Psycholog biznesu pomoże polskim przedsiębiorcom

Sukces finansowy to w 85% efekt psychologii. Polscy przedsiębiorcy i pracownicy z Wielkiej Brytanii mają właśnie okazję, by rozwinąć ten aspekt pod okiem prawdziwego eksperta — Adama Dębowskiego.

Według badań Carnegie Institute of Technology – technicznej uczelni z USA – aż 85% finansowych osiągnięć to efekt osobowości, umiejętności komunikacyjnych, zdolności do negocjacji i bycia liderem. Umiejętności „miękkie” w większości karier zawodowych okazują się być kluczowe, a w świecie biznesu są wręcz czymś absolutnie niezbędnym.

— XXI wiek w biznesie to nie czas samotnych wilków, lecz era prawdziwych liderów, jak Steve Jobs czy Richard Branson — mówi Krzysztof Jaworski z Polish Success Centre. — Takie osoby podziwiane są za odwagę w realizacji własnych marzeń, ale też za to, że potrafili zjednoczyć, zaangażować i poprowadzić za sobą innych. Dlatego właśnie organizujemy w Londynie warsztaty Adama Dębowskiego. Wśród Polaków na Wyspach wiele jest osób zdolnych, mających świetne pomysły, będących ekspertami w swoich dziedzinach. Czasami jednak do pełni sukcesu brakuje tego czegoś: a to siły przebicia, to znów wytrzymywania presji, zdolności przywódczych czy po prostu wiary w siebie.

Adam Dębowski - fot. Rafał Pietka

5 marca polscy przedsiębiorcy i pracownicy będą mieli okazję, by rozwinąć kluczowe w biznesie i życiu zawodowym umiejętności „miękkie”. Podczas warsztatów Dokonaj zmian w życiu. Change Value Process Internal będą pracować nad tym wraz z Adamem Dębowskim – psychologiem biznesu, Master Coachem, ekspertem od ludzkiej podświadomości, przedsiębiorcą i wykładowcą m.in. Uniwersytetu Warszawskiego, SGH i Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

— 5 marca spotkamy się z praktyczną psychologią ukierunkowaną na rozwój „miękkich” kompetencji managerskich oraz przywódczych — zapowiada Adam Dębowski. — Jeśli jesteś pracownikiem, autorska metoda Change Value Process Internal pomoże Ci ze spokojem oraz pewnością siebie radzić sobie z wyzwaniami i stać się liderem, a co za tym idzie, szybko awansować na wyższe stanowiska. Jeśli jesteś przedsiębiorcą lub zajmujesz stanowisko kierownicze, nauczysz się m.in. jak radzić sobie z konfliktami między pracownikami i jak ustawiać priorytety tak, by skutecznie wszystko „ogarnąć”.

Bilety oraz więcej informacji można znaleźć na stronie http://www.polishsuccesscentre.com/change-value-process-internal/

Adam Dębowski 116 lutego o godz. 20.00 Adam Dębowski poprowadzi także bezpłatne szkolenie online Pułapki umysłu. Będzie to doskonała okazja, by poznać bliżej tematykę, jaką zajmuje się trener i dowiedzieć się jak mechanizmy obronne psychiki mogą wpływać na sukces w życiu zawodowym i prywatnym. Na bezpłatny webinar można zarejestrować się poprzez stronę http://webinaradamdebowski.polishsuccesscentre.com

Warsztaty Adama Dębowskiego: Dokonaj zmian w życiu. Change Value Process Internal
Kiedy? 5 marca 2016 r., godz. 10:00 – 18:00
Gdzie? Capital Business Links Ltd, Craven House, 40-44 Uxbridge Road, W5 2BS Ealing, Londyn
Więcej na: http://www.polishsuccesscentre.com/change-value-process-internal/

Polish Success Centre – od pięciu lat realizuje niezwykłą misję, jaką jest wspieranie mieszkających w Wielkiej Brytanii Polaków w ich dążeniach do szczęścia w życiu osobistym i sukcesów w życiu zawodowym. Organizuje szkolenia, warsztaty i seminaria prowadzone przez najlepszych polskich trenerów. Współtworzy również cykliczne spotkania networkingowe, dzięki którym uczestnicy nawiązują kontakty i przyjaźnie, zyskują nowe inspiracje i skutecznie rozwijają swoje biznesowe przedsięwzięcia. Przede wszystkim tworzy jednak miejsce, którego brakowało w Wielkiej Brytanii, miejsce które pozwala ciekawym świata, ambitnym i pełnym pasji Polakom w pełni rozwijać skrzydła i własną drogą dążyć do szczęścia, sukcesu i bogactwa. Polish Success Centre było spełnieniem marzeń ich założycieli, a stało się miejscem spełniającym marzenia innych.

