» Damian Biliński | Fot. Źródło: Daily Mail

Nienawiść niektórych Brytyjczyków w stosunku do Polaków, sięga niekiedy zenitu. O tym jak bardzo można nas Polaków nienawidzić przekonało się kilku naszych rodaków.

________________________________________________________________________________

Zagrażające życiu Polaków wydarzenie miało miejsce 12 lipca, w dniu rozgrywania meczu o trzecie miejsce w Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej. Do grupy Polaków, pijących przed domem alkohol i rozmawiających o sporcie podeszło dwóch Brytyjczyków. Jednym z agresorów okazał się 24-letni Gareth Devlin, który nie wiedzieć dlaczego wyciągnął miecz samurajski i postanowił wykonać kilka cięć na jednym z Polaków. Podczas demonstracji swoich samurajskich umiejętności Gareth Devlin, krzyczał, że pozabija wszystkich Polaków.

Na szczęście Brytyjczykowi sztuka samurajska wyszła na tyle fatalnie, że zdołał on tylko zranić Polaka w plecy. Polak okazał się sprytniejszy od Brytyjczyka, pomimo nie posiadania samurajskiego miecza, a i będąc najprawdopodobniej nieco pod wpływem alkoholu.

Reasumując: 24-letni Gareth Devlin, który już 2007 roku, siedział w poprawczaku za wymachiwanie maczetą w miejscu publicznym, nie dość, że nie trafił Polaka (na szczęście), to dał się sfotografować podczas szaleńczego ataku, ba, agresję i własną głupotę wystawił na widok publiczny, co pozwoliło sędziemu wymierzyć „samurajowi” karę 5 lat pozbawienia wolności, pomimo faktu, iż niebawem na świat ma przyjść potomek agresywnego „Brytyjskiego samuraja”, bowiem partnerka „bohatera z szabelką” jest w ciąży.

Sharing is caring!