Gdzie w Wielkiej Brytanii warto zakładać rodzinę?

Kumbria, Derbyshire oraz Tyne and West to najlepsze miejsca w Wielkiej Brytanii by założyć rodzinę – wynika z analizy agencji nieruchomości eMooy. 

Każdy rodzic pragnie dla swojego dziecka jak najlepiej, odpowiednie miejsce zamieszkania może w tym znacząco pomóc. Specjaliści z eMooy przeanalizowali różne części Wysp i określić gdzie najbardziej warto rodzinę zakładać.

Przy ocenie wzięto pod uwagę kilka czynników, w tym koszty życia, poziom lokalnych szkół czy atrakcyjność rynku pracy. Na pierwszym miejscu znalazła się szkocka Kumbria – to tutaj bowiem utrzymanie się nie powinno być dla rodziców z dziećmi dużym problemem, będą mieli też w czym wybierać jeśli chodzi o szkoły, a także nie będą narzekać na przestępczość.

Tuż za Kumbrią, na liście 48 analizowanych przez agencję regonów, znalazły się hrabstwa Derbyshire, Tyne and Wart, Lincolnshire, a także Cheshire. Drugi, niechlubny koniec listy to m.in. hrabstwa West Midlands, Oxfordshire i Bedfordshire.

Najgorszy jest natomiast Londyn, przede wszystkim przez wysokie koszty życia i wysoki poziom przestępczości.

(ml) / Goniec.com

goniec_150

© Open Magazyn.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Całość jak i żadna część utworów na OPEN MAGAZYN.PL, nie może być rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie bez zgody Redakcji. Wobec osób łamiących prawo, podjęte zostaną wszelkie działania prawne celem dochodzenia roszczeń finansowych.

POPULARNE TERAZ

INFORMACJE I BIZNES

OPINIE I PUBLICYSTYKA

STYL I KULTURA

/Autor

Ostatnie lata przyniosły ogromny postęp w leczeniu nowotworów

Raka piersi co roku diagnozuje się u około 18 tys. Polek, z których 85 proc. udaje się wyleczyć. Dzięki nowoczesnym terapiom – obecnie nawet rak piersi z przerzutami może stać się chorobą przewlekłą. Podobnie jest w przypadku wielu innych typów nowotworów – choć liczba zachorowań rośnie, pojawiają się innowacyjne leki, które znacząco wydłużają życie chorych i poprawiają jego jakość.

Sharing is caring!