Rośnie liczba zaginionych dzieci?

Pochodzący z Sheffield chłopiec przebywał z matką u dziadków na greckiej wyspie Kos, miał wówczas niespełna dwa lata. 24 lipca 1991 roku został w domu pod opieką babci, bawił się przy drzwiach wejściowych, a gdy ta na chwilę straciła go z oczu, przepadł bez śladu.

Przepadła jak kamień w wodę. Mimo że na jej poszukiwania wydano ponad 11 milionów funtów, a w akcję zaangażowano tysiące ludzi, los Madeleine McCann wciąż jest nieznany. Podobnie jak wielu innych zaginionych dzieci.

Śledztwo będzie kontynuowane. Przeznaczamy na ten cel dalsze 85 tysięcy funtów, na okres pół roku – ogłosiło właśnie brytyjskie ministerstwo spraw wewnętrznych, przekazując pieniądze policji. Jak zaznaczono, na działania operacyjne. 3 maja minie dokładnie 10 lat od tajemniczego zniknięcia Madeleine McCann. Pochodząca z Leicester dziewczynka przebywała na wakacjach w portugalskim kurorcie Praia da Luz, razem z dwójką rodzeństwa i rodzicami. Kiedy ci ostatni wyszli na kolację, 4-latka została w hotelowym pokoju, z którego w tajemniczy sposób zniknęła. Natychmiast wszczęto poszukiwania, przez kolejne lata brytyjska i portugalska policja oraz prywatni detektywi badali różne wątki. Zakładano nieszczęśliwy wypadek, porwanie w celach pedofilskich, adopcyjnych, zarobkowych. W akcję miały być zaangażowane pojedyncze osoby, gang porywaczy, a wśród podejrzanych przewinęła się cała paleta osób, w tym nawet rodzice dziecka – lekarze Kate i Gerry McCann.

Podążano różnymi tropami, jednak rozwiązania sprawy ciągle nie widać. Mimo że zaangażowały się w nią najwyższe brytyjskie władze, z byłym premierem Davidem Cameronem i obecną szefową rządu Theresą May na czele. Ta druga, kiedy była jeszcze ministrem spraw wewnętrznych, kilkakrotnie spotkała się z rodzicami Madeleine, aprobując kolejne wydatki na poszukiwania dziewczynki. A te, w ramach operacji pod kryptonimem „Grange”, pochłonęły już 11,1 miliona funtów. Zdania na ten temat są podzielone – część osób uważa, że to studnia bez dna, a kontynuowanie dochodzenia jest marnowaniem publicznych pieniędzy oraz czasu policji. Z kolei inni przekonują, że nie powinno się rezygnować w pół drogi.

– Nie mogę być absolutnie pewny, że uda się tą zagadkę rozwiązać, ale zapewniam, że zrobiliśmy duży postęp w różnych aspektach śledztwa i jest na to duża szansa – przekonuje były wieloletni szef londyńskiej policji sir Bernard Hogan-Howe. Na jakim etapie obecnie jest sprawa? – Prowadzimy działania operacyjne, ale nie udzielamy informacji na temat szczegółów – lakonicznie informuje policyjny komunikat. Nieoficjalnie jednak wiadomo, że śledczy poszukują osoby, która była w pobliżu miejsca zniknięcia Madeleine feralnego 3 maja 2007 roku. Rodzice dziewczynki ustami swojego rzecznika przekazali podziękowania za kontynuowanie śledztwa. Nie brakowało bowiem obaw, że może ono zostać odłożone na półkę. Oboje wcześniej ślubowali, że nigdy nie zrezygnują z odnalezienia córki i od sameo początku aktywnie uczestniczą w jej poszukiwaniach. Podróżują po świecie, nagłaśniają sprawę, założyli nawet fundację Find Madeleine Fund.

UBEZPIECZENIA W SZKOCJI
UBEZPIECZENIA I KREDYTY

Zabezpieczenie to podstawa.

