Szkoci wygrali astronomiczną sumę 33 miliony funtów! A Ty?

Pieniądze ponoć szczęścia nie dają. Ale kto z nas nie chciałby przekonać się o tym na własnej skórze wygrywając 66 miliony funtów!? Pytanie zdaje się retoryczne.

O tym, czy pieniądze dopomogą szczęściu przekona się szkocka para, która wygrała 33 035 323 funtów! Szczęśliwymi graczami są 54-letni David oraz Carol Martin mieszkańcy szkockiego miasta Hawick (Scottish Borders). Małżeństwo dzięki numerom 26, 27, 46, 47, 52 oraz 58 stali się posiadaczami ogromnej wygranej, największej w historii loterii. Szczęśliwcy już zapowiedzieli przejście na wcześniejszą emeryturę.

„Pierwszą osobą, którą poinformowaliśmy o wygranej, była nasza córka Lisa, która mieszka w Australii. Gdybyśmy wygrali 50 tysięcy funtów, pewnie tańczylibyśmy ze szczęścia po całym mieszkaniu. Kiedy jednak zobaczyliśmy, że wszystkie nasze numery zgadzają się, kompletnie zaniemówiliśmy i nie odzywaliśmy się do siebie przez 5 minut. Byliśmy w totalnym szoku” – komentowali wygraną David i Carol podczas konferencji prasowej.

Warto przypomnieć, że druga cześć wygranej wciąż czeka za szczęśliwca, bowiem do tej pory po kolejne 33 miliony nikt się nie zgłosił. Na odebranie wygranej regulamin przewiduje 180 dni, czyli w tym przypadku do 7 lipca 2016 roku. Warto zatem przeszukać wszystkie niesprawdzone kieszenie. Kto wie ile „drobiazgów”się tam kryje?

OM | Open Magazyn.pl
Fot: za Daily Mail

NAPRAWA KOMPUTERÓW

Naprawa komputerów, laptopów, tabletów i smartfonów z dojazdem do klienta!

TŁUMACZENIA W TERENIE

Tłumaczenia w terenie: landlord, urzędy, sądy, banki, szkoły, lekarze, szpitale, etc.

SPRAWY MIESZKANIOWE

Jeśli masz kłopot z landlordem, odzyskaniem depozytu oraz innymi problemami mieszkaniowymi, zadzwoń!

WYWÓZ ŚMIECI

Tani wywóz śmieci na terenie całego Londynu. Nasz kierowca pomaga przy załadunku. Ponadto oferujemy w pełni licencjonowane usługi.

PRZEPROWADZKI

Zamiast tracić czas wyszukując odpowiednią firmę, nie zwlekaj i zadzwoń do Nas!

OKNA I DRZWI

Sprzedaż i profesjonalny montaż okien, drzwi i rolet na terenie Szkocji

BENEFITY / POMOC

Wypełnianie wniosków i porady w uzyskaniu wszelkich benefitów i dodatków dla mniej zamożnych oraz wszystkie inne sprawy jakie będą potrzebne w Edynburgu.

TŁUMACZENIA

Tłumaczenia i projekty profesjonalnych CV i listów motywacyjnych, doradztwo zawodowe oraz tłumaczenia.

STRONY INTERNETOWE

Nowocześnie, profesjonalnie, szybko i po konkurencyjnych cenach strony internetowe. Zadzwoń!

FOTOGRAFIA

Szukasz czegoś wyjątkowego? Kogoś, kto złapie dla Ciebie uciekającą chwilę? Planujesz ślub, chrzest, urodziny bądź inną ważną okazję rodzinną i chciałabyś/chciałbyś, by ktoś ułożył z tego wydarzenia historię w zdjęciach?

© Open Magazyn.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Całość jak i żadna część utworów na OPEN MAGAZYN.PL, nie może być rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie bez zgody Redakcji. Wobec osób łamiących prawo, podjęte zostaną wszelkie działania prawne celem dochodzenia roszczeń finansowych.

REKLAMA

SZKOCJA

INFORMACJE I BIZNES

OPINIE I PUBLICYSTYKA

STYL I KULTURA

/Autor

Ostatnie lata przyniosły ogromny postęp w leczeniu nowotworów

Raka piersi co roku diagnozuje się u około 18 tys. Polek, z których 85 proc. udaje się wyleczyć. Dzięki nowoczesnym terapiom – obecnie nawet rak piersi z przerzutami może stać się chorobą przewlekłą. Podobnie jest w przypadku wielu innych typów nowotworów – choć liczba zachorowań rośnie, pojawiają się innowacyjne leki, które znacząco wydłużają życie chorych i poprawiają jego jakość.

Sharing is caring!