UBEZPIECZENIA W SZKOCJI
UBEZPIECZENIA I KREDYTY

Oferta ubezpieczeniowa:

» Ubezpieczenia ochronne
– Na życie,
– Od chorób krytycznych,
– Od utraty dochodu,
– Medyczne

» Ubezpieczenia domu i majątku
– Wyposażenia
– Nieruchomości domowych

» Ubezpieczenia Firm
– Od odpowiedzialności cywilnej dla pracodawcy
– Od odpowiedzialności cywilnej dla pracowników
– Od błędu w sztuce

» Sporządzanie testamentów

» KREDYTY HIPOTECZNE

Jesteśmy ekspertami specjalizującymi się w kredytach hipotecznych. Przeprowadzamy przez cały proces kupna domu od złożenia aplikacji do odbioru kluczy. Sprawdzamy zdolność kredytową. Przedstawiamy najatrakcyjniejsze oferty na rynku. Załatwiamy wszelkie formalności. Oferujemy profesjonalną obsługę oraz niezależne doradztwo. Proponujemy kompleksową usługę w języku polskim. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta. Więcej na temat czytaj tutaj!

DOBRE BIURO

Świadczymy usługi m.in

» Wyrobienie National Insurance Number
» Tłumaczenia ustne i pisemne
» Tłumaczenia w terenie (urzędy, sądy, banki, szkoły, lekarze, szpitale)
» Wypełnianie wniosków urzędowych – Otwieranie konta bankowego online oraz wizyty w banku
» Zakup ubezpieczenia samochodowego, wymiana prawa jazdy na brytyjskie
» Zakup samochodu, linii telefonicznej, komórki, łącza internetowego itp. oraz konsultacje z dostawcami.
» Opłaty rachunków
» Zakupy internetowe
» Zakup biletów na koncerty, przedstawienia, festiwale
» Europejska karta ubezpieczenia zdrowotnego – przydatna w podróży
» Zapisanie dziecka do szkoły i zdobycie kieszonkowego GBP 30 tygodniowo
» Zdobycie dofinansowania na opłatę kursu językowego GBP 200,
» Otworzenie własnej firmy
» Znalezienie i wynajem mieszkania
» Profesjonalne CV
» Zadzwonimy w Państwa imieniu w każdej sprawie
» Wypełnianie wniosków i porady w uzyskaniu wszelkich benefitów i dodatków dla mniej zamożnych

Obywatelstwo i rezydentura brytyjska

Jeżeli zastanawiasz się czy warto starać się o brytyjskie obywatelstwo lub już zdecydowałeś, że chcesz zostać obywatelem Wielkiej Brytanii, pomożemy ci przebrnąć przez cały proces aplikacji. Udzielimy fachowej pomocy i porady, na każdym etapie starania się o obywatelstwo lub stalą rezydenturę brytyjską. Ocenimy twoje szanse na otrzymanie brytyjskiego paszportu na podstawie twojej indywidualnej sytuacji i pomożemy wybrać najkorzystniejsze rozwiązania.

Poprowadzimy cię i obsłużymy kompleksowo od chwili, kiedy zadasz sobie pytanie “czy mogę starać się o obywatelstwo brytyjskie”, poprzez pomoc w zapisaniu na kurs językowy, aż do momentu otrzymania brytyjskiego paszportu. Jeżeli jeszcze nie spełniasz kryteriów aby kwalifikować się do aplikowania o obywatelstwo brytyjskie, a chciałbyś je otrzymać w przyszłości, podpowiemy ci, jak zwiększyć szanse na jego otrzymanie w przyszłości.

Obywatelstwo brytyjskie dla dziecka

Jeżeli zastanawiasz się, czy warto aby twoje dziecko miało brytyjskie obywatelstwo lub czy masz prawo do aplikowania o obywatelstwo brytyjskie dla swojego dziecka, możesz umówić się z naszym konsultantem na rozmowę, by omówić swoją sytuację i wybrać najlepsze rozwiązanie.

Uwaga! Usługa dostępna jest na terenie całej Wielkiej Brytanii!

Jeśli jesteś zainteresowany wyślij do nas wiadomość!

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
PRACA DLA CIEBIE

Grupa “Profit Tree”, najczęściej wybierany broker finansowy wśród Polaków w Wielkiej Brytanii ogłasza rekrutację.

– konsultant/sprzedawca
– doradca finansowy i kredytów hipotecznych
(na terenie: cała Szkocja a także Londyn, Birmingham, Luton, Chetham, Southampton, Hull, Blackburn oraz okolice wspomnianych miast)

Wymagania:

» Niekaralność
» Uczciwe podejście do klienta i biznesu
» Język angielski nie jest konieczny ze względu na to, że większość naszych klientów jest z Polski lecz będzie dodatkowym atutem wysoki poziom motywacji do pracy oraz samodyscypliny komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych. Mile widziane doświadczenie w sprzedaży ubezpieczeń, inwestycji, itp.

