Zacznijcie dzień o 4.00 rano a przegonicie wszystkich

Chcecie mieć więcej? Wstańcie szybciej. Jak wcześnie? Na przykład o 4.00 rano. To nie żart. Będzie rodzina, praca, pieniądze i… szczupła figura. Żarty? Nie. Są tacy, którzy tak żyją i chwalą sobie… Powiedzmy szczerze, głównie panie.

DOBRE BIURO
UBEZPIECZENIA I KREDYTY

Oferta ubezpieczeniowa:

» Ubezpieczenia ochronne
– Na życie,
– Od chorób krytycznych,
– Od utraty dochodu,
– Medyczne

» Ubezpieczenia domu i majątku
– Wyposażenia
– Nieruchomości domowych

» Ubezpieczenia Firm
– Od odpowiedzialności cywilnej dla pracodawcy
– Od odpowiedzialności cywilnej dla pracowników
– Od błędu w sztuce

» Sporządzanie testamentów

» KREDYTY HIPOTECZNE

Jesteśmy ekspertami specjalizującymi się w kredytach hipotecznych. Przeprowadzamy przez cały proces kupna domu od złożenia aplikacji do odbioru kluczy. Sprawdzamy zdolność kredytową. Przedstawiamy najatrakcyjniejsze oferty na rynku. Załatwiamy wszelkie formalności. Oferujemy profesjonalną obsługę oraz niezależne doradztwo. Proponujemy kompleksową usługę w języku polskim. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta.

Jeśli jesteś zainteresowany wyślij do nas wiadomość!

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
ODSZKODOWANIA

Jedyna firma na rynku szkockim (mamy najwyższe odszkodowania w Szkocji) oferująca wizyty domowe jak również auta zastępcze do 24h po wypadku. Operujemy na całym terenie Szkocji, mamy indywidualny kontakt z każdym klientem, który otrzymuje szczegółowe informacje oraz instrukcje dotyczące przebiegu całego procesu ubiegania się o rekompensatę. Jesteśmy firmą zobowiązaną do kontaktu z klientem 7dni w tygodniu.

Oferujemy kompleksowy zakres usług takich jak: darmowa fizjoterapia, darmowe auta zastępcze, darmowe holowanie, monitorowane komisje lekarskie, opieka nad klientem podczas całego procesu ubiegania się o rekompensatę.

Mamy najwyższe odszkodowania w Szkocji (średnio o 40% wyższe odszkodowania w porównaniu do innych firm czy kancelarii), a także najbardziej atrakcyjną ofertę na rynku. Jesteśmy firmą własnościową obsługującą kilkuset klientów rocznie. Żaden z naszych klientów nigdy nie był niezadowolony.

Uwaga! Usługa dostępna na terenie Szkocji!

ZOBACZ TAKŻE!

WYPADEK DROGOWY

Jeżeli brałeś udział w wypadku drogowym i na skutek tego Twój stan zdrowia się pogorszył to masz prawo ubiegać się o odszkodowanie. Nie chodzi tutaj tylko o urazy typu złamana kończyna lub bardzo poważne obrażenia wewnętrzne. Żeby uzyskać odszkodowanie wystarczy odczuwać ból lub dyskomfort. Jeśli na skutek wypadku nie byłeś w stanie pracować, uległy zniszczeniu jakieś przedmioty lub poniosłeś inne straty jesteśmy w stanie odzyskać wszystko co do pensa. Jeżeli kolizja, w której brałeś udział zakończyła się szczęśliwie tylko uszkodzeniem samochodu nie jesteś skazany na swojego ubezpieczyciela i excess w wysokości kilkuset funtów. Jeśli zgłosisz się do naszej firmy naprawimy Twój samochód, a na czas naprawy otrzymasz samochód zastępczy. To wszystko bez czekania i angażowania Twojej firmy ubezpieczeniowej.

WYPADEK W PRACY

Jeżeli zostałeś poszkodowany w wyniku wypadku w pracy z powodu zaniedbań pracodawcy lub bezpośredniej winy jego lub współpracowników masz prawo ubiegać się o odszkodowanie. Należy pamiętać, że za zaniedbanie można uznać brak odzieży ochronnej, brak przeszkolenia pracownika lub źle czy też nie ergonomicznie przygotowane miejsce do pracy. Pracodawca powinien dołożyć wszelkich starań aby praca, którą wykonuje dla niego pracownik mogła być wykonana w maksymalnie bezpiecznym środowisku i nie narażała pracownika na utratę zdrowia lub życia. Jeżeli na skutek wypadku nie jesteś w stanie pracować lub/oraz wymagasz opieki osób trzecich pracodawca powinien pokryć wszystkie koszty związane z Twoimi stratami oraz kosztami powrotu do zdrowia.

