UBEZPIECZENIA W SZKOCJI
UBEZPIECZENIA I KREDYTY

Oferta ubezpieczeniowa:

» Ubezpieczenia ochronne
– Na życie,
– Od chorób krytycznych,
– Od utraty dochodu,
– Medyczne

» Ubezpieczenia domu i majątku
– Wyposażenia
– Nieruchomości domowych

» Ubezpieczenia Firm
– Od odpowiedzialności cywilnej dla pracodawcy
– Od odpowiedzialności cywilnej dla pracowników
– Od błędu w sztuce

» Sporządzanie testamentów

» KREDYTY HIPOTECZNE

Jesteśmy ekspertami specjalizującymi się w kredytach hipotecznych. Przeprowadzamy przez cały proces kupna domu od złożenia aplikacji do odbioru kluczy. Sprawdzamy zdolność kredytową. Przedstawiamy najatrakcyjniejsze oferty na rynku. Załatwiamy wszelkie formalności. Oferujemy profesjonalną obsługę oraz niezależne doradztwo. Proponujemy kompleksową usługę w języku polskim. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta. Więcej na temat czytaj tutaj!

DOBRE BIURO

Świadczymy usługi m.in

» Wyrobienie National Insurance Number
» Tłumaczenia ustne i pisemne
» Tłumaczenia w terenie (urzędy, sądy, banki, szkoły, lekarze, szpitale)
» Wypełnianie wniosków urzędowych – Otwieranie konta bankowego online oraz wizyty w banku
» Zakup ubezpieczenia samochodowego, wymiana prawa jazdy na brytyjskie
» Zakup samochodu, linii telefonicznej, komórki, łącza internetowego itp. oraz konsultacje z dostawcami.
» Opłaty rachunków
» Zakupy internetowe
» Zakup biletów na koncerty, przedstawienia, festiwale
» Europejska karta ubezpieczenia zdrowotnego – przydatna w podróży
» Zapisanie dziecka do szkoły i zdobycie kieszonkowego GBP 30 tygodniowo
» Zdobycie dofinansowania na opłatę kursu językowego GBP 200,
» Otworzenie własnej firmy
» Znalezienie i wynajem mieszkania
» Profesjonalne CV
» Zadzwonimy w Państwa imieniu w każdej sprawie
» Wypełnianie wniosków i porady w uzyskaniu wszelkich benefitów i dodatków dla mniej zamożnych

Obywatelstwo i rezydentura brytyjska

Jeżeli zastanawiasz się czy warto starać się o brytyjskie obywatelstwo lub już zdecydowałeś, że chcesz zostać obywatelem Wielkiej Brytanii, pomożemy ci przebrnąć przez cały proces aplikacji. Udzielimy fachowej pomocy i porady, na każdym etapie starania się o obywatelstwo lub stalą rezydenturę brytyjską. Ocenimy twoje szanse na otrzymanie brytyjskiego paszportu na podstawie twojej indywidualnej sytuacji i pomożemy wybrać najkorzystniejsze rozwiązania.

Poprowadzimy cię i obsłużymy kompleksowo od chwili, kiedy zadasz sobie pytanie “czy mogę starać się o obywatelstwo brytyjskie”, poprzez pomoc w zapisaniu na kurs językowy, aż do momentu otrzymania brytyjskiego paszportu. Jeżeli jeszcze nie spełniasz kryteriów aby kwalifikować się do aplikowania o obywatelstwo brytyjskie, a chciałbyś je otrzymać w przyszłości, podpowiemy ci, jak zwiększyć szanse na jego otrzymanie w przyszłości.

Obywatelstwo brytyjskie dla dziecka

Jeżeli zastanawiasz się, czy warto aby twoje dziecko miało brytyjskie obywatelstwo lub czy masz prawo do aplikowania o obywatelstwo brytyjskie dla swojego dziecka, możesz umówić się z naszym konsultantem na rozmowę, by omówić swoją sytuację i wybrać najlepsze rozwiązanie.

Uwaga! Usługa dostępna jest na terenie całej Wielkiej Brytanii!

