różnych kwestionariuszy i wielu użytkowników co miesiąc otrzymuje Amazonu gift card o wartości minimum £10. I w tym wypadku otrzymujemy punkty za wypełnianie kwestionariuszy, od 5 do 250 punktów za każdą ankietę. Punkty mogą być zamienione na vouchery do wielu sklepów (John Lewis, Argos, Boots, itp). Zazwyczaj aby otrzymać voucher o wartości £10 musimy zgromadzić 1,380 punktów, kwota 10 funtów jest też minimalną kwotą, którą możesz wybrać ze strony internetowej.

#3 Vivatic*

Vivatic* to kolejny godny uwagi serwis umożliwiający zarabianie pieniędzy na wypełnianiu ankiet. Już za stworzenie samego konta w serwisie otrzymujemy £1. Po rejestracji i zalogowaniu się w górnym menu odnajdziemy kilka kategorii umożliwiających zarabianie pieniądzy. Sa nimi: Cash Offers, Pools, Comps, Tasks, Writing Jobs oraz Refer a Friend. Po odwiedzeniu sekcji z ankietami okazuje się, że aktualnie jest ich 5, wypełniając je możemy zarobić £3.40 ale są to stosunkowo długie ankiety. Jeżeli znamy dobrze język angielski, to możemy również zarabiać wynonując różnego rodzaju pisemne prace. Vivatic umożliwia wypłacenie pieniędzy w gotówce po uzyskaniu minimum £20.

#4 TopCashback*, #5 Quidco*

TopCashback* i Quidco* to największe strony internetowe w UK typu cashback. W zasadzie strony umożliwiają odzyskanie części wydanych pieniędzy na zakupy i usługi, i w tym sensie jest to raczej oszczędzanie niż zarabianie. Jednak można dzięki nim również zarabiać. Po rejestracji w serwisach w dolnej części każdej ze stron kliknij w link „No Purchase Offers” (TC) i „Free cashback” (Q). Odnajdziesz tam linki do kilkunastu stron internetowych, na których można się zarejestrować lub wypełnić ankiety i zarobić pieniądze. Na stronach docelowych nie musimy niczego kupować.

#6 Google Opinion Rewards

Google Opinion Rewards to specjalna aplikacja, z której mogą skorzystać posiadacze urządzeń z systemem Android. Przygotowując ten wpis kilka dni temu pobrałem aplikację i wypełniłem dwie krótkie ankiety. Robiąc to otrzymałem co prawda tylko 35 pensów ale kwestionariusze były naprawdę bardzo krótkie, wypełnienie każdego trwało około 30 sekund. Aplikacja automatycznie powiadamia nas gdy dostępne są kolejne ankiety (niestety po dwóch pierwszych ciągle milczy). Zgromadzonych środków na Google Opinion Rewards nie możemy niestety wybrać w postaci gotówki. Możemy nimi zapłacić w sklepie Google Play kupując muzykę, ebooki, aplikacje i oglądając filmy online. Być może nie jest to idealna opcją ale jeżeli co miesiąc uda mi się pobrać jednego ebooka w zamian za wypełnianie ankiet, to będę bardzo zadowolony ?

#7 MySurvay

MySurvey wypłaca pieniądze po zarobieniu niezwykle niskiej kwoty. Aby wysłać pieniądze, wpływają na konto za pośrednictwem Paypala, w serwisie musimy zarobić tylko £3. Aby zdoby tą kwotę musimy zgromadzić 345 punktów, jeżeli preferujemy £5 Argos voucher, musimy zdobyć 550 punktów. Średnie wypełnienie ankiety trwa około 20-30 minut i umożliwa zgromadzenie około 100 punktów.

#8 Populus Live

Populuslive to strona z mniejszą liczbą ankiet ale płacąca za ich wypełnianie rozsądne pieniądze. Strona płaci podobno £1 za 5 minut wypełniania kwestionariusza, aby otrzymać £1 musimy zgromadzić 50 punktów. Pieniądze otrzymujemy czekiem ale minimalna wypłata to aż £50 także biorąc pod uwagę znikomą ilość ankiet, na pieniądze będziemy musieli poczekać dłuższą chwilę.

