UBEZPIECZENIA W SZKOCJI
UBEZPIECZENIA I KREDYTY

Oferta ubezpieczeniowa:

» Ubezpieczenia ochronne
– Na życie,
– Od chorób krytycznych,
– Od utraty dochodu,
– Medyczne

» Ubezpieczenia domu i majątku
– Wyposażenia
– Nieruchomości domowych

» Ubezpieczenia Firm
– Od odpowiedzialności cywilnej dla pracodawcy
– Od odpowiedzialności cywilnej dla pracowników
– Od błędu w sztuce

» Sporządzanie testamentów

» KREDYTY HIPOTECZNE

Jesteśmy ekspertami specjalizującymi się w kredytach hipotecznych. Przeprowadzamy przez cały proces kupna domu od złożenia aplikacji do odbioru kluczy. Sprawdzamy zdolność kredytową. Przedstawiamy najatrakcyjniejsze oferty na rynku. Załatwiamy wszelkie formalności. Oferujemy profesjonalną obsługę oraz niezależne doradztwo. Proponujemy kompleksową usługę w języku polskim. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta. Więcej na temat czytaj tutaj!

DOBRE BIURO

Świadczymy usługi m.in

» Wyrobienie National Insurance Number
» Tłumaczenia ustne i pisemne
» Tłumaczenia w terenie (urzędy, sądy, banki, szkoły, lekarze, szpitale)
» Wypełnianie wniosków urzędowych – Otwieranie konta bankowego online oraz wizyty w banku
» Zakup ubezpieczenia samochodowego, wymiana prawa jazdy na brytyjskie
» Zakup samochodu, linii telefonicznej, komórki, łącza internetowego itp. oraz konsultacje z dostawcami.
» Opłaty rachunków
» Zakupy internetowe
» Zakup biletów na koncerty, przedstawienia, festiwale
» Europejska karta ubezpieczenia zdrowotnego – przydatna w podróży
» Zapisanie dziecka do szkoły i zdobycie kieszonkowego GBP 30 tygodniowo
» Zdobycie dofinansowania na opłatę kursu językowego GBP 200,
» Otworzenie własnej firmy
» Znalezienie i wynajem mieszkania
» Profesjonalne CV
» Zadzwonimy w Państwa imieniu w każdej sprawie
» Wypełnianie wniosków i porady w uzyskaniu wszelkich benefitów i dodatków dla mniej zamożnych

Obywatelstwo i rezydentura brytyjska

Jeżeli zastanawiasz się czy warto starać się o brytyjskie obywatelstwo lub już zdecydowałeś, że chcesz zostać obywatelem Wielkiej Brytanii, pomożemy ci przebrnąć przez cały proces aplikacji. Udzielimy fachowej pomocy i porady, na każdym etapie starania się o obywatelstwo lub stalą rezydenturę brytyjską. Ocenimy twoje szanse na otrzymanie brytyjskiego paszportu na podstawie twojej indywidualnej sytuacji i pomożemy wybrać najkorzystniejsze rozwiązania.

Poprowadzimy cię i obsłużymy kompleksowo od chwili, kiedy zadasz sobie pytanie “czy mogę starać się o obywatelstwo brytyjskie”, poprzez pomoc w zapisaniu na kurs językowy, aż do momentu otrzymania brytyjskiego paszportu. Jeżeli jeszcze nie spełniasz kryteriów aby kwalifikować się do aplikowania o obywatelstwo brytyjskie, a chciałbyś je otrzymać w przyszłości, podpowiemy ci, jak zwiększyć szanse na jego otrzymanie w przyszłości.

Obywatelstwo brytyjskie dla dziecka

Jeżeli zastanawiasz się, czy warto aby twoje dziecko miało brytyjskie obywatelstwo lub czy masz prawo do aplikowania o obywatelstwo brytyjskie dla swojego dziecka, możesz umówić się z naszym konsultantem na rozmowę, by omówić swoją sytuację i wybrać najlepsze rozwiązanie.