» Ubezpieczenia ochronne
– Na życie,
– Od chorób krytycznych,
– Od utraty dochodu,

» Ubezpieczenia domu i majątku
– Wyposażenia
– Nieruchomości domowych

» Sporządzanie testamentów

» KREDYTY HIPOTECZNE

Jesteśmy ekspertami specjalizującymi się w kredytach hipotecznych. Przeprowadzamy przez cały proces kupna domu od złożenia aplikacji do odbioru kluczy. Sprawdzamy zdolność kredytową. Przedstawiamy najatrakcyjniejsze oferty na rynku. Załatwiamy wszelkie formalności. Oferujemy profesjonalną obsługę oraz niezależne doradztwo. Proponujemy kompleksową usługę w języku polskim. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta. Więcej na temat czytaj tutaj!

PRACA DLA CIEBIE

Grupa “Profit Tree”, najczęściej wybierany broker finansowy wśród Polaków w Wielkiej Brytanii ogłasza rekrutację.

– konsultant/sprzedawca
– doradca finansowy i kredytów hipotecznych
(na terenie: cała Szkocja a także Londyn, Birmingham, Luton, Chetham, Southampton, Hull, Blackburn oraz okolice wspomnianych miast)

Wymagania:

» Niekaralność
» Uczciwe podejście do klienta i biznesu
» Język angielski nie jest konieczny ze względu na to, że większość naszych klientów jest z Polski lecz będzie dodatkowym atutem wysoki poziom motywacji do pracy oraz samodyscypliny komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych. Mile widziane doświadczenie w sprzedaży ubezpieczeń, inwestycji, itp.

Oferujemy:

» Profesjonalny rozwój poprzez bezpłatny program szkoleń. » Indywidualna ścieżka kariery. » Elastyczne godziny pracy. » Nielimitowane zarobki, których wysokość uzależniona jest od stopnia zaangażowania.

» Chcesz zmienić ścieżkę swojej kariery i spróbować czegoś nowego?
» Chcesz się rozwijać, ale nikt wcześniej nie dawał Ci szansy?
» Masz dużo motywacji, aby zmienić coś w swoim życiu?
» To ogłoszenie jest właśnie dla Ciebie!

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny:

Damian Bilinski
tel. 0737 6113 696
email: damian.bilinski@profittree.co.uk

profittree-finance_logo

Profit Tree Ltd
GLASGOW 33 Dalmarnock Rd
G40 4AA Profit Tree Biuro 104

Profit Tree Finance Limited – Company No. 0739547 Address: 26 Kilburn Place, Providence House, London, NW6 4QD, United Kingdom
Authorized and regulated by Financial Services Authority registration No. 553266
Registered under the Data Protection Act 1998 registration No. Z2824382
Tel. 0207 1833 604
office@profittreefinance.co.uk
www.ProfitTreeFinance.co.uk

DOBRE BIURO

Świadczymy usługi m.in

» Wyrobienie National Insurance Number
» Tłumaczenia ustne i pisemne
» Tłumaczenia w terenie (urzędy, sądy, banki, szkoły, lekarze, szpitale)
» Wypełnianie wniosków urzędowych – Otwieranie konta bankowego online oraz wizyty w banku
» Zakup ubezpieczenia samochodowego, wymiana prawa jazdy na brytyjskie
» Zakup samochodu, linii telefonicznej, komórki, łącza internetowego itp. oraz konsultacje z dostawcami.
» Opłaty rachunków
» Zakupy internetowe
» Zakup biletów na koncerty, przedstawienia, festiwale
» Europejska karta ubezpieczenia zdrowotnego – przydatna w podróży
» Zapisanie dziecka do szkoły i zdobycie kieszonkowego GBP 30 tygodniowo
» Zdobycie dofinansowania na opłatę kursu językowego GBP 200,
» Otworzenie własnej firmy
» Znalezienie i wynajem mieszkania
» Profesjonalne CV
» Zadzwonimy w Państwa imieniu w każdej sprawie
» Wypełnianie wniosków i porady w uzyskaniu wszelkich benefitów i dodatków dla mniej zamożnych

Obywatelstwo i rezydentura brytyjska

Jeżeli zastanawiasz się czy warto starać się o brytyjskie obywatelstwo lub już zdecydowałeś, że chcesz zostać obywatelem Wielkiej Brytanii, pomożemy ci przebrnąć przez cały proces aplikacji. Udzielimy fachowej pomocy i porady, na każdym etapie starania się o obywatelstwo lub stalą rezydenturę brytyjską. Ocenimy twoje szanse na otrzymanie brytyjskiego paszportu na podstawie twojej indywidualnej sytuacji i pomożemy wybrać najkorzystniejsze rozwiązania.

