Znane są już wyniki sekcji zwłok 24-letniego Polaka, Kamila Mielczarka, którego ciało zostało znalezione 5 października 2014 roku w Hawley Wood. Wyniki badań toksykologicznych nie wykazały żadnych śladów alkoholu, narkotyków czy leków w organizmie mężczyzny.

_________________________________________________________________________________________

Już wstępne oględziny wskazywały na to, że było to prawdopodobnie samobójstwo popełnione poprzez powieszenie się. Śledztwo przeprowadzone na miejscu odnalezienia ciała wykazało, że nie ma dowodu na udział innych osób w zdarzeniu, nie było także śladów walki. Nie znaleziono również żadnej wiadomości, która mogłaby wskazywać, co było przyczyną targnięcia się Polaka na życie.

Kamil Mielczarek przyjechał do Farnborough z Polski w maju. Jego bliski przyjaciel, Mateusz Majchrzak widział się z nim w Basingstoke wieczorem, w dniu poprzedzającym znalezienie ciała mężczyzny. Jak powiedział, wydawało mu się, że przyjaciel był w dobrym nastroju.

Marta Jakubczak, kuzynka zmarłego, która również mieszka w Wielkiej Brytanii, w trakcie przesłuchania mówiła, że jej krewny wydawał się szczęśliwym, młodym człowiekiem, który miał przed sobą przyszłość i był tego świadomy. Kamil miał pracę i wydawał się być w dobrym nastroju, co podkreślał przyjaciel zmarłego.

Sierżant Paul Plews z Hampshire Constabulary, powiedział, że z zeznań kuzynki Mielczarka wynika, iż ojciec Kamila zmarł w podobnych okolicznościach sześć lat temu.

Po otrzymaniu wyników sekcji zwłok koroner, Andrew Bradley wydał oświadczenie, że przyczyna śmierci Polaka było samobójstwo i przekazał kondolencje rodzinie i przyjaciołom pana Mielczarka.

Redakcja | Źródło: www.gethampshire.co.uk

Beznazwy-1

Sharing is caring!