Uwaga! Usługa dostępna jest na terenie całej Wielkiej Brytanii!

Jeśli jesteś zainteresowany wyślij do nas wiadomość!

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
PRACA DLA CIEBIE

Grupa “Profit Tree”, najczęściej wybierany broker finansowy wśród Polaków w Wielkiej Brytanii ogłasza rekrutację.

– konsultant/sprzedawca
– doradca finansowy i kredytów hipotecznych
(na terenie: cała Szkocja a także Londyn, Birmingham, Luton, Chetham, Southampton, Hull, Blackburn oraz okolice wspomnianych miast)

Wymagania:

» Niekaralność
» Uczciwe podejście do klienta i biznesu
» Język angielski nie jest konieczny ze względu na to, że większość naszych klientów jest z Polski lecz będzie dodatkowym atutem wysoki poziom motywacji do pracy oraz samodyscypliny komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych. Mile widziane doświadczenie w sprzedaży ubezpieczeń, inwestycji, itp.

Oferujemy:

» Profesjonalny rozwój poprzez bezpłatny program szkoleń. » Indywidualna ścieżka kariery. » Elastyczne godziny pracy. » Nielimitowane zarobki, których wysokość uzależniona jest od stopnia zaangażowania.

» Chcesz zmienić ścieżkę swojej kariery i spróbować czegoś nowego?
» Chcesz się rozwijać, ale nikt wcześniej nie dawał Ci szansy?
» Masz dużo motywacji, aby zmienić coś w swoim życiu?
» To ogłoszenie jest właśnie dla Ciebie!

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny:

Damian Bilinski
tel. 0737 6113 696
email: damian.bilinski@profittree.co.uk

profittree-finance_logo

Profit Tree Ltd
GLASGOW 33 Dalmarnock Rd
G40 4AA Profit Tree Biuro 104

Profit Tree Finance Limited – Company No. 0739547 Address: 26 Kilburn Place, Providence House, London, NW6 4QD, United Kingdom
Authorized and regulated by Financial Services Authority registration No. 553266
Registered under the Data Protection Act 1998 registration No. Z2824382
Tel. 0207 1833 604
office@profittreefinance.co.uk
www.ProfitTreeFinance.co.uk

Tajemnica postanowień noworocznych

Weź czystą kartkę papieru i zapisz swój cel wraz z jego dokładną analizą. Zadaj sobie pytania: co chcesz osiągnąć i kiedy oraz wymień powody, dla których warto do tego dążyć. I zacznij działać.

Nowy rok, nowe postanowienia, nowe cele. „Schudnę, znajdę lepszą pracę, zakocham się” – brzmi znajomo? Każdy kolejny rok traktujemy niczym listę zadań, ale po kilku dniach czy tygodniach o niej zapominamy. Jaki jest więc sekret postanowień noworocznych i powód naszej częstej porażki oraz jaki jest złoty środek na wytrwanie w dążeniu do celu?

Wbrew pozorom postanowienia noworoczne istniały już w czasach, w którym najpopularniejszym z nich z pewnością nie było zapisanie się na siłownię. Ten zwyczaj kryje za sobą kilkutysięczną tradycję, która narodziła się w kręgach Babilończyków. Szacuje się, że pierwsze postanowienie noworoczne zostało wypowiedziane już 4,000 lat temu, ale mieszkańcy Mezopotamii mieli w sobie zdecydowanie więcej motywacji niż my obecnie. Wierzyło się, że jeśli nie zrealizuje się założonego celu, bogowie nie obdarzą ich ani łaską, ani urodzajnymi plonami.

