Polka wyszła za mąż. Na drugi dzień już się nie obudziła

Czarna seria trwa. Nie dalej jak kilka dni temu informowaliśmy o dramacie młodych nowożeńców. Tym razem dramat dotknął Krzysztofa Michałowskiego, któremu żona zmarła zaledwie dzień po ślubie.

Dramat rodziny Michałowskich z Catterick Village w NorthYoykshire rozegrał się 14 maja bieżącego roku. Mariola i Krzysztof Michałowscy pobrali się 13 maja br. Niestety następnego dnia pani Mariola już się nie obudziła. Zmarła nagle.

Dramat państwa Michałowskich poruszył nie tylko Polonię, ale również rdzennych mieszkańców, którzy pomagają w zdobyciu pieniędzy na pogrzeb, a także w opłaceniu zaległości za wyprawione wesele. Pani Mariola, była żoną pana Krzysztofa zaledwie jeden dzień. Osierociła dwoje dzieci.

Bliscy oraz rodzina proszą o pomoc. Na stronie, na której można przesłać pieniądze pojawił się komunikat:

„Piątek, 13 maja 2016 r. był jednym z najszczęśliwszych dni w życiu Marioli – tego dnia poślubiła Krzysztofa zwanego przez Anglików Chrisem. W dniu wesela widać było jak bardzo się kochają. Z dwójką małych dzieci w wieku poniżej 4 lat, młoda para miała wielkie plany na wspólne życie razem. Nikt nie mógł przewidzieć tej tragedii. Rodzina jest załamana. Wszyscy wiemy, jak okrutne może być życie, ale jest to z pewnością jedno z najokrutniejszych zrządzeń losu. Wesele nie zostało do końca opłacone, a teraz doszły koszty pogrzebu… Dwójka malutkich dzieci nie będzie mogła dorastać wraz ze swoją mamą. Chcielibyśmy pomóc Krzysztofowi w tym bardzo trudnym momencie i prosimy także o Waszą pomoc w pokryciu kosztów pogrzebu”.

Wpłaty można dokonać poprzez platformę JustGiving, klikając tutaj!

OM | Open Magazyn.pl

© Open Magazyn.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Całość jak i żadna część utworów na OPEN MAGAZYN.PL, nie może być rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie bez zgody Redakcji. Wobec osób łamiących prawo, podjęte zostaną wszelkie działania prawne celem dochodzenia roszczeń finansowych.

POPULARNE TERAZ

INFORMACJE I BIZNES

OPINIE I PUBLICYSTYKA

STYL I KULTURA

/Autor

Ostatnie lata przyniosły ogromny postęp w leczeniu nowotworów

Raka piersi co roku diagnozuje się u około 18 tys. Polek, z których 85 proc. udaje się wyleczyć. Dzięki nowoczesnym terapiom – obecnie nawet rak piersi z przerzutami może stać się chorobą przewlekłą. Podobnie jest w przypadku wielu innych typów nowotworów – choć liczba zachorowań rośnie, pojawiają się innowacyjne leki, które znacząco wydłużają życie chorych i poprawiają jego jakość.

Sharing is caring!