UBEZPIECZENIA W SZKOCJI
UBEZPIECZENIA I KREDYTY

Oferta ubezpieczeniowa:

» Ubezpieczenia ochronne
– Na życie,
– Od chorób krytycznych,
– Od utraty dochodu,
– Medyczne

» Ubezpieczenia domu i majątku
– Wyposażenia
– Nieruchomości domowych

» Ubezpieczenia Firm
– Od odpowiedzialności cywilnej dla pracodawcy
– Od odpowiedzialności cywilnej dla pracowników
– Od błędu w sztuce

» Sporządzanie testamentów

» KREDYTY HIPOTECZNE

Jesteśmy ekspertami specjalizującymi się w kredytach hipotecznych. Przeprowadzamy przez cały proces kupna domu od złożenia aplikacji do odbioru kluczy. Sprawdzamy zdolność kredytową. Przedstawiamy najatrakcyjniejsze oferty na rynku. Załatwiamy wszelkie formalności. Oferujemy profesjonalną obsługę oraz niezależne doradztwo. Proponujemy kompleksową usługę w języku polskim. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta. Więcej na temat czytaj tutaj!

DOBRE BIURO

Świadczymy usługi m.in

» Wyrobienie National Insurance Number
» Tłumaczenia ustne i pisemne
» Tłumaczenia w terenie (urzędy, sądy, banki, szkoły, lekarze, szpitale)
» Wypełnianie wniosków urzędowych – Otwieranie konta bankowego online oraz wizyty w banku
» Zakup ubezpieczenia samochodowego, wymiana prawa jazdy na brytyjskie
» Zakup samochodu, linii telefonicznej, komórki, łącza internetowego itp. oraz konsultacje z dostawcami.
» Opłaty rachunków
» Zakupy internetowe
» Zakup biletów na koncerty, przedstawienia, festiwale
» Europejska karta ubezpieczenia zdrowotnego – przydatna w podróży
» Zapisanie dziecka do szkoły i zdobycie kieszonkowego GBP 30 tygodniowo
» Zdobycie dofinansowania na opłatę kursu językowego GBP 200,
» Otworzenie własnej firmy
» Znalezienie i wynajem mieszkania
» Profesjonalne CV
» Zadzwonimy w Państwa imieniu w każdej sprawie
» Wypełnianie wniosków i porady w uzyskaniu wszelkich benefitów i dodatków dla mniej zamożnych

Obywatelstwo i rezydentura brytyjska

Jeżeli zastanawiasz się czy warto starać się o brytyjskie obywatelstwo lub już zdecydowałeś, że chcesz zostać obywatelem Wielkiej Brytanii, pomożemy ci przebrnąć przez cały proces aplikacji. Udzielimy fachowej pomocy i porady, na każdym etapie starania się o obywatelstwo lub stalą rezydenturę brytyjską. Ocenimy twoje szanse na otrzymanie brytyjskiego paszportu na podstawie twojej indywidualnej sytuacji i pomożemy wybrać najkorzystniejsze rozwiązania.

Poprowadzimy cię i obsłużymy kompleksowo od chwili, kiedy zadasz sobie pytanie “czy mogę starać się o obywatelstwo brytyjskie”, poprzez pomoc w zapisaniu na kurs językowy, aż do momentu otrzymania brytyjskiego paszportu. Jeżeli jeszcze nie spełniasz kryteriów aby kwalifikować się do aplikowania o obywatelstwo brytyjskie, a chciałbyś je otrzymać w przyszłości, podpowiemy ci, jak zwiększyć szanse na jego otrzymanie w przyszłości.

Obywatelstwo brytyjskie dla dziecka

Jeżeli zastanawiasz się, czy warto aby twoje dziecko miało brytyjskie obywatelstwo lub czy masz prawo do aplikowania o obywatelstwo brytyjskie dla swojego dziecka, możesz umówić się z naszym konsultantem na rozmowę, by omówić swoją sytuację i wybrać najlepsze rozwiązanie.

Uwaga! Usługa dostępna jest na terenie całej Wielkiej Brytanii!

Jeśli jesteś zainteresowany wyślij do nas wiadomość!

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
PRACA DLA CIEBIE

Grupa “Profit Tree”, najczęściej wybierany broker finansowy wśród Polaków w Wielkiej Brytanii ogłasza rekrutację.

– konsultant/sprzedawca
– doradca finansowy i kredytów hipotecznych
(na terenie: cała Szkocja a także Londyn, Birmingham, Luton, Chetham, Southampton, Hull, Blackburn oraz okolice wspomnianych miast)

Wymagania:

» Niekaralność
» Uczciwe podejście do klienta i biznesu
» Język angielski nie jest konieczny ze względu na to, że większość naszych klientów jest z Polski lecz będzie dodatkowym atutem wysoki poziom motywacji do pracy oraz samodyscypliny komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych. Mile widziane doświadczenie w sprzedaży ubezpieczeń, inwestycji, itp.

Oferujemy:

» Profesjonalny rozwój poprzez bezpłatny program szkoleń. » Indywidualna ścieżka kariery. » Elastyczne godziny pracy. » Nielimitowane zarobki, których wysokość uzależniona jest od stopnia zaangażowania.

