Szok! Zamordowano matkę i 13-letnią córkę. Sprawcy mają tylko 14 lat!

Mieszkańcy Spalding są pogrążeni w żałobie i szoku, po zdarzeniu, do którego doszło piątkowym wczesnym popołudniem. W jednym z domów przy Dawson Avenue znaleziono zwłoki 49-letniej kobiety i jej 13-letniej córki.

Policja w związku z tym zatrzymała dwie osoby w wieku 14 lat, które w poniedziałek staną przed sądem w Lincoln. Na razie nie podano do publicznej wiadomości żadnych informacji na ich temat. Niewiadoma jest nawet płeć sprawców.

Nie jest znany motyw zbrodni. Najprawdopodobniej matka i córka zostały zasztyletowane, ale policja czeka jeszcze na oficjalne potwierdzenie, które nastąpi po sekcji zwłok.

Na miejscu znaleziono zbitą szybę w jednej z okien na parterze. Służby zapewniają, że będą mogły udzielić więcej informacji po przeprowadzeniu przesłuchań z podejrzanymi, a także sąsiadami i przypadkowymi świadkami włamania.

Policja w Lincolnshire prosi również wszystkich, którzy mogliby posiadać informacje przydatne w śledztwie o kontakt pod numerem 101, lub poprzez infolinię Crimestoppers 0800 555 111.

Zamordowana Elizabeth Edwards pracowała w szkolnej stołówce i przez większość życia samotnie wychowywała dwie córki. Jej partner, który od niedawna mieszkał z nimi przy Dawson Avenue zamieścił na Facebooku poruszający wpis, wyrażający żal i tęsknotę za zamordowanymi kobietami.

Przed ich domem sąsiedzi składają kwiaty i składają kondolencję na ręce osieroconej 17-letniej Kim, która jednego dnia straciła matkę i młodszą siostrę Katie.

Źródło | Redakcja

cooltura_logo_150

© Open Magazyn.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Całość jak i żadna część utworów na OPEN MAGAZYN.PL, nie może być rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie bez zgody Redakcji. Wobec osób łamiących prawo, podjęte zostaną wszelkie działania prawne celem dochodzenia roszczeń finansowych.

POPULARNE TERAZ

INFORMACJE I BIZNES

OPINIE I PUBLICYSTYKA

STYL I KULTURA

/Autor

Ostatnie lata przyniosły ogromny postęp w leczeniu nowotworów

Raka piersi co roku diagnozuje się u około 18 tys. Polek, z których 85 proc. udaje się wyleczyć. Dzięki nowoczesnym terapiom – obecnie nawet rak piersi z przerzutami może stać się chorobą przewlekłą. Podobnie jest w przypadku wielu innych typów nowotworów – choć liczba zachorowań rośnie, pojawiają się innowacyjne leki, które znacząco wydłużają życie chorych i poprawiają jego jakość.

Sharing is caring!