Z historii

Ten babiloński zwyczaj przetrwał aż do dziś i według psychologów stanowi dla nas symbol, który może odmienić nasze życie. Zwykle jednak kończy się na obietnicach i frustracji. Według danych tylko 20 proc. ludzi w pełni realizuje swoje postanowienia noworoczne, a ich sekret polega na poprawnym formułowaniu treści zadania. Psychologowie doradzają, by najpierw realistycznie spojrzeć na nasze możliwości i zapał, a następnie przekształcić „schudnę 30 kg do wakacji” na np. „schudnę 3 kilogramy miesięcznie” lub „10 stycznia zapiszę się na kurs tańca” itd. Psychologowie podkreślają, że nasze postanowienie musi być wymierne – powinno zawierać konkretne daty i liczby – bo te najłatwiej zweryfikować.

U psychologów

Wygląda jednak na to, że postanowienia noworoczne powoli tracą nasze zainteresowanie. Według statystyk już tylko 38 proc. populacji robi listę rzeczy, którą chce zrealizować w nadchodzącym roku.  – Zdecydowałam, że tym razem nie będę niczego planować, ponieważ i tak nigdy nie udaje mi się tego spełnić – stwierdziła Karolina, która mieszka i studiuje w Londynie od prawie 3 lat.

Jak więc wytrwać w naszym postanowieniu? Psychologowie zalecają, by przede wszystkim było ono proste w realizacji. Nie ma sensu narzucać sobie czegoś, czego nie jesteśmy w stanie wykonać. Oszczędź więc sobie planu nauki japońskiego w miesiąc, ponieważ jest to z góry skazane na porażkę (no chyba, że masz wyjątkowy talent lingwistyczny). W przypadku chęci rzucenia palenia, nie licz na to, że wraz z nadejściem 1 stycznia odechce ci się palić. Przeczytaj kilka wskazówek, które ci to ułatwią. Może to być np. tradycyjne kupno tabletek lub zajęcie ręki ołówkiem albo jo-jo (od razu zaliczysz powrót do dzieciństwa). Jednym ze sposobów jest także picie soku z cytryny lub skubanie słonecznika.

Złotą radą jest także liczenie się z możliwością drobnych pomyłek lub zboczenia z kursu. To dotyczy przede wszystkim osób pragnących schudnąć, które narzucają sobie całkowite ograniczenie słodyczy lub niezdrowego jedzenia. Rozwiązaniem tego problemu może być zastosowanie diety, w której raz w tygodniu pozwalasz sobie na zjedzenie tego, czego pragniesz (może to być nawet pizza!). Tym sposobem zadowolisz swoje potrzeby, a także pozostaniesz wierny swoim postanowieniom. Dodatkowo zmotywować może cię fakt, że dzięki takiemu zastosowaniu chudną blogerki oraz celebrytki. Może warto spróbować?

Coach radzi

Coraz popularniejsze staje się korzystanie z porad tzw. life coachów, których zadaniem jest ulepszenie naszego życia dzięki prostym i skutecznym rozwiązaniom. (to ostatnie zależy oczywiście od nas). Pomagają oni także wytrwać w postanowieniu, gdy mamy chwilę zwątpienia.

Life coach, Kinga Ślużyńska, na swoim blogu proponuje dokładne rozpisanie właśnie takiego celu. Jeśli więc pragniesz zwalczyć lenistwo, zrób listę zadań, które ci w tym pomogą. – Wysypiać się i regularnie odpoczywać; nauczyć się lepiej organizować swój czas: kupić terminarz, wypisać cele i działania oraz ustalić priorytety; zaczynać pracę od najważniejszej rzeczy danego dnia; wykorzystywać czas na pracę w 100 proc. na efektywną pracę, a przerwy na odpoczynek w 100 proc. na relaks itd. – pisze Ślużyńska.

Innego zdania jest coach Jacek Branas, według którego postanowienia noworoczne to kompletna bzdura, ponieważ ludzie mają w zwyczaju zakładanie sobie zbyt ambitnych i nierealnych planów. – Badania wskazują, że najlepiej osiąga się cele, które są nieco powyżej osiągniętych wcześniej. Zbyt duży cel działa demotywująco – twierdzi Branas. Jak więc zastosować to w praktyce? Najlepszy przykład: jeśli masz w zwyczaju chudnięcie 2 kg na miesiąc, niech twoim postanowieniem noworocznym będzie zrzucanie 2,5 kg.