» Chcesz zmienić ścieżkę swojej kariery i spróbować czegoś nowego?
» Chcesz się rozwijać, ale nikt wcześniej nie dawał Ci szansy?
» Masz dużo motywacji, aby zmienić coś w swoim życiu?
» To ogłoszenie jest właśnie dla Ciebie!

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny:

Damian Bilinski
tel. 0737 6113 696
email: damian.bilinski@profittree.co.uk

profittree-finance_logo

Profit Tree Ltd
GLASGOW 33 Dalmarnock Rd
G40 4AA Profit Tree Biuro 104

Profit Tree Finance Limited – Company No. 0739547 Address: 26 Kilburn Place, Providence House, London, NW6 4QD, United Kingdom
Authorized and regulated by Financial Services Authority registration No. 553266
Registered under the Data Protection Act 1998 registration No. Z2824382
Tel. 0207 1833 604
office@profittreefinance.co.uk
www.ProfitTreeFinance.co.uk

Sąd sądem, ale Prawo i Sprawiedliwość

Skok na sądy w wykonaniu „supersprawiedliwego” ministra Ziobry zbliża się w nieunikniony sposób. Pytanie tylko: Czy kogoś to ruszy?

Jeśli ktoś ma w pamięci film Ryszarda Bugajskiego pt. „Układ zamknięty” (2013), to średnio przejmie się wymiarem sprawiedliwości. Jeśli ktoś pamięta kilka spraw, w których sądy przychylały się do wniosków prokuratorów o nieograniczone wręcz areszty – jak się później okazywało, czasem nawet po latach – niewinnych ludzi, to nawet palcem nie kiwnie w obronie sędziów.

Polski wymiar sprawiedliwości sam sobie jest winien opinii, jaką o nim mają obywatele. Oczywiście nie wszyscy prokuratorzy, adwokaci i sędziowie są źli, jednak ci źli wyrobili taką, a nie inną, markę naszej trzeciej – niezawisłej od zdrowego rozsądku – władzy.

Oczywiście to nie tylko wina samego „wymiaru”, ale też wszystkich po kolei ekip rządzących od 1945 roku. Najpierw komuniści zrobili sobie z sądów i prokuratury maszynki do legalizowania swoich bzdur i przestępstw. Potem, już po 1989 roku, nikomu nie udało się skutecznie rozprawić z całym systemem, a potem zaczęły się pojawiać takie sytuacje, jak we wspomnianym „Układzie zamkniętym”. Platforma rządziła osiem lat, a premier Tusk nakładał na siebie coraz grubsze warstwy teflonu. Może i nic specjalnie się do niego nie przykleiło, pomimo wszelkich prób opozycji, ale spowodowało, że oprócz win nie przykleiły się też zasługi. Hasło „wina Tuska” jest tak samo bez sensu jak to, że „wszystkie blondynki są głupie”. Po pierwsze nie wszystkie blondynki, po drugie to nie wina Tuska.

Albo na odwrót.

Osobiście, niestety, nie żal mi „wymiaru” w związku ze zmianami Ziobry, bo jakoś specjalnie nic się nie zmieni. Areszty prewencyjne jak były, tak zostaną. Sądy jak zwykle będą musiały rozwikłać sprawy, a nie osądzać i będą to sobie robiły jak chciały. Prokuratorzy będą załatwiali swoje sprawy albo sprawy innych, którzy będą mieli na prokuratorów jakikolwiek wpływ. Parafrazując: zmieni się wszystko, ale nie zmieni się zupełnie nic.  Po prostu jacyś ludzie, którzy mieli władzę sądowniczą, nagle nie będą jej mieć, a zaczną mieć władzę ci, którzy jej do tej pory nie mieli.

Albo na odwrót.

Jak to się będzie miało do losów zwykłego człowieka? Nijak. Jak była niesprawiedliwość w wymiarze sprawiedliwości, tak będzie dalej. Przecież sprawiedliwość jest tylko wtedy, kiedy wychodzi na nasze. A nasze jest najnajsze, tak jak moje jest najmojsze. Najmądrzejsze, najsprawiedliwsze, najlepsze.

Albo na odwrót.

I jeśli ktoś ma teraz pretensję do PiS-u, niech najpierw ma pretensję do siebie. Znaczy do PO, albo do Tuska. Znaczy, że wina Tuska. Żeby nie było, że Prezesa.

Generalnie, jest takie już zagmatwanie w tych „sprzecznościach” pomiędzy PO i PiS, że już nie wiem, czy w windzie, która kiedyś wiozła Tuska i Kaczyńskiego, to Tusk trzymał pistolecik czy Kaczyński? Bo tak jest coś ostatnio, że PiS mówi programem PO, a PO programem PiS.

Albo na odwrót.

Autor | Piotr Dobroniak

[fbcomments]

© Open Magazyn.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Całość jak i żadna część utworów na OPEN MAGAZYN.PL, nie może być rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie bez zgody Redakcji. Wobec osób łamiących prawo, podjęte zostaną wszelkie działania prawne celem dochodzenia roszczeń finansowych.

DODAJ OGŁOSZENIE! BEZ REJESTRACJI!

[AWPCPCLASSIFIEDSUI]

POPULARNE TERAZ

INFORMACJE I BIZNES

OPINIE I PUBLICYSTYKA

STYL I KULTURA