W Aldi kupisz najlepszego szampana na świecie. Za mniej niż 11 funtów

Według ekspertów, dyskont Aldi stworzył konkurencyjny do Moët alkohol, który został uznany za najlepszy na świecie. Veuve Monsigny Champagne Brut można kupić za mniej niż 11 funtów.

UBEZPIECZENIE DOCHODU

» Ubezpieczenia od utraty dochodu » Ubezpieczenia w razie chorób krytycznych » Polisy na życie.

Dowiedz się w jaki sposób otrzymywać nawet do 100% miesięcznego wynagrodzenia w momencie gdy nie jesteśmy zdolni do pracy przez Rok, 2 lata, 5 lat a nawet do 70 roku życia. Dowiedz się więcej…

Veuve Monsigny Champagne Brut, z supermarketu Aldi, zdobył medal na Międzynarodowym Konkursie Win i Ducha. Choć to nie pierwsze wyróżnienie niemieckiego giganta na międzynarodowych konkursach. Łącznie, w tegorocznej edycji Aldi zdobyło 7 srebrnych i 11 brązowych medali za napoje alkoholowe. 

Zwycięski alkohol Aldi opisuje jako bardzo suchą mieszankę Chardonnay, Pinot Noir i Pinot Meunier z aromatem „dojrzałych jabłek i kwiatowych nut”. Najlepszego szampana na świecie można kupić za mniej niż 11 funtów za butelkę.

– Zawsze uważało się, że im droższa butelka wina, tym lepsza jakość trunku. Fakt jest jednak taki, że cenę podwyższają podatki, opakowanie i transport – zostawiając niewiele na faktyczną produkcję wina. Szampan z Aldiego za £10,99 pokazuje, że czasem można kupić wyrób, który jest zarówno tani, jak i wyśmienity w smaku – można przeczytać na portalu Metro.

Źródło | Goniec.com

Zobacz na jakie choroby można zabezpieczyć siebie i najbliższych; dlaczego warto mieć zabezpieczenie dochodu jak również polisę na życie. Dowiedz się więcej!

© Open Magazyn.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Całość jak i żadna część utworów na OPEN MAGAZYN.PL, nie może być rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie bez zgody Redakcji. Wobec osób łamiących prawo, podjęte zostaną wszelkie działania prawne celem dochodzenia roszczeń finansowych.

Sharing is caring!