Promocja Ryanaira – bilety do i z Polski już od 43 złotych

Ryanair ogłosił wczoraj, 30 sierpnia, wielkie inwestycje w Polsce oraz nowy rozkład lotów na lato 2017, z nowymi trasami i 10-procentowym wzrostem ruchu pasażerskiego. Aby uczcić te wydarzenia, przewoźnik oferuje bilety w wyjątkowo niskich cenach – zaczynających się już od 43 złotych.

Irlandzki przewoźnik otwiera w Polsce centrum informatyczne o nazwie Travel Labs Polska, w którym zatrudni 120 osób. Jeszcze więcej, bo 150 miejsc pracy, powstanie na lotnisku we Wrocławiu, w hangarze Ryanaira.

Nowy rozkład lotów na lato 2017 przewiduje jeszcze więcej lotów z obu warszawskich lotnisk: Modlin i Lotnisko Chopina.

Polaków mieszkających w Anglii szczególnie zainteresuje zwiększenie częstotliwości lotów:

– Warszawa Modlin –Bristol do czterech tygodniowo

– Warszawa Modlin – Liverpool do czterech tygodniowo

Łącznie z Modlina samoloty Ryanaira będą latać na 41 trasach, w tym na nowej trasie do Faro (dwa razy w tygodniu). Zwiększenie liczby lotów wiąże się z korzyścią dla lokalnego rynku pracy – tylko na lotnisku Modlin dzięki Ryanairowi i jego pasażerom pracę ma 2,1 tysiąca osób.

Jeśli chodzi o loty z Lotniska Chopina, to w nowej siatce pojawiają się trzy nowe trasy krajowe:

·       Gdańsk – trzy razy dziennie

·       Wrocław – trzy razy dziennie

·       Szczecin – jeden lot na dzień

750 tysięcy pasażerów Ryanaira na Lotnisku Chopina oznacza 560 miejsc pracy.

W Warszawie Michael O’Leary – Prezes Ryanaira powiedział: Jesteśmy dumni z pozycji lidera rynku linii lotniczych w Polsce. Nowe inwestycje: Travel Labs Polska –  centrum IT oraz dwustanowiskowy hangar we Wrocławiu potwierdzają nasze zaangażowanie i zainteresowanie dalszym rozwojem w Polsce. Nasz rozkład lotów na lato 2017 obejmuje nowe trasy zarówno z lotniska Warszawa Modlin, jak i z lotniska Chopina. Łącznie Ryanair obsłuży w Polsce ponad 10 milionów klientów utwierdzając pozycję nr 1 na rynku.

– Z okazji ogłoszenia rozkładu lotów z Warszawy na lato 2017 wprowadzamy do sprzedaży bilety z/do Polski już od 43 zł. Bilety w obniżonych cenach dostępne są na www.ryanair.com do poniedziałku (5 września) do północy. Aby zdążyć z rezerwacją najlepiej wejść na stronę www.ryanair.com już dziś – dodał Michael O’Leary.

Źródło: Ryanair Polska

OD REDAKCJI: Informacja pochodzi z serwisu prasowego Ryanaira. Prosimy pamiętać, że określenie marketingowe: „już od 43 złotych” nie oznacza, że wszystkie bilety na wszystkich trasach do Polski i z Polski będą dostępne właśnie w cenie 43 złotych.

Twoj Sukces_150

© Open Magazyn.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Całość jak i żadna część utworów na OPEN MAGAZYN.PL, nie może być rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie bez zgody Redakcji. Wobec osób łamiących prawo, podjęte zostaną wszelkie działania prawne celem dochodzenia roszczeń finansowych.

POPULARNE TERAZ

INFORMACJE I BIZNES

OPINIE I PUBLICYSTYKA

STYL I KULTURA