Uchodźca z Iraku brutalnie zgwałcił na basenie 10-latka, z powodu wyższej, seksualnej konieczności

Do brutalnego gwałtu doszło w grudniu ubiegłego roku, w Austrii. Irakijczyk Amir A. swoją niepohamowaną rządzę seksualną wyładował na 10-letnim chłopcu. Do gwałtu doszło na terenie basenu. Teraz Irakijczykowi, który stanął przed sądem w Wiedniu, grozi 15 lat pozbawienia wolności.

W całej wstrząsającej sprawie najdziwniejszy jest powód, dlaczego do tak brutalnego ataku seksualnego doszło. Otóż według zeznań oskarżonego, powodem był wysoki stopień napięcia seksualnego. Wedle słów Irakijczyka, miał on przez pół roku nie uprawiać seksu, co w efekcie przełożyło się, iż powodowała nim „wyższa seksualna konieczność”.

Z zeznań policyjnych wynika, że uchodźca z Iraku nie odczuwał w swoim rodzinnym kraju pociągu seksualnego do chłopców, i że w Iraku prowadził normalne życie, u boku swojej kochanej żony i dziecka. Zresztą przed sądem oskarżony przyznał, iż pomimo popełnienia przestępstwa chciałby do Austrii sprowadzić właśnie swoją rodzinę.

Tymczasem w Austrii uchwalono nowe prawo imigracyjne, które umożliwia udzielenie odmowy azylu uchodźcom już na granicy. Ponadto w pobliżu przejścia granicznego w Brenner, władze miasta zamierzają również wybudować 400-stu metrowy mur.

Głosujący za przyjęciem nowego prawa azylowego włodarze miasta swą decyzję argumentują, iż muszą uchronić Austrię przed nabierającym na sile coraz bardziej kryzysie imigracyjnym.

OM | Open Magazyn.pl

© Open Magazyn.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Całość jak i żadna część utworów na OPEN MAGAZYN.PL, nie może być rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie bez zgody Redakcji. Wobec osób łamiących prawo, podjęte zostaną wszelkie działania prawne celem dochodzenia roszczeń finansowych.

POPULARNE TERAZ

INFORMACJE I BIZNES

OPINIE I PUBLICYSTYKA

/Autor

Przychodzi Polak do brytyjskiego lekarza

Kiedy zapytałam koleżankę o jej opinię na temat bezpłatnego w końcu GP, czyli brytyjskiej przychodni, ta odpowiedziała niemalże natychmiast, że pracują tam nie lekarze, tylko „patałachy”, którym nie chce się sięgnąć po leki lepsze niż zwykły paracetamol. - Tak się składa, że paracetamol to ja sobie sama mogę wziąć bez ich łaskawej konsultacji – dodała koleżanka.

STYL I KULTURA

/Autor

le prawdy zawierają ciążowe mity?

Wiele źródeł i jeszcze więcej sprzecznych informacji. To rzeczywistość, z którą na co dzień mierzą się przyszłe mamy. Zapytaliśmy kilka z nich, z jakimi radami i stwierdzeniami na temat ciąży spotykają się najczęściej. Dzielimy je na fakty i mity, i wyjaśniamy, których z nich się wystrzegać, a które warto wprowadzić w życie.