Praca dla kucharza ! Królowa Elżbieta II poszukuje idealnego kandydata

Szukasz pracy? Sprawdź wymagania na to stanowisko, aplikować można do 1 stycznia 2018 roku.

Niezwykła oferta pracy na stanowisko kucharza w Pałacu Buckingham wywołała radość wśród wykonawców tego zawodu w Wielkiej Brytanii.

Wybrany szczęśliwiec będzie miał zaszczyt objąć stanowisko zastępcy  chefa de partie i, co za tym idzie, pozna  „nowe techniki służące przygotowywaniu posiłków w tradycyjnym wydaniu”.

Aplikować o pracę na tym stanowisku można do 1 stycznia 2018 roku, więc jeśli ktoś  z was marzy o gotowaniu dla Królowej Elżbiety, ma jeszcze ponad tydzień na zaoferowanie monarchini swoich umiejętności kucharskich.

Demi Chef de Partie to najważniejsza osoba zaraz po chef de partie, wykonuje on wiele obowiązków i oczywiście podczas nieobecności głównego kucharza, zarządza pałacową kuchnią. Jak zaznacza autor ogłoszenia:

„To nie jest zwyczajna rola Demi Chefa de Partie. W naszych najnowocześniejszych kuchniach będziesz przygotowywał zarówno klasyczne, jak i współczesne potrawy na różnorodne okazje, ucząc się przy tym istotnych czynności, które zapewnią ci odskocznię do wspaniałej kariery. Dołączając do naszego zgranego i silnie związanego ze sobą zespołu, będziesz pracował nad tym, żeby dostarczać żywność zgodnie z najwyższymi standardami. Pracując z produktami wysokiej jakości i wysoko-wykwalifikowanymi kolegami rozwiniesz wiele specyficznych umiejętności i będziesz się obracał we wszystkich sekcjach kuchni. Każdy dzień będzie inny. Będziesz przygotowywał przyjęcia i kolacje, a także lunche dla pracowników. W środowisku, w którym rozwój i szkolenia są powszechne, będziesz otrzymywał wsparcie dla swojego rozwoju”.

Oczywiście zapłata za pracę na tym stanowisku nie jest adekwatna do rangi, ale Królowa Elżbieta znana jest ze swojej oszczędności na pracownikach.  £20 604 rocznie – tyle oferuje pracodawca.

Open Magazyn | Redakcja

 • UBEZPIECZENIA

  Zabezpiecz swoje życie, zdrowie i dochód! Czytaj więcej!

 • PRACA

  Zatrudniamy ludzi a nie CV! Daj się poznać! Czytaj więcej!

 • DOBRE BIURO

  Zobacz naszą ofertę. Wszystko w jednym miejscu! Czytaj więcej!

 • OGŁOSZENIA!

  Ogłoszenia w Wielkiej Brytanii w Open Magazyn. Dodaj za darmo!

 • BENEFITY +

  Benefity, dokumenty, telefon w każdej sprawie i dużo więcej!

 • KSIĘGOWOŚĆ

  Zadbamy o twoją księgowość szybko, sprawnie i profesjonalnie!

© Open Magazyn.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Całość jak i żadna część utworów na OPEN MAGAZYN.PL, nie może być rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie bez zgody Redakcji. Wobec osób łamiących prawo, podjęte zostaną wszelkie działania prawne celem dochodzenia roszczeń finansowych.