Poprowadzimy cię i obsłużymy kompleksowo od chwili, kiedy zadasz sobie pytanie “czy mogę starać się o obywatelstwo brytyjskie”, poprzez pomoc w zapisaniu na kurs językowy, aż do momentu otrzymania brytyjskiego paszportu. Jeżeli jeszcze nie spełniasz kryteriów aby kwalifikować się do aplikowania o obywatelstwo brytyjskie, a chciałbyś je otrzymać w przyszłości, podpowiemy ci, jak zwiększyć szanse na jego otrzymanie w przyszłości.

Obywatelstwo brytyjskie dla dziecka

Jeżeli zastanawiasz się, czy warto aby twoje dziecko miało brytyjskie obywatelstwo lub czy masz prawo do aplikowania o obywatelstwo brytyjskie dla swojego dziecka, możesz umówić się z naszym konsultantem na rozmowę, by omówić swoją sytuację i wybrać najlepsze rozwiązanie.

Uwaga! Usługa dostępna jest na terenie całej Wielkiej Brytanii!

Jeśli jesteś zainteresowany wyślij do nas wiadomość!

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

Niech smaży się w piekle

Zniknięcie Madeleine McCann to najgłośniejsza zagadka ostatnich lat. O blondwłosej dziewczynce informowały media w całej Europie, a także poza nią. Jednak podobnych przypadków jest znacznie więcej. Pod koniec ubiegłego roku odżyła historia Bena Needhama, który zaginął ćwierć wieku wcześniej. Pochodzący z Sheffield chłopiec przebywał z matką u dziadków na greckiej wyspie Kos, miał wówczas niespełna dwa lata. 24 lipca 1991 roku został w domu pod opieką babci, bawił się przy drzwiach wejściowych, a gdy ta na chwilę straciła go z oczu, przepadł bez śladu.

Zakrojona na szeroką skalę akcja poszukiwawcza zakończyła się fiaskiem, jednak do sprawy co jakiś czas wracano. W 2003 i 2007 roku największe brytyjskie gazety opublikowały zdjęcia Bena, poddane specjalistycznej obróbce komputerowej, pokazujące domniemany aktualny wizerunek chłopca. Z kolei anonimowy biznesmen zaoferował nagrodę w wysokości pół miliona funtów za informacje prowadzące do wyjaśnienia prawdy. Odebrano ponad 300 sygnałów, jednak dziecka nie odnaleziono.

Tymczasem w 10. rocznicę zaginięcia dwulatka grecka policja wznowiła śledztwo w tej sprawie, a rok później brytyjscy detektywi udali się na wyspę Kos, by przeszukać teren w pobliżu posiadłości, gdzie zniknął Ben. Mimo to jego matka Kerry Needham oskarżyła ówczesnego premiera Davida Camerona, że nie udzielił poszukiwaniom wsparcia na taką skalę, jak w przypadku Madeleine McCann. W rezultacie, pod naciskiem prawników rodziny, brytyjskie ministerstwo spraw wewnętrznych zgodziło się sfinansować policyjną grupę dochodzeniową, żeby zintensyfikować działania.

W październiku 2016 roku przekopano okolice nielegalnego wysypiska śmieci, znajdującego się w pobliżu miejsca zaginięcia chłopca, gdzie pod zwałami ziemi znaleziono należący do niego samochodzik-zabawkę. Dla policji był to koronny dowód na to, iż dwulatek zginął w wyniku nieszczęśliwego wypadku, prawdopodobnie pod kołami pracującej tam wtedy koparki. Jej operator, Konstantinos Barkas, zmarł w ubiegłym roku na raka. – Mam nadzieję, że teraz ten człowiek smaży się w piekle, po tym jak zabrał tajemnicę śmierci mojego syna ze sobą do grobu – mówiła matka Bena Kerry Needham.

