Tragedia młodej polskiej rodziny. Zbierają pieniądze na transport zwłok

Dramat polskiej rodziny. W wyniku tragicznego wypadku zginął 19-letni Krystian Cadler. Zrozpaczona rodzina prosi o pomoc i zbiórkę pieniędzy na transport ciała do Polski.

Młody mężczyzna zginął tragicznie w sobotę. 19-letni Krystian Cadler wracał z wyścigów motocyklowych North West 200 w Irlandii Północnej. Jechał jako pasażer. Niestety w wyniku zderzenia z samochodem dostawczym zginął na miejscu. Kierowcę motocykla przetransportowano helikopterem do szpitala.

Świadkiem całego zdarzenia był starszy brat Krystiana, który jechał w kolumnie motocykli z tyłu. Trudno opisać w słowach jak mógł się czuć w tak dramatycznej sytuacji. Żona tragicznie zmarłego 19-latka na pisała na Facebooku:

tragedia polskiej rodziny

„Byłeś, jesteś, i będziesz zawsze w moim sercu! Nie potrafię opisać słowami, co czuję, jak brakuje mi Ciebie. Nigdy nie wybaczę sobie, ze pozwoliłam Ci wyjść z domu. Tak bardzo tęsknię za Tobą. Ale spotkamy się. Bądź przy nas. I niech będzie Ci tam lepiej”

19-letni Krystian Cadler, osierocił półtoraroczną córeczkę Oliwię. Teraz rodzina i najbliżsi chcą przetransportować ciało do Świecia w Kujawsko – Pomorskim, rodzinnej miejscowości Krystiana. Niestety koszty transportu przerastają ich możliwości. Dlatego proszą ludzi dobrej woli o pomoc. Zbiórka pieniędzy odbywa się na portalu: JustGiving

Link do strony ze zbiórką pieniędzy tutaj!

OM | Open Magazyn.pl

DOBRA ZMIANA … TO KASZANA! ZRÓB DOBRĄ ZMIANĘ PO SWOJEMU! A NIE WEDŁUG WZORU PREZESA

Krok po kroku – Emigracja / Koszt £ 4.00 „Emigracja. Krok po kroku”, to gotowa instrukcja wyjazdu za granicę: przygotowanie do wylotu; lotnisko i taksówka; lista agencji pracy i pracodawców; wzór brytyjskiej aplikacji o pracę oraz cv; gdzie i jak szukać pokoju; najszybszy sposób – kontakty i telefony – na załatwienie niezbędnego ubezpieczenia, konta bankowego i przychodni oraz wszelkich formalności; a także lista najczęściej popełnianych błędów na podstawie życia codziennego na emigracji właśnie.

© Open Magazyn.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Całość jak i żadna część utworów na OPEN MAGAZYN.PL, nie może być rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie bez zgody Redakcji. Wobec osób łamiących prawo, podjęte zostaną wszelkie działania prawne celem dochodzenia roszczeń finansowych.

POPULARNE TERAZ

INFORMACJE I BIZNES

OPINIE I PUBLICYSTYKA

STYL I KULTURA

/Autor

Ostatnie lata przyniosły ogromny postęp w leczeniu nowotworów

Raka piersi co roku diagnozuje się u około 18 tys. Polek, z których 85 proc. udaje się wyleczyć. Dzięki nowoczesnym terapiom – obecnie nawet rak piersi z przerzutami może stać się chorobą przewlekłą. Podobnie jest w przypadku wielu innych typów nowotworów – choć liczba zachorowań rośnie, pojawiają się innowacyjne leki, które znacząco wydłużają życie chorych i poprawiają jego jakość.

Sharing is caring!