Miłośników muzyki pop i r&b latem czeka nie lada gratka. Rihanna, mega gwiazda muzyki pop i r&b w czerwcu rusza w trasę koncertową po Wielkiej Brytanii.

O artystce napisano już bardzo dużo dobrych i złych rzeczy. Ale przypomnijmy tylko, że Rihanna urodziła się jako Robyn Rihanna Fenty 20 lutego 1988 roku w Saint Michael, na Barbadosie, jako córka Moniki Braithwaite, księgowej na emeryturze i Ronalda Fenty, kierownika magazynu w fabryce odzieży. Artystka dorastała słuchając przede wszystkim muzyki reggae, a jak podają różne źródła zaczęła śpiewać już w wieku około siedmiu lat. Jednak dzieciństwo Rihannay było naznaczone uzależnieniem jej ojca od kokainy, alkoholu i marihuany. Mieszkała w skromnym trzyosobowym bungalowie w Bridgetown, gdzie wraz z ojcem sprzedawała ubrania na ulicznym straganie. W grudniu 2003 roku Rihanna poznała dzięki przyjacielowi amerykańskiego producenta muzycznego Evana Rogersa. Piosenkarka i dwóch członków jej zespołu wzięli udział w przesłuchaniu zorganizowanym przez Rogersa w jego pokoju hotelowym. Producent powiedział, że „w chwili, gdy Rihanna weszła do pokoju, dwie poprzednie dziewczyny przestały istnieć.” Od tego momentu kariera Rihanny zaczęła rozwijać się w błyskawicznym tempie. Ale oprócz blasków kariery są i cienie. Jednakże o tym można poczytać w serwisach plotkarskich.

RIHANNA, trasa koncertowa: Cardiff 10 czerwca 2013, Manchester 12/13 czerwca, Londyn – 15/16 czerwca, Birmingham – 17 czerwca, Sunderland – 20 czerwca, Belfast – 21 czerwca, Manchester – 15 lipca, Birmingham – 18 lipca, Norway – 25 lipca. Bilety można nabyć m.in. tutaj

 

Sharing is caring!

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *