» Damian Biliński | Źródło: Daily Mail

Polly Chowdhury, została skazana na 13 lat pozbawienia wolności za zamordowanie swojej córki. Wspólniczka morderczyni, Kiki Muddar, a zarazem kochanka, w więzieniu spędzi 18 lat. I choć zapadły wyroki skazujące, opinia społeczna jest zbulwersowana. I jak się zdaje, ma prawo.

______________________________________________________________________________________________________________

Polly Chowdhury

Polly Chowdhury

Gdyby opowiedzieć tę historię komukolwiek, kto o sprawie nie słyszał, uznałby z pewnością, że to całkiem zgrabnie wymyślona fikcja i dobry scenariusz na straszny horror. Rzecz w tym, że to nie scenariusz a życie; życie które rzeczywiście było horrorem.

Sprawę obszernie opisuje dziennik „Daily Mail”. Historia jest na tyle wstrząsająca, że niejednemu czytelnikowi trudno przebrnąć przez fakty i fotografie; fotografie, które choć krwią nie ociekają, to jednoznacznie ciśnienie krwi podnoszą. Kobiety zostały skazane za morderstwo cóki Polly, której ciało zostało znalezione w domu rodzinnym w Chadwell Heath, we wschodnim Londynie.

Polly Chowdhury zamordowała swoją córkę Ayesha, tylko dlatego, że kochanka Kiki Muddar, zdołała jej wmówić, że córka jest opętana, i aby wybawić ją z opętania, a zarazem uwolnić matkę od demonów, należy córkę zabić. Ale zanim doszło do morderstwa Polly Chowdhury, padła ofiarą niesamowitej manipulacji.

Kiki Muddar na portalach społecznościowych założyła kilkanaście fałszywych profili po to, aby móc skutecznie manipulować Polly Chowdhury przeciwko własnej córce. Ponadto Kiki Muddar wysłała do Polly Chowdhury – wierzącej w duchy – 140 tys. wiadomości tekstowych za pomocą różnych aplikacji, 40 tys. wiadomości z laptopa, 1450 wiadomości głosowych, oraz tysiące wiadomości z profilu Facebook.

Zanim doszło do ostatecznej decyzji o pozbawieniu życia córki Polly Chowdhury, Ayesha przeszła prawdziwe piekło. Tylko przed śmiercią dziecko odniosło 56 obrażeń ciała, z których część była siniakami, a część oparzeniami, co sugeruje, że dziecko było zwyczajnie przypalane. Ponadto dziewczynka była poddawana torturom, była podtapiana w zimnej wodzie, gryziona, a także karmiona na siłę. Słowem, zanim dziecko zostało pozbawione życia przeszło okrutną mękę, którą trudno sobie wyobrazić.

Ayesha

Sąd wymierzając karę 13 lat więzienia, nie krył ani oburzenia ani rozczarowania postawą Polly Chowdhury, która okryła się hańbą, ale przede wszystkim zawiodła jako matka właśnie. Kiki Muddar za współudział w morderstwie otrzymała karę 18 lat pozbawienia wolności.

Fragment zarejestrowanej rozmowy:

Kiki Muddar

Kiki Muddar

Muddar: Kill Polly’s daughter. I’m not even joking. I’m not joking I’m going to f*****g kill her. Seriously, Hemma, you will never f*****g see me again.
Hemma: What happened?
Muddar: I’m f*****g going to kill her. I swear to God I’m going to f*****g kill her. I’ll f*****g strang. I will drown her in the f*****g bath.
Hemma: Why do you say that? I’ve never heard you (inaudible).
Muddar: I f*****g that c***. I will f****g drown that witch. Seriously I’m going to kill her. I’m going to f*****g kill her Hemma and I’m going to go to prison tonight.
Hemma: (inaudible).
Muddar: Seriously I’ll f*****g kill her. I will f*****g kill that bitch.
(Background music).
Hemma: (Inaudible).
Muddar: Seriously I’ll f*****g kill her. I will f*****g kill that bitch.
(Background music).
Hemma: (Inaudible).
Muddar: She’s just. She’s a f*****g whore that’s what she is. She’s a f*****g waste of space. She wants her mum dead.
Hemma: She’s not all there.
Muddar: Yeah, she’s been f*****g fasti, she’s give me so much lip. She’s been screaming in my face ‚I hate you’. She don’t want me to live here. I’m going to f*****g kill her. I’m actually going to f*****g kill her.
(Background music).
Muddar: I’m actually going to kill her.
….

Sharing is caring!