Stopień zagrożenia

Około 190 tysięcy. Tyle młodych ludzi poniżej 18. roku życia trafia rocznie na listę zaginionych w Wielkiej Brytanii. Podczas gdy większość z nich odnajduje się w ciągu dnia bądź dwóch, niektórzy znikają na zawsze. Każde takie śledztwo generuje przeciętne koszty w granicach 1.325 – 2.415 funtów.

Poszukiwania, w tym także osób dorosłych, koordynuje UK Missing Persons Bureau. To tam zgłaszane są wszystkie tego typu przypadki – obligatoryjnie, jeśli człowiek nie zostaje odnaleziony w ciągu 72 godzin. Jedne sprawy traktowane są priorytetowo, inne mniej. O tym, czy zostaną one zaliczone do niskiego, średniego bądź wysokiego ryzyka, decyduje stopień zagrożenia. A na to ma wpływ wiele czynników – pochodzenie, wyznanie, płeć, przeszłość, okoliczności, wiek. Śledczy podkreślają, że bardzo ważne są działania podjęte w pierwszych godzinach po zniknięciu osoby. Biuro prowadzi bazę danych, współpracuje z policją i rodzinami poszukiwanych. W grupie tzw. spraw otwartych, czekających na rozwiązanie, jest kilkaset przypadków długoterminowych, niewyjaśnionych mimo upływu wielu lat.

Problem dotyczy nie tylko Wielkiej Brytanii, a o jego skali świadczy fakt ustanowienia Międzynarodowego Dnia Dzieci Zaginionych. Obchodzony rokrocznie 25 maja stanowi okazję do wspominania tych, którzy zniknęli bez śladu, bądź stali się ofiarami przestępstw, i ma na celu uświadamianie oraz edukowanie społeczeństwa w tych kwestiach.

Dzień Dzieci Zaginionych po raz pierwszy obchodzono w Stanach Zjednoczonych w 1983 roku, a 18 lat później zyskał on rangę międzynarodową, dzięki staraniom International Centre for Missing and Exploited Children, Missing Children Europe oraz Komisji Europejskiej. Symbolem tego wydarzenia jest niezapominajka.

Z funtem w kieszeni

Kłopoty w szkole, problemy rodzinne, chęć przeżycia przygody, zaburzenia psychiczne… Przyczyny są różne. Część osób znika w wyniku świadomego wyboru, inne wbrew własnej woli, jednak nawet upływ czasu nie goi ran i dążenia do poznania prawdy przez ich najbliższych. Tak było też w przypadku Kevina Hicksa, dokładnie 2 marca upłynęło 31 lat od jego tajemniczego zaginięcia. Według opinii osób, które go znały, był wesołym, pełnym życia nastolatkiem, z ambitnymi planami na przyszłość.

– Można sobie wyobrazić co przeżywała rodzina przez te wszystkie lata, nie wiedząc co się z nim stało. Przebadaliśmy wiele wątków, sprawdziliśmy szereg tropów, ale ani nie znaleźliśmy ciała, ani nie mamy dowodu na to, że Kevin żyje. Jednak, według nas, najbardziej prawdopodobne jest to, że mógł kogoś spotkać i został zabity, możliwe, że przypadkowo – dywaguje inspektor John McQuade, dodając, że policja mimo upływu lat oferuje nagrodę w wysokości 20 tysięcy funtów za informacje prowadzące do odnalezienia zwłok albo postawienia w stan oskarżenia osoby bądź osób odpowiedzialnych za śmierć chłopaka.

