UBEZPIECZENIA W SZKOCJI
UBEZPIECZENIA I KREDYTY

Oferta ubezpieczeniowa:

» Ubezpieczenia ochronne
– Na życie,
– Od chorób krytycznych,
– Od utraty dochodu,
– Medyczne

» Ubezpieczenia domu i majątku
– Wyposażenia
– Nieruchomości domowych

» Ubezpieczenia Firm
– Od odpowiedzialności cywilnej dla pracodawcy
– Od odpowiedzialności cywilnej dla pracowników
– Od błędu w sztuce

» Sporządzanie testamentów

» KREDYTY HIPOTECZNE

Jesteśmy ekspertami specjalizującymi się w kredytach hipotecznych. Przeprowadzamy przez cały proces kupna domu od złożenia aplikacji do odbioru kluczy. Sprawdzamy zdolność kredytową. Przedstawiamy najatrakcyjniejsze oferty na rynku. Załatwiamy wszelkie formalności. Oferujemy profesjonalną obsługę oraz niezależne doradztwo. Proponujemy kompleksową usługę w języku polskim. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta. Więcej na temat czytaj tutaj!

DOBRE BIURO

Świadczymy usługi m.in

» Wyrobienie National Insurance Number
» Tłumaczenia ustne i pisemne
» Tłumaczenia w terenie (urzędy, sądy, banki, szkoły, lekarze, szpitale)
» Wypełnianie wniosków urzędowych – Otwieranie konta bankowego online oraz wizyty w banku
» Zakup ubezpieczenia samochodowego, wymiana prawa jazdy na brytyjskie
» Zakup samochodu, linii telefonicznej, komórki, łącza internetowego itp. oraz konsultacje z dostawcami.
» Opłaty rachunków
» Zakupy internetowe
» Zakup biletów na koncerty, przedstawienia, festiwale
» Europejska karta ubezpieczenia zdrowotnego – przydatna w podróży
» Zapisanie dziecka do szkoły i zdobycie kieszonkowego GBP 30 tygodniowo
» Zdobycie dofinansowania na opłatę kursu językowego GBP 200,
» Otworzenie własnej firmy
» Znalezienie i wynajem mieszkania
» Profesjonalne CV
» Zadzwonimy w Państwa imieniu w każdej sprawie
» Wypełnianie wniosków i porady w uzyskaniu wszelkich benefitów i dodatków dla mniej zamożnych

Obywatelstwo i rezydentura brytyjska

Jeżeli zastanawiasz się czy warto starać się o brytyjskie obywatelstwo lub już zdecydowałeś, że chcesz zostać obywatelem Wielkiej Brytanii, pomożemy ci przebrnąć przez cały proces aplikacji. Udzielimy fachowej pomocy i porady, na każdym etapie starania się o obywatelstwo lub stalą rezydenturę brytyjską. Ocenimy twoje szanse na otrzymanie brytyjskiego paszportu na podstawie twojej indywidualnej sytuacji i pomożemy wybrać najkorzystniejsze rozwiązania.

Poprowadzimy cię i obsłużymy kompleksowo od chwili, kiedy zadasz sobie pytanie “czy mogę starać się o obywatelstwo brytyjskie”, poprzez pomoc w zapisaniu na kurs językowy, aż do momentu otrzymania brytyjskiego paszportu. Jeżeli jeszcze nie spełniasz kryteriów aby kwalifikować się do aplikowania o obywatelstwo brytyjskie, a chciałbyś je otrzymać w przyszłości, podpowiemy ci, jak zwiększyć szanse na jego otrzymanie w przyszłości.

Obywatelstwo brytyjskie dla dziecka

Jeżeli zastanawiasz się, czy warto aby twoje dziecko miało brytyjskie obywatelstwo lub czy masz prawo do aplikowania o obywatelstwo brytyjskie dla swojego dziecka, możesz umówić się z naszym konsultantem na rozmowę, by omówić swoją sytuację i wybrać najlepsze rozwiązanie.

Uwaga! Usługa dostępna jest na terenie całej Wielkiej Brytanii!

Jeśli jesteś zainteresowany wyślij do nas wiadomość!

