TWOJA MINI STRONA

“Twoja mini strona” w Open Magazyn.pl to miejsce gdzie szybko i łatwo zaprezentujesz swoją firmę, usługi lub produkt. W naszym serwisie za cenę £120/rok, pomożemy Ci zbudować Twoją wirtualną wizytówkę, dzięki czemu zaoszczędzisz czas i pieniądze, otrzymując profesjonalną w pełni responsywną mini stronę własnej firmy, na której będziesz mógł zamieścić o wiele więcej informacji np: zdjęć i grafik, niż w jakimkolwiek innym katalogu firm dostępnym na rynku. Koniec z martwieniem się o hosting, przedłużanie domeny oraz projektowanie całej strony internetowej. Gwarantujemy Ci Twój indywidualny adres pod naszą domeną www.openmagazyn.pl/NazwaTwojejFirmy, minimum kosztów, brak zmartwień dotyczących obsługi i szybką realizację wirtualnej mini strony. Wszystko to sprawi, że nie tylko nasi czytelnicy dotrą do Ciebie łatwiej, ale i Ty skuteczniej będziesz promował swoją firmę, mając dostępną do swoich indywidualnych potrzeb swoja wirtualna mini wizytówkę.

Na swojej mini stronie możesz zamieścić wszelkie informacje dotyczące Twojej firmy, logo, dane kontaktowe, linki serwisowe (Ebay, Amazon, Facebook), zdjęcia produktów i wiele innych.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Wystarczy tylko, że wyślesz do nas wszelkie informacje, a my zajmiemy się całą resztą za Ciebie! PROSTE! WYSYŁASZ I MASZ!

Mobile: 07923378062 Email: mb.openmagazyn@gmail.com

ZOBACZ NASZE MINI STRONY!

ECO TYRE

FLOWER ART

MYSPEAKUP

ORIFLAME4YOU

HAIRDRESSING

WINDOWS AND DOORS

STRONY WWW