Przejmujemy ten kraj. Muzułmanie atakują Chrześcijański Patrol w UK

„Zazdrościcie nam, bo przejmujemy ten kraj” – krzyczeli muzułmanie, którzy zaatakowali ochotniczy „Chrześcijański Patrol” przechodzący ulicami Bury Park w Luton niedaleko Londynu. Szokujące nagranie przebiegu zdarzenia zostało opublikowane przez prawicowe ugrupowanie Britain First.

Członkowie Britain First opublikowali nagranie incydentu w Luton w sobotę wieczorem na swoim oficjalnym kanale na YouTube. Pod filmem zamieścili krótkie wyjaśnienie tego, co możemy zobaczyć na wideo. „Bury Park w Luton to obszar, w którym notorycznie pojawiają się fanatycy ISIS, ekstremiści islamscy, kapłani propagujący mowę nienawiści i zwykli terroryści. Niewykluczone, że to właśnie w tym miejscu skupia się największa aktywność muzułmańska na Wyspach. W odpowiedzi na ostatnie zdarzenia, wskutek których uwięziony został zwolennik ISIS (pochodzący z Bury Park), Britain First postanowiła przeprowadzić „Chrześcijański Patrol” na ulicach miasta. Nasza inicjatywa zetknęła się z wrogością, a nawet atakami ze strony zamieszkujących okolicę muzułmanów. Zarejestrowane przez nas zdarzenia pokazują szokującą islamizację naszego ukochanego kraju. Nasi aktywiści byli atakowani, obrzucono ich jajkami. Słowa pełne nienawiści były normą. Muzułmanie przekonywali nas, że przejmują Luton i całą Wielką Brytanię” – czytamy w podpisie.

„To jest przyszłość Wielkiej Brytanii” – podsumowują swoją wypowiedź członkowie Britain First.

Pod opublikowanym wideo błyskawicznie pojawiły się tysiące komentarzy. „Oto cała pokojowość ich religii”, „Aha, czyli oni mogą nawoływać do mordowania chrześcijan na ulicach, ale chrześcijanie na ulicach już nie są ok”, „Chrześcijański kraj dla chrześcijan. Szanujcie nasze prawo i kulturę albo damy wam po darmowym bilecie do dowolnego muzułmańskiego kraju. Nie musisz być chrześcijaninem, by żyć w kraju o chrześcijańskiej kulturze i tradycji, ale jedno jest pewne, to na pewno nie jest kraj muzułmański” – czytamy w najpopularniejszych wypowiedziach.

Niektórzy zauważają jednocześnie, że Britain First nie pierwszy raz posunęła się do kontrowersyjnego kroku by udowodnić swoje racje. „Założę się, że sprowokowali muzułmanów. Poszli tam po to, by wywołać taką reakcję i to właśnie dostali. Luton nie należy ani do muzułmanów, ani do tych z Bury Park, ani do Britain First. Należy do ludzi, którzy się tam urodzili i wychowali” – pisze jeden z internautów.

Źródło | Redakcja

cooltura_logo_150

NAPRAWA KOMPUTERÓW

Naprawa komputerów, laptopów, tabletów i smartfonów z dojazdem do klienta!

TŁUMACZENIA W TERENIE

Tłumaczenia w terenie: landlord, urzędy, sądy, banki, szkoły, lekarze, szpitale, etc.

SPRAWY MIESZKANIOWE

Jeśli masz kłopot z landlordem, odzyskaniem depozytu oraz innymi problemami mieszkaniowymi, zadzwoń!

WYWÓZ ŚMIECI

Tani wywóz śmieci na terenie całego Londynu. Nasz kierowca pomaga przy załadunku. Ponadto oferujemy w pełni licencjonowane usługi.

TELEWIZJA SAT.

Szukasz sprawdzonego montera, który przeprowadzi instalację? Gwarantujemy Ci szybką realizację, przystępne ceny i najwyższą jakość usług.

PRZEPROWADZKI

Zamiast tracić czas wyszukując odpowiednią firmę, nie zwlekaj i zadzwoń do Nas!

OKNA I DRZWI

Sprzedaż i profesjonalny montaż okien, drzwi i rolet na terenie Szkocji

BENEFITY / POMOC

Wypełnianie wniosków i porady w uzyskaniu wszelkich benefitów i dodatków dla mniej zamożnych oraz wszystkie inne sprawy jakie będą potrzebne w Edynburgu.

TŁUMACZENIA

Tłumaczenia i projekty profesjonalnych CV i listów motywacyjnych, doradztwo zawodowe oraz tłumaczenia.

STRONY INTERNETOWE

Nowocześnie, profesjonalnie, szybko i po konkurencyjnych cenach strony internetowe. Zadzwoń!

FOTOGRAFIA

Szukasz czegoś wyjątkowego? Kogoś, kto złapie dla Ciebie uciekającą chwilę? Planujesz ślub, chrzest, urodziny bądź inną ważną okazję rodzinną i chciałabyś/chciałbyś, by ktoś ułożył z tego wydarzenia historię w zdjęciach?

SPRZĄTANIE / DYWANY

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Sprzątanie mieszkań, pranie dywanów, etc.

© Open Magazyn.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Całość jak i żadna część utworów na OPEN MAGAZYN.PL, nie może być rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie bez zgody Redakcji. Wobec osób łamiących prawo, podjęte zostaną wszelkie działania prawne celem dochodzenia roszczeń finansowych.

REKLAMA

POPULARNE TERAZ

INFORMACJE I BIZNES

OPINIE I PUBLICYSTYKA

STYL I KULTURA

/Autor

Ostatnie lata przyniosły ogromny postęp w leczeniu nowotworów

Raka piersi co roku diagnozuje się u około 18 tys. Polek, z których 85 proc. udaje się wyleczyć. Dzięki nowoczesnym terapiom – obecnie nawet rak piersi z przerzutami może stać się chorobą przewlekłą. Podobnie jest w przypadku wielu innych typów nowotworów – choć liczba zachorowań rośnie, pojawiają się innowacyjne leki, które znacząco wydłużają życie chorych i poprawiają jego jakość.

Sharing is caring!