#9 Crowdology

Kolejna popularna strona do zarabiania w ten sposób to Crowdology. Pieniądze otrzymujemy tutaj za pośrednictwem Paypala, minimalna wypłata to tylko £4 więc stosunkowo szybko powinniśmy ją zdobić. Kwoty za wypełnienie jednego kwestionariusza są bardzo różne i wahają się od 40p do £10. Ciekawostką jest to, że Crowdology nie bawi się w żadne punkty, które należy przeliczać na gotówkę. Tutaj od razu wiemy ile pieniędzy otrzymamy za wypełnienie ankiety. Aby pojawiły się pierwsze ankiety do wypełnienia musimy uzupełnić swój profil.

#10 GlobalTestMarket

Amerykańska strona płacąca za pośrednictwem PayPala lub voucherów po zdobyciu 1,000 punktów. Najbardziej oddani wypełniacze ankiet zarabiają co roku na stronie £100 i więcej. Wypełniając ankietę zarabiamy zazwyczaj £1.20, średni czas na wypełnienie ankiety to 20 minut. Strona wysyła również informacje mailem o różnego rodzaju konkursach z nagrodami.

#11 MintVine*

MintVine* to kolejny serwis internetowy z niską kwotą, którą możemy wypłacić po wypełnieniu kilku ankiet ($10 czyli około £8). Po rejestracji aby zdobyć punkty będziemy mogli wypełnić codziennie „Quick Survey”. Jeżeli uda nam się wypełniać kwestionariusze przez kilka dni z rzędu, otrzymamy dodatkowe punkty. Strona jest ładnie zaprojektowana i intuicyjna w użyciu z dużą ilością różnych ofert. MintVine ciesz się też dobrą opinią wśród użytkowników uzyskując 4 gwiazdki na 5 możliwych w serwisie TrustPilot.

#12 Prolific Academic

Ostatnią stroną w moim zestawieniu jest Prolific Academic. Jest to serwis pomagający naukowcom w uzyskaniu odpowiedzi na różne pytania. Zapisałem się właśnie i w ciągu kilku minut odpowiedziałem na pytania dotyczące … stosunku do mojego ciała. Wypełnienie kwestionariusza trwało około 4 minut, zarobiłem 75 pensów ? Strona podobno umożliwia zarobienie sensownych pieniędzy ale nie zawsze będą na niej dostępne kwestionariusze. Naukowcy potrzebują często konkretnej grupy respondentów, dlatego nie będziemy mogli zawsze wziąć udziału. Minimalna kwotą, którą należy uzyskać przed wypłatą to £5, pieniądze przekazujemy za pośrednictwem Paypala.

Źródło | 

[fbcomments]

© Open Magazyn.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Całość jak i żadna część utworów na OPEN MAGAZYN.PL, nie może być rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie bez zgody Redakcji. Wobec osób łamiących prawo, podjęte zostaną wszelkie działania prawne celem dochodzenia roszczeń finansowych.

DODAJ OGŁOSZENIE! BEZ REJESTRACJI!

[AWPCPCLASSIFIEDSUI]

POPULARNE TERAZ

/Autor

Trump wylądował w Wielkiej Brytanii

Prezydent USA Donald Trump rozpoczął dzisiaj trzydniową wizytę państwową w Wielkiej Brytanii. Na lotnisku Stansted przywitała go przedstawicielka królowej na hrabstwo Essex Jennifer Tolhurst oraz szef MSZ Jeremy Hunt.

INFORMACJE I BIZNES

OPINIE I PUBLICYSTYKA

STYL I KULTURA

/Autor

Ostatnie lata przyniosły ogromny postęp w leczeniu nowotworów

Raka piersi co roku diagnozuje się u około 18 tys. Polek, z których 85 proc. udaje się wyleczyć. Dzięki nowoczesnym terapiom – obecnie nawet rak piersi z przerzutami może stać się chorobą przewlekłą. Podobnie jest w przypadku wielu innych typów nowotworów – choć liczba zachorowań rośnie, pojawiają się innowacyjne leki, które znacząco wydłużają życie chorych i poprawiają jego jakość.

Sharing is caring!