Policja uważa, że zaginiona Polka została porwana i zamordowana. Wyznaczono nagrodę za informacje

Iwona Kamińska zaginęła w 2000 roku w zaledwie cztery dni po przybyciu do Londynu. Teraz Scotland Yard ponownie otwiera sprawę jej zaginięcia i oferuje 10 tys. funtów nagrody za informacje. Policjanci uważają, że najprawdopodobniej chodzi o porwanie i zabójstwo.

W 2000 roku zaginiona miała zaledwie 20 lat, a do Londynu przyjechała, by spotkać się ze znajomymi, podszkolić język i pracować. Do miasta przyjechała 9 lipca 2000 roku i zamieszkała z przyjaciółką w okolicach Arndale Center w Wandsworth.

Ostatni raz widziano ją cztery dni później (13 lipca). Kamery monitoringu zarejestrowały ją w czasie drogi do pracy w jednej z polskich firm na Hammersmith. Była także w pracy. Policjanci przypuszczają, że w drodze powrotnej do domu Iwona przeszłaby z King Street na Hammersmith Bus Station. Tam w okolicach 17 powinna była wsiąść do autobusu linii 220. Nie wiadomo jednak, czy tak się stało. Popołudniu żadna z kamer nie zarejestrowała 20-latki z Polski.

Gdy nie wróciła do domu o 19 jej przyjaciele zaczęli się martwić. Następnego dnia zgłosili zaginięcie.

Zgodnie z opisem podanym przez policję, w chwili zaginięcia Iwona Kamińska miała na sobie ciemne spodnie, czarne buty i ciemnozieloną kurtkę do kolan. Miała niewielką torebkę. Jej wzrost to 158 centymetrów. W 2000 roku była szczupłą szatynką z lekko kręconymi włosami do ramion.

Obecnie policja podejrzewa, że 20-latka – która dziś skończyłaby 36 lat – została porwana a następnie zamordowana. Za udzielenie informacji, które doprowadzą do zatrzymania oraz skazania sprawcy, wyznaczono nagrodę 10 tys. funtów.

Iwona pochodziła z miejscowości Moliborzyce koło Stalowej Woli. Rodzina dziewczyny wciaż żyje w cieniu zaginięcia i podkreśla, że odpowiedź na pytanie o los dziewczyny, bardzo pomogłaby w tym, by w końcu ruszyć naprzód.

Osoby, które mają informacje na temat jej zaginięcia są proszone o kontakt z numerem 020 7230 4294  lub anonimowy kontakt z Crimestoppers pod numerem 0800 555 111.

Źródło | Redakcja

cooltura_logo_150

NAPRAWA KOMPUTERÓW

Naprawa komputerów, laptopów, tabletów i smartfonów z dojazdem do klienta!

TŁUMACZENIA W TERENIE

Tłumaczenia w terenie: landlord, urzędy, sądy, banki, szkoły, lekarze, szpitale, etc.

SPRAWY MIESZKANIOWE

Jeśli masz kłopot z landlordem, odzyskaniem depozytu oraz innymi problemami mieszkaniowymi, zadzwoń!

WYWÓZ ŚMIECI

Tani wywóz śmieci na terenie całego Londynu. Nasz kierowca pomaga przy załadunku. Ponadto oferujemy w pełni licencjonowane usługi.

TELEWIZJA SAT.

Szukasz sprawdzonego montera, który przeprowadzi instalację? Gwarantujemy Ci szybką realizację, przystępne ceny i najwyższą jakość usług.

PRZEPROWADZKI

Zamiast tracić czas wyszukując odpowiednią firmę, nie zwlekaj i zadzwoń do Nas!

OKNA I DRZWI

Sprzedaż i profesjonalny montaż okien, drzwi i rolet na terenie Szkocji

BENEFITY / POMOC

Wypełnianie wniosków i porady w uzyskaniu wszelkich benefitów i dodatków dla mniej zamożnych oraz wszystkie inne sprawy jakie będą potrzebne w Edynburgu.

TŁUMACZENIA

Tłumaczenia i projekty profesjonalnych CV i listów motywacyjnych, doradztwo zawodowe oraz tłumaczenia.

STRONY INTERNETOWE

Nowocześnie, profesjonalnie, szybko i po konkurencyjnych cenach strony internetowe. Zadzwoń!

FOTOGRAFIA

Szukasz czegoś wyjątkowego? Kogoś, kto złapie dla Ciebie uciekającą chwilę? Planujesz ślub, chrzest, urodziny bądź inną ważną okazję rodzinną i chciałabyś/chciałbyś, by ktoś ułożył z tego wydarzenia historię w zdjęciach?

SPRZĄTANIE / DYWANY

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Sprzątanie mieszkań, pranie dywanów, etc.

© Open Magazyn.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Całość jak i żadna część utworów na OPEN MAGAZYN.PL, nie może być rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie bez zgody Redakcji. Wobec osób łamiących prawo, podjęte zostaną wszelkie działania prawne celem dochodzenia roszczeń finansowych.

REKLAMA

POPULARNE TERAZ

INFORMACJE I BIZNES

OPINIE I PUBLICYSTYKA

STYL I KULTURA

/Autor

Ostatnie lata przyniosły ogromny postęp w leczeniu nowotworów

Raka piersi co roku diagnozuje się u około 18 tys. Polek, z których 85 proc. udaje się wyleczyć. Dzięki nowoczesnym terapiom – obecnie nawet rak piersi z przerzutami może stać się chorobą przewlekłą. Podobnie jest w przypadku wielu innych typów nowotworów – choć liczba zachorowań rośnie, pojawiają się innowacyjne leki, które znacząco wydłużają życie chorych i poprawiają jego jakość.

Sharing is caring!