Dorota Kosko | Źródło: standard.co.uk

Trzech mężczyzn trafiło do szpitala na skutek wypadku, jaki miał miejsce gejowskiej saunie „Chariot Sauna“, w Vauxhall (południowy Londyn). Incydent miał miejsce ostatniej niedzieli (01 lutego 2015 roku), we wczesnych godzinach porannych .

_______________________________________________________________________________________________________________

Rzecznik policji poinformował media, iż jeden z mężczyzn przyznał się do zażycia narkotyków klasy A. Niedozwolone substancje wywołały fatalne reakcje organizmu u bywalca sauny, związku z czym został przewieziony do szpitala w północnym Londynie. Stan mężczyzny określa się jako stabilny.

Pozostałych dwóch mężczyzn znaleziono wewnątrz budynku „ChariotsSauna“, znajdowali się oni w stanie zapaści. Obecnie przebywają w szpitalu, ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

„Chariots Sauna“ to największa w Europie sieć gejowskich saun oferujących dwie 30-osobowe sauny i dwie 20-osobowe łaźnie parowe. W Londynie istnieją cztery różne lokalizacje „Chariots Sauna“ – w: Vauxhall, Shoreditch, Waterloo oraz Steatham.

Istniejące od 1996 roku gejowskie sauny, jak powiadamiają na swojej oficjalnej stronie, „nie tolerują narkotyków ani żadnych nielegalnych działalności“.

Sharing is caring!