Oferujemy:

» Profesjonalny rozwój poprzez bezpłatny program szkoleń. » Indywidualna ścieżka kariery. » Elastyczne godziny pracy. » Nielimitowane zarobki, których wysokość uzależniona jest od stopnia zaangażowania.

» Chcesz zmienić ścieżkę swojej kariery i spróbować czegoś nowego?
» Chcesz się rozwijać, ale nikt wcześniej nie dawał Ci szansy?
» Masz dużo motywacji, aby zmienić coś w swoim życiu?
» To ogłoszenie jest właśnie dla Ciebie!

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny:

Damian Bilinski
tel. 0737 6113 696
email: damian.bilinski@profittree.co.uk

profittree-finance_logo

Profit Tree Ltd
GLASGOW 33 Dalmarnock Rd
G40 4AA Profit Tree Biuro 104

Profit Tree Finance Limited – Company No. 0739547 Address: 26 Kilburn Place, Providence House, London, NW6 4QD, United Kingdom
Authorized and regulated by Financial Services Authority registration No. 553266
Registered under the Data Protection Act 1998 registration No. Z2824382
Tel. 0207 1833 604
office@profittreefinance.co.uk
www.ProfitTreeFinance.co.uk

Staż, praktyka, wolontariat. Czy to się opłaca?

Gdy pracodawcy szukają nowej kadry wśród absolwentów wyższych uczelni, najczęściej zwracają uwagę na doświadczenie zawodowe kandydatów. Ale jak to? Doświadczenie zawodowe tuż po studiach? Jak je zdobyć, gdy większość czasu studenci poświęcają na naukę?

Możliwości jest bardzo wiele. Na rynku jest dużo firm oferujących studentom staże, praktyki i perspektywę zdobycia doświadczenia zawodowego.

Większość studentów ma około 8 do 15 godzin dydaktycznych w tygodniu, w zależności od uczelni, przedmiotu studiów i ich długości. Żacy poza tym są zachęcani do kolejnych 1-2 godzin samodzielnych zajęć (np. w bibliotece, w domu itd). W związku z tym, nie ma żadnych powodów, by nie starać się o pracę w niepełnym wymiarze godzin. Niektórzy mogą ją znaleźć w lokalnym supermarkecie, sklepie, pubie, barze lub klubie. Inni mogą szukać doświadczenia zawodowego – związanego z kierunkiem ich studiów. Każda praca daje cenne doświadczenie.

Jeśli jesteś studentem i nie chcesz pracować w czasie trwania semestru to w porządku – skoncentruj się na studiach – ale warto poszukać możliwości stażu lub praktyki w czasie wakacji. Sezon letni to świetna okazja by pracować – można już zacząć od połowy maja i pracować do połowy września – to dobre 4-5 miesięcy! Powtarzając to co roku, można skończyć studia z 12-15 miesiącami doświadczenia zawodowego.

Jak donosi The Guardian, na podstawie badań przeprowadzonych przez NUS, 53% pracodawców jest bardziej skłonnych zatrudnić kogoś z pewnym doświadczeniem, niż kogoś, kto nie ma żadnego. Badania przeprowadzone przez RateMyPlacement.com pokazują, że 52% absolwentów ocenia swoje szanse na otrzymanie oferty pracy bez doświadczenia zawodowego jako „mało prawdopodobne”.
Ponadto sprawozdanie sporządzone przez niezależnych badaczy rynku – High Fliiers – pokazuje, że rekrutujący spodziewają się że 1/3 tegorocznych stanowisk pracy dla absolwentów będzie obsadzona przez tych, którzy ukończyli staże lub zdobyli doświadczenie zawodowe.

„Nie chcę, parzyć kawy… lub być czyimś niewolnikiem”

W firmie GottaBe Marketing, w czasie 5 lat przyjęto więcej niż 30 studentów. I bynajmniej nie do parzenia kawy. Zanim studenci odbędą rozmowę kwalifikacyjną powinni przygotować sobie pytania i zapoznać się z profilem firmy. W czasie rozmowy warto dowiedzieć się jak wygląda typowy dzień pracy, opis obowiązków i stanowiska pracy. Ponadto, większe firmy można łatwo znaleźć w internecie – Google, LinkedIn, platformy social media – gdzie możemy znaleźć komentarze innych studentów.

“Nie będę czyimś niewolnikiem” – to najczęściej można usłyszeć od studentów, którzy nie chcą aplikować o staż zwłaszcza w mniejszych firmach. W rzeczywistości jednak, małe i średnie firmy mają bardzo wiele do zaoferowania. Można w nich doświadczyć prawdziwej atmosfery pracy, poczuć się częścią zespołu zupełnie inaczej niż w wielkich korporacjach. Poza tym w mniejszych firmach nie ma tak dużej konkurencji i jeśli jesteś wystarczająco dobry, to mogą otworzyć się przed tobą nowe możliwości na dłużej.