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
PRACA DLA CIEBIE

Grupa “Profit Tree”, najczęściej wybierany broker finansowy wśród Polaków w Wielkiej Brytanii ogłasza rekrutację.

– konsultant/sprzedawca
– doradca finansowy i kredytów hipotecznych
(na terenie: cała Szkocja a także Londyn, Birmingham, Luton, Chetham, Southampton, Hull, Blackburn oraz okolice wspomnianych miast)

Wymagania:

» Niekaralność
» Uczciwe podejście do klienta i biznesu
» Język angielski nie jest konieczny ze względu na to, że większość naszych klientów jest z Polski lecz będzie dodatkowym atutem wysoki poziom motywacji do pracy oraz samodyscypliny komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych. Mile widziane doświadczenie w sprzedaży ubezpieczeń, inwestycji, itp.

Oferujemy:

» Profesjonalny rozwój poprzez bezpłatny program szkoleń. » Indywidualna ścieżka kariery. » Elastyczne godziny pracy. » Nielimitowane zarobki, których wysokość uzależniona jest od stopnia zaangażowania.

» Chcesz zmienić ścieżkę swojej kariery i spróbować czegoś nowego?
» Chcesz się rozwijać, ale nikt wcześniej nie dawał Ci szansy?
» Masz dużo motywacji, aby zmienić coś w swoim życiu?
» To ogłoszenie jest właśnie dla Ciebie!

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny:

Damian Bilinski
tel. 0737 6113 696
email: damian.bilinski@profittree.co.uk

profittree-finance_logo

Profit Tree Ltd
GLASGOW 33 Dalmarnock Rd
G40 4AA Profit Tree Biuro 104

Profit Tree Finance Limited – Company No. 0739547 Address: 26 Kilburn Place, Providence House, London, NW6 4QD, United Kingdom
Authorized and regulated by Financial Services Authority registration No. 553266
Registered under the Data Protection Act 1998 registration No. Z2824382
Tel. 0207 1833 604
office@profittreefinance.co.uk
www.ProfitTreeFinance.co.uk

Ponad 60 procent Polaków nie interesuje się polityką

Ponad 60 proc. Polaków raczej lub w ogóle nie interesuje się polityką; do zbiorowej wyobraźni przemawia przede wszystkim Jarosław Kaczyński, pozostali politycy dla dużej części społeczeństwa pozostają nieznani lub mało wyraziści – wynika z najnowszego sondażu Kantar Public.

W połowie listopada 2016 r. Kantar Public zapytał Polaków o liderów pięciu partii politycznych: Jarosława Kaczyńskiego (PiS), Grzegorza Schetynę (PO), Pawła Kukiza (Kukiz’15), Ryszarda Petru (Nowoczesna) oraz Władysława Kosiniaka-Kamysza (PSL).

Ankietowani zostali poproszeni o wskazanie czy dana cecha – patriota, silny lider, uczciwy, inspirujący, kompetentny, wzór do naśladowania, mało sympatyczny, lekkomyślny, nierozsądny – pasuje do wskazanego polityka czy też nie.

„Najmniej problematycznym liderem okazał się być Jarosław Kaczyński. Tylko 17 proc. społeczeństwa nie przypisuje mu żadnej z dziewięciu cech, która by go opisywała. Największe trudności w ocenie pojawiają się przy liderze PSL. Władysławowi Kosiniakowi-Kamyszowi nie przypisało żadnej cechy aż 64 proc. Polaków. Może to oznaczać, że lider tej partii jest albo mało znany/słabo rozpoznawalny, albo też zbyt mało wyrazisty, jeśli chodzi o analizowane cechy osobowości” – wskazał Kantar Public w sondażu, którego wyniki w czwartek otrzymała PAP.

37 proc. Polaków ma problemy z oceną Schetyny oraz Petru, natomiast 28 proc. z oceną Pawła Kukiza. Oznacza to, że również oni dla wielu Polaków są trudni do oceny – podkreślono.

W odniesieniu do prawie wszystkich polityków (poza Schetyną) połowa lub więcej osób uważa ich za patriotów. Tylko w przypadku Kaczyńskiego większość uważa go za silnego – aczkolwiek mało sympatycznego – lidera.

