Polka brutalnie zamordowana w Londynie przez rodaka!

33-letni Paweł Sroka został oskarżony o zabójstwo kobiety w południowym Londynie. Do odkrycia zwłok doszło w środę 23 marca. To właśnie tego dnia policja znalazła zwłoki młodej Polki. Kobieta na ciele miała liczne rany kłute. Sekcja zwłok wykazała, że bezpośrednią przyczyną śmierci były rany klatki piersiowej.

33-letni Paweł Sroka, zamieszkujący przy Meadvale Road w londyńskiej dzielnicy Croydon stanie najprawdopodobniej dzisiaj przed sądem Bromley Magistrates’ Court. Polak został oskarżony o zamordowanie swojej partnerki, 29-letniej Joanny Trojniak. Policja poinformowała, że ciało kobiety zostało oficjalnie zidentyfikowane, a najbliższa rodzina została poinformowana o tragedii.

Przypomnijmy.

Ciało 30-letniej Polki zostało znalezione w jej mieszkaniu w dzielnicy Croydon. Kobieta zginęła od licznych ciosów nożem w środę 23 marca.

Przerażającego odkrycia dokonali policjanci, którzy po wejściu do mieszkania zastali kobietę, która na ciele miała liczne rany kłute. Niestety 30-latka już nie żyła. Bezpośrednią przyczyną śmierci kobiety, były rany klatki piersiowej.

Jednak jak informował portal nowiny24.pl – ofiara to 30-letnia Joanna T. pochodząca z Jarosławia na Podkarpaciu. Według doniesień kobieta mieszkała w Anglii od 6 lat i pracowała w Londynie jako menedżerka restauracji.

– Znałem Joannę od 10 lat. Dlaczego doszło do tej zbrodni? Nie wiem. Wiemy tylko tyle, że we wtorek, czyli dzień przed tragedią, rozmawiała ze swoją przyjaciółką z pracy, i prosiła ją o pomoc w znalezieniu pracy w innej części Londynu, bo chciała odejść od swojego chłopaka. Jednak nic nie wskazywało, że było coś nie tak – mówi Nowinom znajomy. Zastrzega swoje dane do wiadomości redakcji. Wyjaśnia, że od jakiegoś czasu, prawdopodobnie z powodu swojego chłopaka, Joanna odcięła się od dawnych znajomych. Rzadko się z nimi kontaktowała – informuje portal nowiny24.pl

Kilka godzin po odkryciu zwłok kobiety policja zatrzymała mężczyznę podejrzanego o zabójstwo Polki. Mężczyzna siedział na chodniku.

OM | Open Magazyn.pl

© Open Magazyn.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Całość jak i żadna część utworów na OPEN MAGAZYN.PL, nie może być rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie bez zgody Redakcji. Wobec osób łamiących prawo, podjęte zostaną wszelkie działania prawne celem dochodzenia roszczeń finansowych.

POPULARNE TERAZ

INFORMACJE I BIZNES

OPINIE I PUBLICYSTYKA

/Autor

Fact-checking na Facebooku w rozsypce

System weryfikacji informacji (tzw. fact-checkingu) na Facebooku, który miał działać we współpracy z dziennikarzami, jest w rozsypce. Sami dziennikarze są rozczarowani rzeczywistością współpracy z koncernem i chcą jej zakończenia - podał dziennik 'The Guardian'.

STYL I KULTURA