Była niedziela, 2 marca 1986 roku. 16-latek zjadł z rodziną lunch w swoim londyńskim domu w dzielnicy Croydon, a wieczorem, około godz. 20.30, powiedział mamie, że musi kupić kilka jajek potrzebnych następnego dnia do przeprowadzenia szkolnego eksperymentu. Wyszedł z domu z jednym funtem w kieszeni, udając się do pobliskiego sklepu, i nigdy już nie wrócił.

Rodzice Kevina, Derek i Terry, nie doczekali się rozwiązania tajemnicy zniknięcia syna, dziś już nie żyją. Za to ciągle nadzieję na poznanie prawdy ma siostra chłopca, mieszkająca obecnie w Sutton 45-letnia Alexandra Hicks. – Wierzę, że ktoś, gdzieś, coś wie. Zwracam się do ludzi dobrej woli o podzielenie się swoją wiedzą, czy nawet drobnymi poszlakami, odnośnie losu mojego brata. Ile czasu można żyć w stanie niepewności – apeluje kobieta.

Pedofil na celowniku

W tonie pełnym bólu wypowiada się też Lee O’Toole, młodszy brat zaginionego 20 lat temu Davida Spencera. – Pogodziłem się już z faktem, że on nie żyje, ale budzę się każdej nocy myśląc, co mu się przydarzyło i w jaki sposób odszedł z tego świata. Jeśli rzeczywiście tak się stało, chcę odnaleźć jego zwłoki i godnie pochować w miejscu, w którym będziemy mogli je odwiedzać – mówił Lee na łamach prasy w 20. rocznicę zniknięcia brata.

Dwaj przyjaciele, 13-letni David Spencer i o dwa lata od niego młodszy Patrick Warren, zaginęli w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia 1996 roku. Ostatni raz byli widziani po północy na stacji benzynowej, znajdującej się w pobliżu ich miejsc zamieszkania w Chelmsley Wood, w pobliżu Birmingham. Mieli spędzić noc w domu jednego z chłopców, ale nigdy tam nie dotarli. W kolejnych latach kilka osób twierdziło, że widziało nastolatków, jednak ich doniesienia nie zostały zweryfikowane pozytywnie. Policja oraz rodziny Davida i Patricka podejrzewały, że przytrafiło im się coś złego, szczególnie, że nowy rower należący do tego drugiego, który dostał jako bożonarodzeniowy prezent, został znaleziony porzucony przed lokalnym sklepem.

Sprawa pozostaje niewyjaśniona do dziś, chociaż w pewnym momencie wydawało się, że zagadka zostanie rozwiązana, kiedy śledczy wzięli na celownik Briana Fielda, pedofila wielokrotnie karanego za przestępstwa na tle seksualnym. W 1968 roku mężczyzna zgwałcił i zabił 14-letniego Roya Tutilla, gdy uczeń wracał ze szkoły do domu, jednak to, że mordercą jest Field, wyszło na jaw dopiero 33 lata później, na podstawie pobranych od niego próbek DNA. W efekcie został skazany na dożywocie. Tymczasem, podążając tym tropem detektywi odkryli, że w czasie zaginięcia Davida Spencera i Patricka Warrena pedofil mieszkał w pobliżu ich domów, gdzie pracował jako ogrodnik. Mężczyzna został poddany gruntowanym przesłuchaniom, jednak nie przyznał się do winy. Również poszukiwania i przekopanie ziemi w okolicach jego dawnego domu nie dało rezultatów.

W tej sytuacji, z braku dowodów, Fielda wykluczono z grona podejrzanych, niemniej prof. David Wilson z Birmingham City University, znany z telewizyjnej serii „Killers Behind Bars” emitowanej przez stację Channel 5, uważa, że ten trop wcale nie musi być fałszywy.