– Zgłosiłem się do pracy w GottaBe! ponieważ podoba mi się fakt, że firma szybko się rozwija, a jednocześnie zarządzana jest przez mały zespół. Czuję, że moje pomysły będą wysłuchane i a może nawet wdrożone – mówi jeden z praktykantów firmy GottaBe!

Płatne kontra darmowe

Nikt nie lubi pracować za darmo, ale czasami musimy. Kiedyś każdy zrobił coś za darmo, po prostu nie oczekując niczego w zamian. Wiele firm np. oferuje darmowe konsultacje by zaprezentować swoją ofertę i zdobyć zaufanie klientów. W podobny sposób studenci powinni podchodzić do doświadczenia zawodowego, inwestując swój czas by zdobyć cenne doświadczenie. Poza tym nie wszystkie praktyki są darmowe. Wszelkich detali dotyczących przyszłej pracy i warunków wynagrodzenia studenci powinni dowiedzieć się z ogłoszenia lub w czasie rozmowy kwalifikacyjnej. Czasami, stażyści nie dostają pensji, ale w zamian otrzymują  zwrot kosztów podróży, służbowy lunch lub dodatek do czynszu.

Wracając do przykładu firmy GottaBe!. Zamieścili ogłoszenie o darmowych praktykach w czasie letnich wakacji. Jednak w czasie pierwszej rozmowy, poinformowali kandydatów, że przewidują  wynagrodzenie. Tego typu selekcja, pozwoliła na wyłonienie tych studentów, którym naprawdę zależało na pracy.

Staż = praca na stałe (to całkiem możliwe!)

Jeśli w pracy dajesz z siebie wszystko i pokazujesz, że jesteś dobry to prędzej czy później zostaniesz zauważony. Doświadczenie zawodowe zdobyte w trakcie stażu, jest pierwszym krokiem do pracy w pełnym wymiarze czasu.

Według niedawnego badania przeprowadzonego przez RateMyPlacement – 71% miejsc pracy dla absolwentów jest wypełnianych przez studentów, którzy w danej firmie odbyli staż. Wielu studentów otrzymuje propozycje pracy bez konieczności przechodzenia stresującego procesu rekrutacji. Dla firmy to również wiele korzyści, student został już wcześniej wprowadzony, wie jak działa firma, zna jej wartości, misję i wizję na przyszłość.

Chcę pracować dla …

Nie jest ważne czy to będzie Coca Cola, Intel, Burberry, mniejszy lokalny biznes czy też ktoś to samodzielnie prowadzi własną firmę, poznanie pracodawcy powinno odbywać się w ten sam sposób.
1. zidentyfikuj firmę, dla której chcesz pracować,
2. sprawdź daty, kiedy możesz aplikować o miejsce (miej na uwadze fakt, że niektóre firmy rekrutują z wyprzedzeniem 6-8 miesięcy, a niektóre tylko na czas określony – 3, 6 lub 12 miesięcy) 3. złóż podanie.

Niektóre firmy nie reklamują wakatów dla studentów on-line, ale to nie powinno powstrzymać od  spełniania marzeń o pracy dla nich. Zadzwoń, wyślij e-mail skontaktuj się osobiście – wystarczy zapytać! Najgorsze, co może się zdarzyć, to że dostaniesz odmowną odpowiedź. A co, jeśli powiedzą tak? Będziesz o jeden krok bliżej od wymarzonej pracy!

Autor: Tomasz Dyl
[fbcomments]

© Open Magazyn.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Całość jak i żadna część utworów na OPEN MAGAZYN.PL, nie może być rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie bez zgody Redakcji. Wobec osób łamiących prawo, podjęte zostaną wszelkie działania prawne celem dochodzenia roszczeń finansowych.

DODAJ OGŁOSZENIE! BEZ REJESTRACJI!

[AWPCPCLASSIFIEDSUI]

POPULARNE TERAZ

/Autor

Trump wylądował w Wielkiej Brytanii

Prezydent USA Donald Trump rozpoczął dzisiaj trzydniową wizytę państwową w Wielkiej Brytanii. Na lotnisku Stansted przywitała go przedstawicielka królowej na hrabstwo Essex Jennifer Tolhurst oraz szef MSZ Jeremy Hunt.

INFORMACJE I BIZNES

OPINIE I PUBLICYSTYKA

STYL I KULTURA

/Autor

Ostatnie lata przyniosły ogromny postęp w leczeniu nowotworów

Raka piersi co roku diagnozuje się u około 18 tys. Polek, z których 85 proc. udaje się wyleczyć. Dzięki nowoczesnym terapiom – obecnie nawet rak piersi z przerzutami może stać się chorobą przewlekłą. Podobnie jest w przypadku wielu innych typów nowotworów – choć liczba zachorowań rośnie, pojawiają się innowacyjne leki, które znacząco wydłużają życie chorych i poprawiają jego jakość.

Sharing is caring!