Theresa May drastycznie traci poparcie w swojej partii!

Z badań przeprowadzonych dla Conserative Home wynika, że 45% przedstawicieli Partii Konserwatywnej uważa, że Theresa May powinna natychmiast podać się do dymisji.

UBEZPIECZENIE DOCHODU

» Ubezpieczenia od utraty dochodu » Ubezpieczenia w razie chorób krytycznych » Polisy na życie.

Dowiedz się w jaki sposób otrzymywać nawet do 100% miesięcznego wynagrodzenia w momencie gdy nie jesteśmy zdolni do pracy przez Rok, 2 lata, 5 lat a nawet do 70 roku życia. Dowiedz się więcej…

To dwukrotnie więcej niż w zeszłym miesiącu oraz czterokrotnie więcej niż jeszcze rok temu, kiedy to 11% Konserwatystów uważało, że May powinna zrezygnować. Jeśli brać pod uwagę także głosy, mówiące, że brytyjska premier powinna zrezygnować przed następną turą rozmów to za dymisją premier opowiada się ponad 70 Torysów. Zaledwie 17% Konserwatystów opowiada się, za pozostaniem Theresy May przy władzy.

Dla Polaków mieszkających na Wyspach nie jest to zbyt dobra wiadomość, szczególnie że najsilniejszym konkurentem brytyjskiej premier jest Boris Johnson, którego popiera prawie co trzeci ankietowany członek Partii Konserwatywnej. Miesiąc temu miał on poparcie zaledwie 10% członków swojej partii, jednak po rezygnacji z teki ministra jego notowania skoczyły w górę. Gdyby rzeczywiście Johnson zastąpił May to nie wróżyłoby to dla nas nic dobrego bo jak wiadomo jest on zwolennikiem tak „twardego Brexitu”.

W sondażu Johnson uzyskuje aż o 10 punktów procentowych więcej niż drugi kandydat do zastąpienia May, szef MSW Sajid Javid – który także jest eurosceptykiem. Kolejni kandydaci zyskujący najwięcej uznania są także zadeklarowanymi zwolennikami opuszczenia Unii przez Wielką Brytanię.

Źródło | Informacje24

Zobacz na jakie choroby można zabezpieczyć siebie i najbliższych; dlaczego warto mieć zabezpieczenie dochodu jak również polisę na życie. Dowiedz się więcej!

© Open Magazyn.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Całość jak i żadna część utworów na OPEN MAGAZYN.PL, nie może być rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie bez zgody Redakcji. Wobec osób łamiących prawo, podjęte zostaną wszelkie działania prawne celem dochodzenia roszczeń finansowych.

Sharing is caring!