WYPADEK W MIEJSCU PUBLICZNYM

Właściciele sklepów, urzędy, zarządy dróg są odpowiedzialne za nasze bezpieczeństwo w miejscach publicznych, które pod nie podlegają. Niezależnie od tego czy kelner w restauracji oblał Cię wrzątkiem, skręciłeś kostkę w dziurze w chodniku czy przewróciłeś się na rozlanym oleju w sklepie pamiętaj o tym, że masz prawo do uzyskania odszkodowania. Warunkiem jednak jest to, że uszczerbek na zdrowiu nie został spowodowany nieszczęśliwym zbiegiem okoliczności lub na skutek Twojej nieuwagi lub brawury.

ZATRUCIE NA WAKACJACH

Jeżeli organizator wczasów all inclusive nie zadbał o odpowiednią jakość jedzenia na skutek czego zatrułeś się, wymiotowałeś lub miałeś biegunkę masz prawo uzyskać odszkodowanie zdrowotne oraz zwrot kosztu wycieczki, wizyt lekarskich itp. Jeżeli znajdziesz się w takiej sytuacji pamiętaj aby poinformować o tym przedstawiciela biura podróży lub recepcję oraz sporządzić oficjalny raport. Jeżeli zauważysz zwierzęta lub ptaki w pobliżu jedzenia lub co gorsza owady na lub w jedzeniu zrób zdjęcia. Pomoże Ci to później w uzyskaniu ewentualnego odszkodowania.

NAPRAWY KREDYTOWE

Nasza firma, jako jedna z niewielu oferuje naszym klientom naprawy kredytowe. Zdajemy sobie sprawę, że nasi klienci mogą nie mieć czasu lub chęci czekać na dzień kiedy strona przeciwna wyśle pieniądze na naprawę samochodu. Żeby maksymalnie skrócić czas oczekiwania na naprawiony samochód oferujemy naszym klientom naprawy kredytowe. Jak to działa?

1. Instruujemy inżyniera, który sporządza raport uszkodzeń oraz wycenę.
2. Po akceptacji raportu zabieramy samochód do naszego serwisu i zaopatrujemy klienta w samochód zastępczy.
3. Naprawiamy samochód.
4. Zawozimy klientowi naprawiony, wypolerowany i umyty samochód i odbieramy samochód zastępczy.

Tak, to takie proste!

NO WIN – NO FEE

No win – no fee to pewnego rodzaju gwarancja. Jeżeli prawnikowi nie uda się uzyskać odszkodowania dla klienta nie pobiera od niego żadnej opłaty za prowadzenie sprawy. W sytuacji kiedy sprawa zakończy się pomyślnie i klient otrzyma odszkodowanie prawnik pobiera prowizję w wysokości 25% odszkodowania zdrowotnego. (Należy jednak pamiętać, że prawnik ma prawo wystąpić do klienta o zwrot całości kosztów postępowania jeżeli klient kłamał w celu uzyskania korzyści majątkowej, wypadku nie było lub wypadek był ustawiony. W takiej sytuacji należy również spodziewać się, że strona przeciwna wystąpi o zwrot poniesionych kosztów oraz skieruje sprawę o wyłudzenie do sądu.

Uwaga! Działamy na terenie Anglii

Jeśli jesteś zainteresowany wyślij do nas wiadomość!

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
REZYDENTURA I OBYWATELSTWO

Obywatelstwo i rezydentura brytyjska

Jeżeli zastanawiasz się czy warto starać się o brytyjskie obywatelstwo lub już zdecydowałeś, że chcesz zostać obywatelem Wielkiej Brytanii, pomożemy ci przebrnąć przez cały proces aplikacji. Udzielimy fachowej pomocy i porady, na każdym etapie starania się o obywatelstwo lub stalą rezydenturę brytyjską. Ocenimy twoje szanse na otrzymanie brytyjskiego paszportu na podstawie twojej indywidualnej sytuacji i pomożemy wybrać najkorzystniejsze rozwiązania.

Poprowadzimy cię i obsłużymy kompleksowo od chwili, kiedy zadasz sobie pytanie “czy mogę starać się o obywatelstwo brytyjskie”, poprzez pomoc w zapisaniu na kurs językowy, aż do momentu otrzymania brytyjskiego paszportu. Jeżeli jeszcze nie spełniasz kryteriów aby kwalifikować się do aplikowania o obywatelstwo brytyjskie, a chciałbyś je otrzymać w przyszłości, podpowiemy ci, jak zwiększyć szanse na jego otrzymanie w przyszłości.

