Polak napadał na starsze osoby. Idzie siedzieć.

Kolejny przypadek idiotycznego sposobu radzenia sobie na emigracji. 21-letni Polak grasował po miejscowości Wolverhampton i napadał na staruszków.

Gabriel Lipiński, 21-letni obywatel z Polski postanowił w nietypowy sposób zarobić na życie. W miejscowości Wolverhampton napadał i zastraszał starsze osoby.

Jedną z ofiar był 77-letni mężczyzna, od którego Lipiński chciał wyciągnąć papierosy: „Daj papierosa albo zabiorę wszystko” – zastraszał Polak staruszka. Na szczęście przerażony 77-latek zdołał uchronić się przed napaścią zatrzymując przypadkowy samochód na ulicy.

Kolejną ofiarą Lipińskiego okazała się bezbronna 73-letnia staruszka. Polak podszedł do kobiety od tyłu i wyrwał z rąk torebkę. Z torebki wydobył 15 funtów, porzucił ją i jak tchórz uciekł. Polaka widziano również jak w jednym ze sklepów kradł puszki z piwem. Na szczęście, Lipińskiego szybko zidentyfikowano na podstawie zapisu z kamer przemysłowych i bardzo szybko ujęto.

21- letni Gabriel Lipiński przed sądem wyznał ze wstydem, że nie ma pojęcia dlaczego dokonał tych haniebnych wykroczeń: – Nie może uwierzyć, że zachował się w taki sposób, ani wyjaśnić dlaczego to zrobił. Tym bardziej, że miał pracę – tłumaczył Polaka adwokat Simon Williams.

Ostatecznie sąd skazał Polaka na 2 lata i 8 miesięcy pozbawienia wolności. Gabriel Lipiński może ubiegać się o wcześniejsze opuszczenie więzienia. Warto wspomnieć, iż skazany był również karany w Polsce.

OM | Open Magazyn.pl

NAPRAWA KOMPUTERÓW

Naprawa komputerów, laptopów, tabletów i smartfonów z dojazdem do klienta!

TŁUMACZENIA W TERENIE

Tłumaczenia w terenie: landlord, urzędy, sądy, banki, szkoły, lekarze, szpitale, etc.

SPRAWY MIESZKANIOWE

Jeśli masz kłopot z landlordem, odzyskaniem depozytu oraz innymi problemami mieszkaniowymi, zadzwoń!

WYWÓZ ŚMIECI

Tani wywóz śmieci na terenie całego Londynu. Nasz kierowca pomaga przy załadunku. Ponadto oferujemy w pełni licencjonowane usługi.

TELEWIZJA SAT.

Szukasz sprawdzonego montera, który przeprowadzi instalację? Gwarantujemy Ci szybką realizację, przystępne ceny i najwyższą jakość usług.

PRZEPROWADZKI

Zamiast tracić czas wyszukując odpowiednią firmę, nie zwlekaj i zadzwoń do Nas!

OKNA I DRZWI

Sprzedaż i profesjonalny montaż okien, drzwi i rolet na terenie Szkocji

BENEFITY / POMOC

Wypełnianie wniosków i porady w uzyskaniu wszelkich benefitów i dodatków dla mniej zamożnych oraz wszystkie inne sprawy jakie będą potrzebne w Edynburgu.

TŁUMACZENIA

Tłumaczenia i projekty profesjonalnych CV i listów motywacyjnych, doradztwo zawodowe oraz tłumaczenia.

STRONY INTERNETOWE

Nowocześnie, profesjonalnie, szybko i po konkurencyjnych cenach strony internetowe. Zadzwoń!

FOTOGRAFIA

Szukasz czegoś wyjątkowego? Kogoś, kto złapie dla Ciebie uciekającą chwilę? Planujesz ślub, chrzest, urodziny bądź inną ważną okazję rodzinną i chciałabyś/chciałbyś, by ktoś ułożył z tego wydarzenia historię w zdjęciach?

SPRZĄTANIE / DYWANY

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Sprzątanie mieszkań, pranie dywanów, etc.

© