Raper Chada trafił za kratki!

» Dorota Kosko

Chada został złapany po tym jak nie zatrzymał się do kontroli drogowej w Łodygowicach, w województwie śląskim. Raper próbował uciec, jednak na drodze stanęła mu… drewniana kapliczka przy drodze. Po wypadku Chada próbował kontynuować ucieczkę o własnych siłach, jednak wkrótce został złapany przez goniących go funkcjonariuszy.

__________________________________________________________________________________________________________________

Mężczyzna wylegitymował się paszportem należącym do kolegi, ale policjanci szybko odkryli, że mają do czynienia z ukrywającym się zbiegiem , Tomaszem Ch. Niezdolny do jazdy kierowca miał, jak się okazało promil alkoholu we krwi.

Pechowy raper trafi ponownie do zakładu karnego i będzie musiał odpowiadać za kolejne działania niezgodne z prawem: posługiwanie się fałszywymi dokumentami, jazdę na podwójnym gazie i spowodowanie kolizji. Wygląda na to, że tym razem zostanie on otoczony specjalnym nadzorem, a o przepustce będzie mógł tylko pomarzyć.

36-letni polski raper, Tomasz Ch. był poszukiwany listem gończym przez stołeczną policję, po tym jak nie wrócił z przepustki. Przypomnijmy, że raper odbywał wyrok 2 lat pozbawienia wolności między innymi za rozbój.

Chada od jakiegoś czasu chwalił się na swoim facebookowym fanpage ’u, iż mimo listu gończego prowadzi normalne życie, koncertuje, a nawet był dwukrotnie zatrzymywany do kontroli. Jeszcze do niedawna na bieżąco informował o swoich poczynaniach, na jego profilu można było przeczytać informację:

„Od dzisiaj profil Chady prowadzony jest przez Step Records. Będziemy starać się przekazywać Wam jak najwięcej informacji (…)“. Jak możemy się domyślać, wytwórnia Step Records jeszcze przez długi czas będzie się zajmować fanpage’em Chady. . .

Sharing is caring!