Polscy emeryci do 5 rano bawili się w klubie w Londynie przy muzyce techno

Para polskich emerytów podbiła jeden z klubów w Londynie, gdzie przy dźwiękach muzyki techno bawiła się do 5:00 nad ranem – donosi „Evening Standard”.

Małżonkowie z Warszawy, którzy mają ponad 70 lat, przylecieli na Wyspy w odwiedziny do córki. Jako, że bardzo lubią się bawić, postanowili udać się do jednego z lokalnych klubów.

Wybór padł na klub Fabric, o którym para przeczytała pozytywne recenzje w polskiej gazecie. Bilety na imprezę „WetYourSelf” (po ang. „Zmocz się”) – kupili online. Podczas zabawy królowały dźwięki muzyki techno i underground house.

Para emerytów pojawiła się w klubie około godziny 22 w niedzielę, tuż po otwarciu. Promotor i DJ Jacob Husley, który prowadzi takie imprezy od 10 lat, myślał, że Polacy się zgubili, kiedy zobaczył ich schodzących po schodach.

– Najpierw myślałem, że się zgubili, bo w ogóle nie mówili po angielsku. Potem pomyślałem, że są krewnymi kogoś z klubu, jednak przy wejściu do klubu zostałem poinformowany, że kupili bilety. Pospieszyłem by ich przywitać i poczęstowałem shotami tequili, na co oni przybili mi piątkę – relacjonuje Husley.

Mężczyzna przyznał też, że koniecznie chciał dowiedzieć się o nich więcej więc desperacko szukał tego wieczoru kogoś kto mówił po polsku – czytamy na stronie „Evening Standard”.

Husley zaproponował parze darmowe drinki i obiecał zapłacenie za taksówkę, która odwiezie ich do domu po zabawie. Emeryci otrzymali też miejsce w loży VIP. W klubie bawili się do 5 nad ranem.

(ml) | Goniec.com

goniec_150

DOBRA ZMIANA … TO KASZANA! ZRÓB DOBRĄ ZMIANĘ PO SWOJEMU! A NIE WEDŁUG WZORU PREZESA

Krok po kroku – Emigracja / Koszt £ 4.00 „Emigracja. Krok po kroku”, to gotowa instrukcja wyjazdu za granicę: przygotowanie do wylotu; lotnisko i taksówka; lista agencji pracy i pracodawców; wzór brytyjskiej aplikacji o pracę oraz cv; gdzie i jak szukać pokoju; najszybszy sposób – kontakty i telefony – na załatwienie niezbędnego ubezpieczenia, konta bankowego i przychodni oraz wszelkich formalności; a także lista najczęściej popełnianych błędów na podstawie życia codziennego na emigracji właśnie.

© Open Magazyn.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Całość jak i żadna część utworów na OPEN MAGAZYN.PL, nie może być rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie bez zgody Redakcji. Wobec osób łamiących prawo, podjęte zostaną wszelkie działania prawne celem dochodzenia roszczeń finansowych.

POPULARNE TERAZ

INFORMACJE I BIZNES

OPINIE I PUBLICYSTYKA

STYL I KULTURA

/Autor

Ostatnie lata przyniosły ogromny postęp w leczeniu nowotworów

Raka piersi co roku diagnozuje się u około 18 tys. Polek, z których 85 proc. udaje się wyleczyć. Dzięki nowoczesnym terapiom – obecnie nawet rak piersi z przerzutami może stać się chorobą przewlekłą. Podobnie jest w przypadku wielu innych typów nowotworów – choć liczba zachorowań rośnie, pojawiają się innowacyjne leki, które znacząco wydłużają życie chorych i poprawiają jego jakość.

Sharing is caring!