Ryanair kusi zniżkami po referendum

Ryanair obiecał na piątek największą promocję w historii tych linii lotniczych, jeśli Brytyjczycy zdecydują, że Wielka Brytania ma pozostać w strukturach Unii Europejskiej.

– Jeśli Wielka Brytania opowie się przeciwko Brexitowi to czeka nas największa obniżka cen w historii Ryanaira, dla osób, które chcą zobaczyć Europę – powiedział Michael O’Leary, który jest szefem irlandzkiego przewoźnika. Zdaniem dyrektora Ryanaira, oferta będzie szczególnie okazyjna dla takich panów jak Nigel Farage czy Michael Gove, którzy nie wiedzą zbyt dużo na temat Starego Kontynentu i muszą częściej podróżować za granicę.

– Nie bylibyśmy taką firmą jak jesteśmy obecnie, bez Unii Europejskiej, wspólnego rynku i swobodnego przepływu towarów, usług oraz osób. W przypadku Brexitu znów Brytyjczycy będą musieli za takie podróże płacić 800 funtów British Airways – uważa O’Leary.

Zdaniem Dominica Cummingsa, przewodniczącego kampanii Vote Leave, oferta Ryanaira jest przekupstwem. O’Leary broni się jednak mówiąc, że promocja obejmie wszystkich jednak dopiero po ogłoszeniu decyzji dot. referendum.

(za: independent.co.uk)

goniec_150

© Open Magazyn.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Całość jak i żadna część utworów na OPEN MAGAZYN.PL, nie może być rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie bez zgody Redakcji. Wobec osób łamiących prawo, podjęte zostaną wszelkie działania prawne celem dochodzenia roszczeń finansowych.

POPULARNE TERAZ

INFORMACJE I BIZNES

OPINIE I PUBLICYSTYKA

STYL I KULTURA

/Autor

Ostatnie lata przyniosły ogromny postęp w leczeniu nowotworów

Raka piersi co roku diagnozuje się u około 18 tys. Polek, z których 85 proc. udaje się wyleczyć. Dzięki nowoczesnym terapiom – obecnie nawet rak piersi z przerzutami może stać się chorobą przewlekłą. Podobnie jest w przypadku wielu innych typów nowotworów – choć liczba zachorowań rośnie, pojawiają się innowacyjne leki, które znacząco wydłużają życie chorych i poprawiają jego jakość.

Sharing is caring!