Szczur w paczce z mrożonymi warzywami. Aldi wycofuje produkt

Aldi wycofywał ze sklepów w Wielkiej Brytanii 38 tys. worków z mrożonymi warzywami po tym, jak jedna z klientek znalazła w paczce szczątki szczura.

60-letnia Pat Bateman znalazła szczątki gryzonia, gdy przygotowywała posiłek dla swojej 2,5-letniej wnuczki. – Zjedliśmy prawie całą paczkę, zanim zobaczyliśmy szczura,  a co gorsza, nakarmiłam tymi warzywami moją najmłodszą wnuczkę. To cud, że nikt z nas nie zachorował – powiedziała kobieta. Beteman tuż po odkryciu truchła zwierzęcia udała się do oddziału Aldi w Liskeard w Kornwalii, gdzie dokonała zakupu. Kierownik sklepu zaoferował jej rekompensatę w wysokości 30 funtów. 60-latka uznała, że sklep potraktował ją niepoważnie, dlatego udała się do głównej siedziby, gdzie zaproponowano jej 500 funtów odszkodowania.

Jak informuje Metro, supermarket otrzymał w sumie trzy skargi, które odnosiły się do znalezienia w mieszance mrożonych warzyw szczątków szczura. W efekcie 5 stycznia zdecydowano o wycofaniu produktu ze sprzedaży.

Rzecznik Aldi poinformował, że trwa wewnętrzne dochodzenie, które ma na celu ustalić, w jaki sposób szczur znalazł się w opakowaniu mrożonek.

Źródło | Goniec.com

SZUKASZ PRACY? ZMIEŃ KIERUNEK!

 • UBEZPIECZENIA

  Zabezpiecz swoje życie, zdrowie i dochód! Czytaj więcej!

 • PRACA

  Zatrudniamy ludzi a nie CV! Daj się poznać! Czytaj więcej!

 • DOBRE BIURO

  Zobacz naszą ofertę. Wszystko w jednym miejscu! Czytaj więcej!

 • OGŁOSZENIA!

  Ogłoszenia w Wielkiej Brytanii w Open Magazyn. Dodaj za darmo!

 • BENEFITY +

  Benefity, dokumenty, telefon w każdej sprawie i dużo więcej!

 • KSIĘGOWOŚĆ

  Zadbamy o twoją księgowość szybko, sprawnie i profesjonalnie!

© Open Magazyn.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Całość jak i żadna część utworów na OPEN MAGAZYN.PL, nie może być rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie bez zgody Redakcji. Wobec osób łamiących prawo, podjęte zostaną wszelkie działania prawne celem dochodzenia roszczeń finansowych.