Obywatelstwo brytyjskie dla dziecka

Jeżeli zastanawiasz się, czy warto aby twoje dziecko miało brytyjskie obywatelstwo lub czy masz prawo do aplikowania o obywatelstwo brytyjskie dla swojego dziecka, możesz umówić się z naszym konsultantem na rozmowę, by omówić swoją sytuację i wybrać najlepsze rozwiązanie.

Uwaga! Usługa dostępna na terenie całej Wielkiej Brytanii

Jeśli jesteś zainteresowany wyślij do nas wiadomość!

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
BENEFITY

Świadczymy usługi m.in

» Wyrobienie National Insurance Number
» Tłumaczenia ustne i pisemne
» Tłumaczenia w terenie (urzędy, sądy, banki, szkoły, lekarze, szpitale)
» Wypełnianie wniosków urzędowych – Otwieranie konta bankowego online oraz wizyty w banku
» Zakup ubezpieczenia samochodowego, wymiana prawa jazdy na brytyjskie
» Zakup samochodu, linii telefonicznej, komórki, łącza internetowego itp. oraz konsultacje z dostawcami.
» Opłaty rachunków
» Zakupy internetowe
» Zakup biletów na koncerty, przedstawienia, festiwale
» Europejska karta ubezpieczenia zdrowotnego – przydatna w podróży
» Zapisanie dziecka do szkoły i zdobycie kieszonkowego GBP 30 tygodniowo
» Zdobycie dofinansowania na opłatę kursu językowego GBP 200,
» Otworzenie własnej firmy
» Znalezienie i wynajem mieszkania
» Profesjonalne CV
» Zadzwonimy w Państwa imieniu w każdej sprawie
» Wypełnianie wniosków i porady w uzyskaniu wszelkich benefitów i dodatków dla mniej zamożnych

Uwaga! Usługa dostępna jest na terenie całej Wielkiej Brytanii!

Jeśli jesteś zainteresowany wyślij do nas wiadomość!

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

6.00 rano to najpóźniej, by zostawić konkurencję w tyle. Najbardziej zorganizowane żony, matki, biznesmenki, potrafią zasnąć natychmiast po kolacji i obudzić się następnego dnia o 5.00 a nawet 4.00. – To godziny wykradzione z dnia, godziny magiczne, kiedy można najwięcej zdziałać, bo organizm jest wypoczęty (pod warunkiem przespania odpowiedniej ilości godzin) – mówią. O 7.00 rano, kiedy do życia budzi się cały świat, one są już ze wszystkim co najmniej 2 godziny do przody. Dogonić je później będzie trudno…

Dla niektórych to klucz do sukcesu pod warunkiem, że potrafią zdyscyplinować się na tyle, by o określonej godzinie zasnąć, rezygnując z wieczornych przyjemności i chwil lenistwa na tapczanie przed telewizorem lub z książką. Rodzina również musi wykazać się wyrozumiałością i zaakceptować taki tryb życia.

Carolyn Fairbairn,  l.55, mama trójki dzieci, z Hampshire

– Budzik nastawiam na 5.30. O 6.50 wsiadam do pociągu w stronę  Londynu. W czasie podróży czytam dokumenty, odpowiadam na maile. Jestem dyrektorem generalnym w dużej firmie, zdominowanej przez mężczyzn. Znajome w różny sposób wykorzystują ten czas. Pomysłów jest wiele: siłownia, basen, zajęcia z osobistym trenerem. Anna Wintour, redaktor naczelna amerykańskiej wersji magazynu „Vogue” o 6.00 rano gra w tenisa, dopiero potem budzi córkę. Michelle Obama, pierwsza dama Ameryki, wstaje o 4.30. Jest na kim się wzorować.

