Wygrał milion, ale przegrał walkę z rakiem żony. Teraz wygrał znowu!

Mężczyzna wygrał na loterii milion dolarów. Ktoś powie zdarza się, ale mężczyźnie przytrafiło się wygrać po raz drugi, ba, Bruce Magistro jest przekonany, że wygra po raz trzeci.

Pierwsza wygrana w wysokości miliona dolarów, przytrafiła się 48-latkowi, w dramatycznym momencie. Bruce Magistro z West Babylon w stanie Nowy Jork, zamiast cieszyć się z rodziną z wygranej, przeznaczył wszystkie pieniądze na ratowanie żony chorej na raka. I choć poświęcił na ratowanie żony wszystkie pieniądze i trzy lata walki z chorobą, żony nie dało się uratować.

Teraz, 48-letni Bruce Magistro, cieszy się po raz kolejny, bowiem wygrał ponownie i jest przekonany, że tym razem naprawdę wygrana zmieni jego życie.

– Ostatnio, moja żona była chora i potrzebowałem pieniędzy. Dało mi to możliwość pozostania z nią w domu przez trzy lata. Mam nadzieję, że tym razem zainwestuję i zarobię jeszcze więcej – skomentował drugą wygraną Amerykanin.

Dzięki wygranej Bruce Magistro, chce spłacić kredyt hipoteczny oraz pomóc trójce swoich dzieci. Ponadto zapowiada, że nie przestanie grać i ma nadzieję, że jego dobra passa jeszcze się nie skończyła.

– Mam nadzieję, że wygram trzy razy. Trzeba po prostu wierzyć – mówi Magistro.

OM | Open Magazyn.pl
Na podstawie TVN24bis.pl

DOBRA ZMIANA … TO KASZANA! ZRÓB DOBRĄ ZMIANĘ PO SWOJEMU! A NIE WEDŁUG WZORU PREZESA

Krok po kroku – Emigracja / Koszt £ 4.00 „Emigracja. Krok po kroku”, to gotowa instrukcja wyjazdu za granicę: przygotowanie do wylotu; lotnisko i taksówka; lista agencji pracy i pracodawców; wzór brytyjskiej aplikacji o pracę oraz cv; gdzie i jak szukać pokoju; najszybszy sposób – kontakty i telefony – na załatwienie niezbędnego ubezpieczenia, konta bankowego i przychodni oraz wszelkich formalności; a także lista najczęściej popełnianych błędów na podstawie życia codziennego na emigracji właśnie.

© Open Magazyn.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Całość jak i żadna część utworów na OPEN MAGAZYN.PL, nie może być rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie bez zgody Redakcji. Wobec osób łamiących prawo, podjęte zostaną wszelkie działania prawne celem dochodzenia roszczeń finansowych.

POPULARNE TERAZ

INFORMACJE I BIZNES

OPINIE I PUBLICYSTYKA

/Autor

Fact-checking na Facebooku w rozsypce

System weryfikacji informacji (tzw. fact-checkingu) na Facebooku, który miał działać we współpracy z dziennikarzami, jest w rozsypce. Sami dziennikarze są rozczarowani rzeczywistością współpracy z koncernem i chcą jej zakończenia - podał dziennik 'The Guardian'.

STYL I KULTURA