Polski gang czeka więzienie i deportacja!

Polskie gangi w Wielkiej Brytanii wyrastają jak grzyby po deszczu, na szczęście bardzo szybko zostają wycięte – czytaj, aresztowane, skazane i deportowane do macierzystego kraju.

Kolejna „polska gangsterka” doczekała się sprawiedliwości. W zakończonym już procesie karnym sędzia ogłosił wyroku. Czterej z pięciu Polaków, którzy w lutym 2015 roku, uprowadzili rodaka do lasu i kazali mu się rozebrać do naga, zostali skazaniu na kary pozbawienia wolności.

Polscy przestępcy, w Wielkiej Brytanii, a dokładnie na terenie hrabstwa Norfolk, zajmowali się przede wszystkim uprawą marihuany i porcjowaniem miękkiego narkotyku sprzedawanego następnie na terenie m.in. miasta Norfolk. Ofiarą przestępców padł młody bezrobotny mężczyzna, który pilnował drogocennej uprawy. Jednakże, kiedy młody mężczyzna chciał wyrwać się spod wpływów gangu został porwany i wywieziony do lasu. Polscy przestępcy, pod groźbą ciężkiego pobicia, nakazali rozebrać się „kumplowi” do naga, a ten pod wpływem strachu i upokorzony zrobił to, o co poprosili go „koledzy”.

polscy gangsterzy_suchocki_Jasiński

Wyrok

33-letni Mariusz Winiarski, który został skazany na 8 lat więzienia, usłyszał wyrok za więzienie ofiary, napaść i produkcję narkotyku. 32-letni Rafał Schmidla, usłyszał 6 lat pozbawienia wolności za uwięzienie ofiary oraz uczestniczenie w napaści. 26-letni Piotr Suchocki, został skazany na 5 lat pozbawienia wolności za więzienie ofiary oraz napaść. Dwaj pozostali przestępcy usłyszeli nieco krótsze wyroki. 28-letni Daniel Jasiński, został skazany na 2 lata więzienia za uwięzienie ofiary, a 40-letni Jerzy Rudnicki, już wcześniej usłyszał wyrok pozbawiający go wolności na 12 miesięcy. Część „polskiej gangsterki” czeka deportacja do Polski.

OM | Open Magazyn.pl
Źródło | www.norfolk.police.uk

© Open Magazyn.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Całość jak i żadna część utworów na OPEN MAGAZYN.PL, nie może być rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie bez zgody Redakcji. Wobec osób łamiących prawo, podjęte zostaną wszelkie działania prawne celem dochodzenia roszczeń finansowych.

POPULARNE TERAZ

INFORMACJE I BIZNES

OPINIE I PUBLICYSTYKA

/Autor

Fact-checking na Facebooku w rozsypce

System weryfikacji informacji (tzw. fact-checkingu) na Facebooku, który miał działać we współpracy z dziennikarzami, jest w rozsypce. Sami dziennikarze są rozczarowani rzeczywistością współpracy z koncernem i chcą jej zakończenia - podał dziennik 'The Guardian'.

STYL I KULTURA