Charlotte Fall,  l.38, mama dwóch córek, z Buckinghamshire

– Wstaję o 4.00 rano z pomocą budzika. Pomiędzy 5.00 a 6.00 uda mi się zrobić więcej niż przez całą resztę dnia. Wszyscy śpią, nikt niczego nie chce, nie kręci się pod nogami. Mogę  skupić się na wszystkim. Najcenniejszy czas dnia. Wykonuję najważniejsze rzeczy. To strategiczne godziny. Rozporządzam nimi rozważnie. Najczęściej opracowuję nowe strategie biznesowe i przygotowuję do spotkań. Jestem właścicielką firmy jubilerskiej. Wieczorem do w łóżka idę przed 21.00. Dzieci śpią, mąż jest w drodze z pracy do domu. Wraca padnięty, nie za bardzo przeszkadza mu, że już leżę. Jeśli wychodzimy razem wieczorem, to następnego dnia poważnie walczę ze sobą, by wstać. Jestem potem zmęczona, nie ukrywam. W weekendy odpuszczam. Nie zrywam się wcześnie. Nie chcę też, by mój rytm dnia wpływał na relację z mężem. W sobotę i niedzielę nadrabiamy cały tydzień, spędzamy ze sobą sporo czasu. Nie rozumiem, dlaczego więcej osób tego nie robi. Kiedy patrzę na śpieszących się  rano do pracy, czuję nad nimi przewagę. Zdominowałam ich. Dzięki temu utrzymuję się na zawodowym szczycie.

Samantha Ettus, l. 44, mama trójki dzieci, z Londynu

– Wstaję przed mężem i dziećmi. Czas jest mój, więc szybciej, niż inni dostaję to, czego chcę. Zanim pojawiły się maluchy, byłam śpiochem. Kiedy zaczniesz wcześnie wstawać szybko odkryjesz, że to uzależnia. Jest coś uspokajającego w świadomości, że jako jedyna w domu, nie śpisz. Niezwykle kreatywny czas, chociaż mało kto myśli w ten sposób w odniesieniu do 4-5.00 rano. Ale skoro stosunkowo mało osób o tym wie, to nic dziwnego.

Sally Learmouth, l.39. mama dwójki dzieci, z Dalwood

– Zaczęłam rok temu i od razu zauważyłam, że pomogło mi w biznesie. Założyłam własną firmę PR. Najbardziej wymagającą administrację robiłam i nadal robię z rana. Śpię 7 godzin na dobę, pilnuję tego. O 21.00 w łóżku. Nie nastawiam budzika, nie chcę budzić męża, to nie byłoby w porządku. Organizm sam się budzi. Czy boję się, że doprowadzę do zaburzeń snu? W żadnym wypadku. Wstaję, bo mi z tym dobrze. Gdyby czuła, że to droga do skrajnego wyczerpania, zrezygnowałabym. Dwa razy w tygodniu, po odprowadzeniu dzieci do szkoły, idę z czystym sumieniem na jogę. Mogę. Mam czas, od rana sporo już zrobiłam. Jak na to wszystko wpadłam? Kiedyś przeczytałam o kobiecie wiodącej podobny tryb życia, odnoszącej sukcesy. Zapytałam moje klientki i znajome. Nie ukrywam, że zaskoczyło mnie, gdy okazało się, że wiele z nich robi to samo. Postanowiłam spróbować i zostało do dziś. Nie wszyscy pracują, część wynurza się tak wcześnie spod kołdry, by ćwiczyć.

Jaz Notay, l.37, mama dwójki dzieci, z Berkshire

– Mąż ma kłopoty ze wstaniem o 7.00. Mówi, że nie ma pojęcia jak ja daję radę o 4.00. Zanim zasnę o 21.00 pilnuję, aby znaleźć się w łóżku z mężem chociaż na chwilę, zwłaszcza w soboty i niedziele. Jestem księgową. Uważam, że za sukcesem mojej firmy stoi poranne wstawanie. Niektórzy pytają mnie, czy poświęcenie jest tego warte? Z pewnością kobiety polubiły takie rozwiązanie bardziej niż mężczyźni. Umysł każdego z nas jest z rana świeży, a my niesamowicie wydajni. Zacząć można od 6.30 i stopniowo próbować coraz szybciej. Samo wczesne wstawanie na niewiele się zda, jeżeli nie wykorzystamy tych godzin produktywnie. Każdy z nas ma ich do dyspozycji 168 tygodniowo. To, co z nimi zrobi, zależy wyłącznie od niego.

Źródło | Sylwia Milan

cooltura_logo_150

[fbcomments]

© Open Magazyn.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Całość jak i żadna część utworów na OPEN MAGAZYN.PL, nie może być rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie bez zgody Redakcji. Wobec osób łamiących prawo, podjęte zostaną wszelkie działania prawne celem dochodzenia roszczeń finansowych.

DODAJ OGŁOSZENIE! BEZ REJESTRACJI!

[AWPCPCLASSIFIEDSUI]

POPULARNE TERAZ

INFORMACJE I BIZNES

OPINIE I PUBLICYSTYKA

STYL I KULTURA