Jeśli jesteś zainteresowany wyślij do nas wiadomość!

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
PRACA DLA CIEBIE

Grupa “Profit Tree”, najczęściej wybierany broker finansowy wśród Polaków w Wielkiej Brytanii ogłasza rekrutację.

– konsultant/sprzedawca
– doradca finansowy i kredytów hipotecznych
(na terenie: cała Szkocja a także Londyn, Birmingham, Luton, Chetham, Southampton, Hull, Blackburn oraz okolice wspomnianych miast)

Wymagania:

» Niekaralność
» Uczciwe podejście do klienta i biznesu
» Język angielski nie jest konieczny ze względu na to, że większość naszych klientów jest z Polski lecz będzie dodatkowym atutem wysoki poziom motywacji do pracy oraz samodyscypliny komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych. Mile widziane doświadczenie w sprzedaży ubezpieczeń, inwestycji, itp.

Oferujemy:

» Profesjonalny rozwój poprzez bezpłatny program szkoleń. » Indywidualna ścieżka kariery. » Elastyczne godziny pracy. » Nielimitowane zarobki, których wysokość uzależniona jest od stopnia zaangażowania.

» Chcesz zmienić ścieżkę swojej kariery i spróbować czegoś nowego?
» Chcesz się rozwijać, ale nikt wcześniej nie dawał Ci szansy?
» Masz dużo motywacji, aby zmienić coś w swoim życiu?
» To ogłoszenie jest właśnie dla Ciebie!

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny:

Damian Bilinski
tel. 0737 6113 696
email: damian.bilinski@profittree.co.uk

profittree-finance_logo

Profit Tree Ltd
GLASGOW 33 Dalmarnock Rd
G40 4AA Profit Tree Biuro 104

Profit Tree Finance Limited – Company No. 0739547 Address: 26 Kilburn Place, Providence House, London, NW6 4QD, United Kingdom
Authorized and regulated by Financial Services Authority registration No. 553266
Registered under the Data Protection Act 1998 registration No. Z2824382
Tel. 0207 1833 604
office@profittreefinance.co.uk
www.ProfitTreeFinance.co.uk

Trump, Trump, misia bela

Trump i jego sztab polityczny rozpoczęli wojnę z dziennikarzami. Nikt już nie ukrywa, że takowa istnieje. Czy Trump, „władając” umysłami poprzez media społecznościowe, lekceważy dziennikarstwo tradycyjne, bo może? Czy dziennikarze są w stanie wygrać te przepychanki?

Jak poważna jest sprawa niech świadczy pismo Stephena J. Adlera, prezesa i jednocześnie redaktora naczelnego Reutersa, w którym pisze do swoich dziennikarzy, że „nie wiemy jeszcze, jak ostre z biegiem czasu będą ataki administracji Trumpa i do jakiego stopnia będą im towarzyszyć prawa, ograniczające nasze reporterskie możliwości. Ale wiemy, że musimy się kierować tymi samymi zasadami, które przyświecają naszej pracy wszędzie” (cytat za press.pl).

Przypomina jednocześnie, żeby trzymać się zasad, które od zawsze są wpajane wszystkim reuterowskim dziennikarzom, a które stanowią w rzeczywistości zasady etyczne zawodu. Znajdują się tam między innymi zalecenia w stylu „informuj o sprawach ważnych”; „pisz o faktach”; „szukaj różnych źródeł informacji”; „staraj się unikać informacji oficjalnych”; „szukaj informatorów”…

Wszystko fajnie, jeśli chodzi o dziennikarzy agencyjnych, którzy mają za zadanie przekazać czystą informację, nieskażoną publicystyką. W obecnych czasach czytelnicy nie rozróżniają pojęć jak felieton, reportaż, depesza czy dziennikarstwo śledcze. Mniemam nawet, że te formy im się mieszają. Nie kumają nawet tego, dlaczego piszę teraz w pierwszej osobie i używam potocznych słów, które w „poszerzonym, analitycznym artykule” w ogóle nie mogłyby mieć miejsca. To nie jest moje widzimisię. Takie są tajniki warsztatu. Trzeba ich przestrzegać tak samo jak należy przestrzegać zasad polskiej pisowni czy ortografii. To też jeden z elementów naszej spuścizny narodowej. Zatem – tak już zupełnie na marginesie – naszego szkolnego lenistwa nie zrzucajmy na dysleksję czy inne choroby „popromienne”. Chcesz być patriotą, to nie zakładaj koszulki, tylko zacznij od wysławiania się po polsku – jak człowiek.