– Jeśli to rzeczywiście Field jest odpowiedzialny za zniknięcie chłopców, wówczas możemy nigdy, przynajmniej z jego ust, nie dowiedzieć się prawdy. Wielokrotni zabójcy często są cisi, zamknięci w sobie i mało komunikatywni. Z reguły nie przyznają się do swoich zbrodni, nawet kiedy są na to ewidentne dowody. Normalny człowiek raczej chciałby się oczyścić z winy, szukać rozgrzeszenia, ale psychopata nie myśli w ten sposób – tłumaczy prof. Wilson, przytaczając przypadek słynnego mordercy Iana Brady’ego, który wspólnie z Myrą Hindley zabił pięcioro dzieci w wieku 10-17 lat, grzebiąc ich ciała na wrzosowisku Saddleworth. Zwłoki jednego z chłopców, 12-letniego Keitha Bennetta, nigdy nie zostały odnalezione, co dawało Brady’emu poczucie ważności i znaczenia…

Źródło | Dariusz Dzikowski

[fbcomments]

© Open Magazyn.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Całość jak i żadna część utworów na OPEN MAGAZYN.PL, nie może być rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie bez zgody Redakcji. Wobec osób łamiących prawo, podjęte zostaną wszelkie działania prawne celem dochodzenia roszczeń finansowych.

UBEZPIECZENIA W SZKOCJI
UBEZPIECZENIA I KREDYTY

Oferta ubezpieczeniowa:

» Ubezpieczenia ochronne
– Na życie,
– Od chorób krytycznych,
– Od utraty dochodu,
– Medyczne

» Ubezpieczenia domu i majątku
– Wyposażenia
– Nieruchomości domowych

» Ubezpieczenia Firm
– Od odpowiedzialności cywilnej dla pracodawcy
– Od odpowiedzialności cywilnej dla pracowników
– Od błędu w sztuce

» Sporządzanie testamentów

» KREDYTY HIPOTECZNE

Jesteśmy ekspertami specjalizującymi się w kredytach hipotecznych. Przeprowadzamy przez cały proces kupna domu od złożenia aplikacji do odbioru kluczy. Sprawdzamy zdolność kredytową. Przedstawiamy najatrakcyjniejsze oferty na rynku. Załatwiamy wszelkie formalności. Oferujemy profesjonalną obsługę oraz niezależne doradztwo. Proponujemy kompleksową usługę w języku polskim. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta. Więcej na temat czytaj tutaj!

DOBRE BIURO

Świadczymy usługi m.in

» Wyrobienie National Insurance Number
» Tłumaczenia ustne i pisemne
» Tłumaczenia w terenie (urzędy, sądy, banki, szkoły, lekarze, szpitale)
» Wypełnianie wniosków urzędowych – Otwieranie konta bankowego online oraz wizyty w banku
» Zakup ubezpieczenia samochodowego, wymiana prawa jazdy na brytyjskie
» Zakup samochodu, linii telefonicznej, komórki, łącza internetowego itp. oraz konsultacje z dostawcami.
» Opłaty rachunków
» Zakupy internetowe
» Zakup biletów na koncerty, przedstawienia, festiwale
» Europejska karta ubezpieczenia zdrowotnego – przydatna w podróży
» Zapisanie dziecka do szkoły i zdobycie kieszonkowego GBP 30 tygodniowo
» Zdobycie dofinansowania na opłatę kursu językowego GBP 200,
» Otworzenie własnej firmy
» Znalezienie i wynajem mieszkania
» Profesjonalne CV
» Zadzwonimy w Państwa imieniu w każdej sprawie
» Wypełnianie wniosków i porady w uzyskaniu wszelkich benefitów i dodatków dla mniej zamożnych

Obywatelstwo i rezydentura brytyjska

Jeżeli zastanawiasz się czy warto starać się o brytyjskie obywatelstwo lub już zdecydowałeś, że chcesz zostać obywatelem Wielkiej Brytanii, pomożemy ci przebrnąć przez cały proces aplikacji. Udzielimy fachowej pomocy i porady, na każdym etapie starania się o obywatelstwo lub stalą rezydenturę brytyjską. Ocenimy twoje szanse na otrzymanie brytyjskiego paszportu na podstawie twojej indywidualnej sytuacji i pomożemy wybrać najkorzystniejsze rozwiązania.