W celu uzyskania dalszych informacji należy skontaktować się z account executive agencji All 4 Comms, Anną Dobiecką:
e-mail:anna@all4comms.com
tel.: 0044 (0) 797 191 71 02
http://www.all4comms.com/

Wyślij szybką wiadomość

4 + 0 = ?

NAPRAWA KOMPUTERÓW

Naprawa komputerów, laptopów, tabletów i smartfonów z dojazdem do klienta!

TŁUMACZENIA W TERENIE

Tłumaczenia w terenie: landlord, urzędy, sądy, banki, szkoły, lekarze, szpitale, etc.

SPRAWY MIESZKANIOWE

Jeśli masz kłopot z landlordem, odzyskaniem depozytu oraz innymi problemami mieszkaniowymi, zadzwoń!

WYWÓZ ŚMIECI

Tani wywóz śmieci na terenie całego Londynu. Nasz kierowca pomaga przy załadunku. Ponadto oferujemy w pełni licencjonowane usługi.

TELEWIZJA SAT.

Szukasz sprawdzonego montera, który przeprowadzi instalację? Gwarantujemy Ci szybką realizację, przystępne ceny i najwyższą jakość usług.

SYSTEMY ALARMOWE

Systemy zabezpieczeń: CCTV, alarmowe, sygnalizacji pożaru i inne

PRZEPROWADZKI

Zamiast tracić czas wyszukując odpowiednią firmę, nie zwlekaj i zadzwoń do Nas!

OKNA I DRZWI

Sprzedaż i profesjonalny montaż okien, drzwi i rolet na terenie Szkocji

ELEKTRYKA

Masz problem z elektryką w domu? Zadzwoń!

HYDRAULIKA

Masz problem z hydrauliką w domu? Zadzwoń!

BENEFITY / POMOC

Wypełnianie wniosków i porady w uzyskaniu wszelkich benefitów i dodatków w Edynburgu.

TŁUMACZENIA

Tłumaczenia i projekty profesjonalnych CV i listów motywacyjnych, doradztwo zawodowe oraz tłumaczenia.

STRONY INTERNETOWE

Nowocześnie, profesjonalnie, szybko i po konkurencyjnych cenach strony internetowe. Zadzwoń!

FOTOGRAFIA

Planujesz ślub, chrzest, urodziny bądź inną ważną okazję rodzinną? Uwiecznij to na zdjęciach.

SPRZĄTANIE / DYWANY

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Sprzątanie mieszkań, pranie dywanów, etc.

COACHING

Darmowa 30-minutowa konsultacja!

© Open Magazyn.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Całość jak i żadna część utworów na OPEN MAGAZYN.PL, nie może być rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie bez zgody Redakcji. Wobec osób łamiących prawo, podjęte zostaną wszelkie działania prawne celem dochodzenia roszczeń finansowych.

REKLAMA

POPULARNE TERAZ

INFORMACJE I BIZNES

OPINIE I PUBLICYSTYKA

/Autor

Miłość: On muzułmanin, ona chrześcijanka

On muzułmanin ze stolicy Bangladeszu, ona chrześcijanka z miasteczka w zachodniej Polsce. Poznali się w Berlinie. Synka urodziła zaraz po maturze. Historia jak z „Faktu”, a jednak się udało. Oto Klaudia, Mamun i ich multikulturowy „happy end”. Wychowana w rodzinie „patchworkowej”, Klaudia pragnęła, by jej własna była taka „na zawsze”. Życie wystawiło ją na większą próbę, niż zakładał plan.

STYL I KULTURA

/Autor

Jak zostać dawcą szpiku

Pobranie szpiku jest bezpieczne ale wiąże się z paroma niedogodnościami związanymi z przeszczepieniem. Jednak nie są one zbyt dotkliwe. Przy pobraniu komórek macierzystych z krwi obwodowej trzeba się liczyć z jednodniową wizytą w klinice pobrania.