Nie piszę tego bez przyczyny. W takim kontekście można zacząć zadawać pytania. Czy w życiu potrzebne są jakiekolwiek zasady? Czy dziennikarz może sobie pisać co chce, bez sprawdzenia źródeł? Czy polityk może sobie wprowadzać takie jakie chce prawo i podpisywać dekrety bez oglądania się na tzw. suwerena? Czy to, że polityk spotyka się z krytyką pozwala mu na to, żeby eliminował dziennikarzy tych, których nie lubi? Albo tych, którzy zadają mu niewygodne pytania?

Nie może. Zarówno polityk jak i dziennikarz to zawody zaufania publicznego. I jednego i drugiego obowiązują zasady i odpowiedzialność za słowa.

Niestety jest to coraz trudniejsze. Teraz każdy jest trybunem, a wystarczy tylko konto na Twitterze czy Facebooku. Z tym fenomenem idzie w parze jakaś, niekontrolowana coraz częściej, łatwowierność odbiorców. Wystarczy, żeby wyprodukować treść. Wrzucić ją na stronę internetową, na wykupionej wcześniej domenie, potem linka z treścią wrzucić na Facebooka albo na Twittera. Odbiorcy łykają jak pelikany.

W ten sposób właśnie wygrał wybory Trump i właśnie przez to obecny prezydent jest przekonany, że dziennikarze są mu zupełnie niepotrzebni.

Szkoda tylko, że tak jak ludzie nie kojarzą/nie znają podstawowych terminów z lekcji języka polskiego, tak samo są na szaro z lekcjami wiedzy o społeczeństwie. Nie pamiętają jakie są podstawowe elementy demokracji (władza ustawodawcza, wykonawcza, sądownicza oraz tzw. czwarta władza – prasa). Nie mają pojęcia, że korelacja pomiędzy tymi czterema jest może i utopią, ale to jest właśnie kwintesencja demokracji. Trochę jak „kontrola najwyższym poziomem zaufania”. Ale właśnie chyba chodzi o to, żeby „gonić króliczka” i dążyć do doskonałości…

Przecież to tak ludzka cecha. Tak jak zawiść.

Autor | Piotr Dobroniak

[fbcomments]

© Open Magazyn.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Całość jak i żadna część utworów na OPEN MAGAZYN.PL, nie może być rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie bez zgody Redakcji. Wobec osób łamiących prawo, podjęte zostaną wszelkie działania prawne celem dochodzenia roszczeń finansowych.

DODAJ OGŁOSZENIE! BEZ REJESTRACJI!

[AWPCPCLASSIFIEDSUI]

POPULARNE TERAZ

INFORMACJE I BIZNES

/Autor

Nowa data Brexitu to 31 października!

Przywódcy 27 państw członkowskich UE wypracowali kompromis ws. przedłużenia brexitu do 31 października - poinformowały źródła unijne. Przyjęta data, po ok. godzinnych konsultacjach, została zaakceptowana przez Theresę May. - Być może uda się zapobiec wyjściu Wielkiej Brytanii z UE - powiedział po szczycie Donald Tusk.

OPINIE I PUBLICYSTYKA

/Autor

„Chcemy, żeby Polacy zostali”

Brytyjska wiceminister spraw wewnętrznych Caroline Nokes zaapelowała w wywiadzie dla Polskiej Agencji Prasowej do Polaków mieszkających w Wielkiej Brytanii, aby pozostali w kraju po wyjściu z Unii Europejskiej. Zapewniła, że rejestracja pobytu będzie 'tak prosta, jak to tylko możliwe'.

STYL I KULTURA