» Dorota Kosko | Źródło: www.independent.co.uk

Policja udostępniła film zarejestrowany przez CCTV , na którym widać moment śmiertelnego ugodzenia nożem 15-latka z Londynu. O tragicznym zajściu informowaliśmy kilka dni wcześniej. Policja zwraca się z prośbą do osób mających jakiekolwiek informacje odnośnie zdarzenia o kontakt telefoniczny pod numer: 020 8345 3734 i 0800 555 111.

Alan Cartwright

Alan Cartwright

15-letni Alan Cartwright został śmiertelnie raniony nożem podczas jazdy na rowerze w północnym Londynie. Do zdarzenia doszło w piątkowy wieczór na dzielnicy Islington. Chłopiec wraz z dwójką przyjaciół jechał wzdłuż ulicy Caledonian Street.

Z ustaleń policji wynika, że grupa nastolatków została tam zaatakowana przez trzech mężczyzn poruszających się pieszo. Alan zostały ugodzony nożem, pozostałym chłopcom skradziono rowery. Nastolatek próbował uciec jednak wkrótce zmarł. Pomoc ratunkowa zjawiła się na miejscu około godziny 19.30. Niestety było już za późno.

Na chwilę obecną nie ustalono kto był sprawcą okrutnej napaści, choć policja podejrzewa trzy osoby. Podejrzani zbiegli z miejsca zbrodni. Rodzina i znajomi składają hołd zmarłemu Alanowi w miejscu jego śmierci oraz na portalach społecznościowych.

Sharing is caring!