Poprowadzimy cię i obsłużymy kompleksowo od chwili, kiedy zadasz sobie pytanie “czy mogę starać się o obywatelstwo brytyjskie”, poprzez pomoc w zapisaniu na kurs językowy, aż do momentu otrzymania brytyjskiego paszportu. Jeżeli jeszcze nie spełniasz kryteriów aby kwalifikować się do aplikowania o obywatelstwo brytyjskie, a chciałbyś je otrzymać w przyszłości, podpowiemy ci, jak zwiększyć szanse na jego otrzymanie w przyszłości.

Obywatelstwo brytyjskie dla dziecka

Jeżeli zastanawiasz się, czy warto aby twoje dziecko miało brytyjskie obywatelstwo lub czy masz prawo do aplikowania o obywatelstwo brytyjskie dla swojego dziecka, możesz umówić się z naszym konsultantem na rozmowę, by omówić swoją sytuację i wybrać najlepsze rozwiązanie.

Uwaga! Usługa dostępna jest na terenie całej Wielkiej Brytanii!

Jeśli jesteś zainteresowany wyślij do nas wiadomość!

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
PRACA DLA CIEBIE

Grupa “Profit Tree”, najczęściej wybierany broker finansowy wśród Polaków w Wielkiej Brytanii ogłasza rekrutację.

– konsultant/sprzedawca
– doradca finansowy i kredytów hipotecznych
(na terenie: cała Szkocja a także Londyn, Birmingham, Luton, Chetham, Southampton, Hull, Blackburn oraz okolice wspomnianych miast)

Wymagania:

» Niekaralność
» Uczciwe podejście do klienta i biznesu
» Język angielski nie jest konieczny ze względu na to, że większość naszych klientów jest z Polski lecz będzie dodatkowym atutem wysoki poziom motywacji do pracy oraz samodyscypliny komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych. Mile widziane doświadczenie w sprzedaży ubezpieczeń, inwestycji, itp.

Oferujemy:

» Profesjonalny rozwój poprzez bezpłatny program szkoleń. » Indywidualna ścieżka kariery. » Elastyczne godziny pracy. » Nielimitowane zarobki, których wysokość uzależniona jest od stopnia zaangażowania.

» Chcesz zmienić ścieżkę swojej kariery i spróbować czegoś nowego?
» Chcesz się rozwijać, ale nikt wcześniej nie dawał Ci szansy?
» Masz dużo motywacji, aby zmienić coś w swoim życiu?
» To ogłoszenie jest właśnie dla Ciebie!

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny:

Damian Bilinski
tel. 0737 6113 696
email: damian.bilinski@profittree.co.uk

profittree-finance_logo

Profit Tree Ltd
GLASGOW 33 Dalmarnock Rd
G40 4AA Profit Tree Biuro 104

Profit Tree Finance Limited – Company No. 0739547 Address: 26 Kilburn Place, Providence House, London, NW6 4QD, United Kingdom
Authorized and regulated by Financial Services Authority registration No. 553266
Registered under the Data Protection Act 1998 registration No. Z2824382
Tel. 0207 1833 604
office@profittreefinance.co.uk
www.ProfitTreeFinance.co.uk

POPULARNE TERAZ

/Autor

Trump wylądował w Wielkiej Brytanii

Prezydent USA Donald Trump rozpoczął dzisiaj trzydniową wizytę państwową w Wielkiej Brytanii. Na lotnisku Stansted przywitała go przedstawicielka królowej na hrabstwo Essex Jennifer Tolhurst oraz szef MSZ Jeremy Hunt.

INFORMACJE I BIZNES

OPINIE I PUBLICYSTYKA

STYL I KULTURA

/Autor

Ostatnie lata przyniosły ogromny postęp w leczeniu nowotworów

Raka piersi co roku diagnozuje się u około 18 tys. Polek, z których 85 proc. udaje się wyleczyć. Dzięki nowoczesnym terapiom – obecnie nawet rak piersi z przerzutami może stać się chorobą przewlekłą. Podobnie jest w przypadku wielu innych typów nowotworów – choć liczba zachorowań rośnie, pojawiają się innowacyjne leki, które znacząco wydłużają życie chorych i poprawiają jego jakość.

Sharing is caring!