Uchodźcy chcieli ukamienować transseksualistki w Niemczech!

W Dortmundzie doszło do groźnego i niespotykanego w Europie przypadku próby ukamienowania europejskich obywateli. Sprawę nagłośniła niemiecka telewizja, a także dziennik Daily Mail.

Do ataku doszło w Dortmundzie. Trzech młodych mężczyzn z Afryki próbowało ukamienować parę transseksualistek. Jaśmina i Eliza zostały zaatakowane tylko dlatego, że – jak krzyczeli napastnicy – : „tacy ludzie nie powinni żyć”. Na szczęście transseksualistkom nic poważnego się nie stało, ale gdyby nie przypadkowy patrol policji zdarzyć się mogło wszystko.

Trzech napastników aresztowano. Mężczyźni przyznali się, że chcieli „ukamienować” obie kobiety. W trakcie przesłuchań kobiety potwierdziły, że mężczyźni mówili, że „takie osoby (transseksualne – red.) należy kamienować”.

Wszystko wydarzyło się bardzo szybko. W kilka sekund otoczyli nas i zaczęli rzucać kamieniami. Nie wiemy co spowodowało ich zachowanie. Wcześniej nas podrywali, ale gdy zorientowali się zaczęli nas atakować. Jesteśmy zszokowane, boimy się i nie potrafimy dojść do siebie – opowiadają kobiety w materiale filmowym poniżej.

To niecodzienne zajście uchodźców nie jest przypadkowe. Do najgłośniejszych ataków na kobiety doszło w nocy z 31 grudnia na 1 stycznia w Kolonii, w Hamburgu, a także w innych europejskich miastach.

OM | Open Magazyn.pl
Link do filmu tutaj!

NAPRAWA KOMPUTERÓW

Naprawa komputerów, laptopów, tabletów i smartfonów z dojazdem do klienta!

TŁUMACZENIA W TERENIE

Tłumaczenia w terenie: landlord, urzędy, sądy, banki, szkoły, lekarze, szpitale, etc.

SPRAWY MIESZKANIOWE

Jeśli masz kłopot z landlordem, odzyskaniem depozytu oraz innymi problemami mieszkaniowymi, zadzwoń!

WYWÓZ ŚMIECI

Tani wywóz śmieci na terenie całego Londynu. Nasz kierowca pomaga przy załadunku. Ponadto oferujemy w pełni licencjonowane usługi.

TELEWIZJA SAT.

Szukasz sprawdzonego montera, który przeprowadzi instalację? Gwarantujemy Ci szybką realizację, przystępne ceny i najwyższą jakość usług.

PRZEPROWADZKI

Zamiast tracić czas wyszukując odpowiednią firmę, nie zwlekaj i zadzwoń do Nas!

OKNA I DRZWI

Sprzedaż i profesjonalny montaż okien, drzwi i rolet na terenie Szkocji

BENEFITY / POMOC

Wypełnianie wniosków i porady w uzyskaniu wszelkich benefitów i dodatków dla mniej zamożnych oraz wszystkie inne sprawy jakie będą potrzebne w Edynburgu.

TŁUMACZENIA

Tłumaczenia i projekty profesjonalnych CV i listów motywacyjnych, doradztwo zawodowe oraz tłumaczenia.

STRONY INTERNETOWE

Nowocześnie, profesjonalnie, szybko i po konkurencyjnych cenach strony internetowe. Zadzwoń!

FOTOGRAFIA

Szukasz czegoś wyjątkowego? Kogoś, kto złapie dla Ciebie uciekającą chwilę? Planujesz ślub, chrzest, urodziny bądź inną ważną okazję rodzinną i chciałabyś/chciałbyś, by ktoś ułożył z tego wydarzenia historię w zdjęciach?

SPRZĄTANIE / DYWANY

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Sprzątanie mieszkań, pranie dywanów, etc.

© Open Magazyn.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Całość jak i żadna część utworów na OPEN MAGAZYN.PL, nie może być rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie bez zgody Redakcji. Wobec osób łamiących prawo, podjęte zostaną wszelkie działania prawne celem dochodzenia roszczeń finansowych.

REKLAMA

POPULARNE TERAZ

INFORMACJE I BIZNES

OPINIE I PUBLICYSTYKA

STYL I KULTURA