Metoda na sukces

Warto też pamiętać, że nie ma uniwersalnego sposobu na wytrzymanie w swoim postanowieniu. Jest to sprawa indywidualna i na każdego zadziała inna metoda. – Zazwyczaj rozbijam mój cel na małe kawałki i codziennie staram się dążyć w jego kierunku – mówi Ania, mieszkanka Londynu. – Traktuję to jak rozrzuconą układankę puzzli. Na początku nie ma sensu, czasem coś nie pasuje, ale metodą prób i błędów w końcu mamy nasz obrazek. Tak samo jest z naszymi celami – dodaje Ania, której noworocznym postanowieniem jest nauczenie się angielskiego w stopniu komunikatywnym. By to osiągnąć, zapisała się na kurs ESOL w Harrow College i kupiła książki z rozmówkami po angielsku.

Trener Jacek Branas na swoim blogu „Twoje Cele” poleca zastosowanie m.in. metody Vonneguta, czyli tzw. planowania od końca. Polega to na ustaleniu daty, w której chcemy osiągnąć nasz cel. Może być ona dokładna nawet co do minuty. Następnym krokiem jest analiza poszczególnych etapów, które doprowadzą nas do upragnionego rezultatu. Weźmy na przykład Joannę z Mumbles w Walii, której postanowieniem jest przeprowadzka do nowego domu. Skoro w lipcu 2016 roku chce zamieszkać już w nowym mieszkaniu musi sobie odpowiedzieć na pytanie, co musi zrobić wcześniej by ten plan urzeczywistnić – zaczynając od końca. Czyli np. zamówić transport mebli, spakować się, wpłacić depozyt, znaleźć idealne mieszkanie, zaoszczędzić pieniądze itd.

Zadanie to może okazać się bardzo trudne, ale dogłębna analiza każdego kolejnego kroku pozwoli na szczegółowe zaplanowanie kolejnego ruchu.

Warto czy nie warto?

Jeśli zeszłoroczna klęska dostarczyła ci nie lada frustracji i zastanawiasz się, czy znowu warto się w to samo pakować, psychologowie są zgodni co do tego, że mimo wszystko – warto. Ustanawianie celów i podnoszenie poprzeczki ma dobry wpływ na nasze samopoczucie i ambicje. Oprócz tego podsumowujemy to, co nas spotkało w życiu i co chcemy w nim zmienić.

– Wybierz swoje cele mądrze, przeanalizuj je. Zastanów się, dlaczego chcesz to zrobić – radzą. – Jeśli się zatrzymasz, zrobisz przerwę, samochód się zepsuje to nie jest koniec świata. Wstań, zregeneruj, napraw i idź dalej. Wszystko co się dzieje po drodze jest naturalne. Ty wybierasz jak na to zareagujesz i jakie działanie podejmiesz – mówi Kamila Urbaniak z Kreatornia Zmian, która radzi zastosowanie systemu SMART (cel ma być: specyficzny, mierzalny, ambitny, realny, z określonym terminem).

Weź czystą kartkę papieru i zapisz swój cel wraz z jego dokładną analizą. Zadaj sobie pytania: co chcesz osiągnąć i kiedy oraz wymień powody, dla których warto do tego dążyć. I zacznij działać.

Autor | Sonia Borawska

[fbcomments]

© Open Magazyn.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Całość jak i żadna część utworów na OPEN MAGAZYN.PL, nie może być rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie bez zgody Redakcji. Wobec osób łamiących prawo, podjęte zostaną wszelkie działania prawne celem dochodzenia roszczeń finansowych.

DODAJ OGŁOSZENIE! BEZ REJESTRACJI!

[AWPCPCLASSIFIEDSUI]

POPULARNE TERAZ

INFORMACJE I BIZNES

OPINIE I PUBLICYSTYKA

STYL I KULTURA