Co najmniej połowa Polaków postrzega Kaczyńskiego jako silnego lidera (58 proc.), mało sympatyczną osobę (51 proc.) i patriotę (49 proc.). W gronie pięciu liderów partii politycznych Kaczyński jest politykiem, którego opisanie przysporzyło respondentom najmniej trudności.

Pozostali politycy jawią się jako mniej wyraziści. Dla 45 proc. Polaków Kukiz jest patriotą, a jedna trzecia badanych sądzi, że jest on uczciwy (33 proc.). Niemal tyle samo osób (32 proc.) jest przeciwnego zdania. Lider Kukiz’15 jest dla jednej trzeciej badanych również lekkomyślny (33 proc.). Przeciwnego zdania jest 43 proc. badanych.

W opinii Polaków trzema najczęściej pasującymi określeniami do szefa Nowoczesnej jest: silny lider (32 proc.), kompetentny (31 proc.) i patriota (30 proc.). Odsetek respondentów nie zgadzających się z tymi opiniami wynosi odpowiednio – 34 proc., 35 proc. i 31 proc.

Choć cecha „mało sympatyczny” jest pierwszą w rankingu dziewięciu określeń, jakie najchętniej Polacy przypisaliby Schetynie, to grupa osób, która ma przeciwny pogląd jest liczniejsza – 37 proc. („nie”) wobec 32 proc. („tak”). Dla 28 proc. Polaków Schetyna jest patriotą, a dla 35 proc. nie jest, dla 25 proc. badanych jest kompetentny, a dla 41 proc. nie jest.

Najmniej zdecydowane poglądy Polacy mają na temat lidera PSL. Mało osób kojarzy go z konkretnymi cechami, najczęściej udzielaną odpowiedzią jest „nie wiem/trudno powiedzieć”.

Zarówno Kaczyński, Kukiz, Petru, jak i Schetyna zdecydowanie nie są postrzegani jako osoby inspirujące, czy stanowiące wzór do naśladowania. Szef PiS dla prawie połowy Polaków (47 proc.) nie należy do osób lekkomyślnych. Ponad połowa (51 proc.) ankietowanych nie uznałaby za kogoś mało sympatycznego Kukiza, a Petru za nierozsądnego (45 proc.). Według 46 proc. Polaków „silny lider” to nieadekwatne określenie do scharakteryzowania Schetyny. Władysław Kosiniak-Kamysz najczęściej nie jest postrzegany jako nierozsądny, lekkomyślny, czy mało sympatyczny.

Jak podkreśla Joanna Skrzyńska z Kantar Public znajomość liderów partyjnych to oczywistość dla osób, które na co dzień śledzą serwisy informacyjne. „Okazuje się jednak, że nie jest to wiedza powszechna wśród ogółu społeczeństwa. Polacy od dłuższego czasu dystansują się od polityki; z naszych badań wynika, że ponad 60 proc. z nich raczej lub w ogóle nie interesuje się tą tematyką. Na ten moment do zbiorowej wyobraźni przemawia przede wszystkim Jarosław Kaczyński, pozostali politycy dla dużej części społeczeństwa pozostają nieznani lub mało wyraziści” – podsumowuje Skrzyńska.

Kantar Public (dawniej TNS Polska) przeprowadził sondaż w dniach 12–17 listopada 2016 r. na ogólnopolskiej, reprezentatywnej próbie 1066 mieszkańców Polski w wieku 15 i więcej lat

Open Magazyn | Redakcja za (PAP)

[fbcomments]

© Open Magazyn.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Całość jak i żadna część utworów na OPEN MAGAZYN.PL, nie może być rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie bez zgody Redakcji. Wobec osób łamiących prawo, podjęte zostaną wszelkie działania prawne celem dochodzenia roszczeń finansowych.

DODAJ OGŁOSZENIE! BEZ REJESTRACJI!

[AWPCPCLASSIFIEDSUI]

POPULARNE TERAZ

INFORMACJE I BIZNES

OPINIE I PUBLICYSTYKA

STYL I KULTURA