Spisane marzenia spełniają się

Pod warunkiem, że…
Marzenia o nowej miłości, nowej pracy czy nowej parze firmowych butów, co miesiąc mają dużo większą szansę na realizację. To wszystko za sprawą Księżyca, który w jednej ze swoich faz jest w nowiu.

Jak doskonale wiemy, położenie Słońca na niebie ma silny wpływ na nasze samopoczucie i podejmowane decyzje. Jednak mało kto wie, jak duży wpływ wywiera na nas również usytuowanie Księżyca.

Już 25 lat temu jeden z najbardziej znanych światowych astrologów, Jonathan Cainer powiedział, że życzenia wypowiadane w czasie księżycowego nowiu, mają dużo większe szanse na spełnienie. Chociaż niektórzy z nas mogą być sceptycznie nastawieni do takich twierdzeń, to powinniśmy pamiętać, że Księżyc wywiera bardzo duży wpływ na nasze życie. Astrolodzy wierzą w istnienie jego ośmiu faz. Przez setki lat ludzie byli przekonani, że poszczególne czynności powinny być przyporządkowane kolejnym fazom Księżyca. Ze wszystkich ośmiu, to właśnie faza nowego Księżyca jest uważana za najbardziej aktywną i najsilniej wpływającą na dokonywane przez nas zamierzenia.

Jak wykorzystać to niesamowite księżycowe działanie?

Zaznacz w swoim kalendarzu okres księżycowego nowiu. W Wielkiej Brytanii ostatni raz 4 lipca mieliśmy nową fazę Księżyca i jeżeli ktoś pomyślał marzenie w ciągu 8 godzin (do godz. 20.00) miał dużo większe szanse na jego spełnienie.

Co zrobić, żeby sprawdzić działanie Księżyca w nowiu?

1. Usiądź gdzieś spokojnie, gdzie możesz się skupić. Przemyśl dokładnie 10 postanowień na cztery bieżące tygodnie. Zapisz wszystkie na kartce i czytaj je głośno, wolno i uważnie, jedno po drugim. Kiedy skończysz, spróbuj je dokładnie zwizualizować. Wyobraź sobie, że każde z nich staje się faktem. Spróbuj pomyśleć  jak będziesz się czuł, gdy życzenia spełnią się i przywołaj towarzyszące temu uczucia. Staraj się też poczuć radość z ich realizacji.

2. Następnie narysuj to, czego pragniesz. Im więcej energii zainwestujesz w ten proces, tym lepsze rezultaty otrzymasz. Ten etap pomoże ci zwizualizować zamierzenia i upewnić się, że na pewno ich chcesz i w nie wierzysz.

3.  Na każdej kartce z życzeniem dopisz afirmację: „Kocham swoją nową pracę” – jeżeli szukasz pracy, „Jestem zakochana” – jeśli szukasz miłości, itd.

4. Następnie przemyśl jak zamierzasz spełnić i zrealizować swoje intencje, dokładnie przypatrując się każdemu ze swoich zamierzeń, np. poszukujesz nowej pracy, to wyobraź sobie, jak przeglądasz ogłoszenia itd.

5. Następnie skup się i pozwól działać Księżycowi. Przez cały miesiąc poświęć minutę lub dwie każdego dnia na wizualizacje spełniających się zamierzeń. Zapisuj afirmacje przy każdej okazji i wyobrażaj sobie, że opowiadasz bliskim dobrą wiadomość, która właśnie spełniła się.

Nie przejmuj się, że minął miesiąc, a twoich planów nie udało się zrealizować. Pamiętaj: za 4 tygodnie kolejny raz Księżyc w nowiu i kolejna okazja na spisanie zamierzeń.

Źródło / Sylwia Milan

cooltura_logo_150

© Open Magazyn.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Całość jak i żadna część utworów na OPEN MAGAZYN.PL, nie może być rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie bez zgody Redakcji. Wobec osób łamiących prawo, podjęte zostaną wszelkie działania prawne celem dochodzenia roszczeń finansowych.

POPULARNE TERAZ

INFORMACJE I BIZNES

OPINIE I PUBLICYSTYKA

STYL I KULTURA