» Anna Kutera | Źródło: mirror.co.uk | na fotografii Paul Walker

Sylwester nie należał do najbardziej udanych dni w Wielkiej Brytanii. Śmierć w ostatni dzień roku poniosło trzynaście osób. Trzech młodych ludzi z Suffolk i jeden z Telford zmarło po wzięciu niebezpiecznych tabletek o nazwie Supermen, których działanie jest podobne do działania ecstasy.
__________________________________________________________________________________________________________________

W Devon 27 latek zginął od ciosów zadanych siekierą, w St Helen policja prowadzi dochodzenie w sprawie podejrzanej śmierci 17 latka, a w Londynie z kolei poszukuje mordercy 43 latka, którego ciało ze śmiertelnymi urazami głowy zostało odkryte około 1.30 w Whitechapel.

60 letnia kobieta i 80 letni mężczyzna zginęli w pożarze domu w Deptford, w zachodnim Londynie, mimo prób uratowania ich przez sąsiadów. To tylko niektóre z osób, które zginęły w ostatnią noc roku.

Krąg ofiar zamyka Paul Walker, 52 latek z Blackpool, którego ciało znaleziono na jednej z ulic około 2 nad ranem 1 stycznia. Sekcja zwłok wykazała, że mężczyzna zginął w wyniku obrażeń głowy, twarzy i szyi. W związku z jego śmiercią zatrzymano dwóch nastolatków – 17 i 14 latka. Starszy z chłopców został później wypuszczony bez żadnych zarzutów, jednak młodszemu policja postawiła zarzut nieumyślnego spowodowania śmierci.

Sharing is caring!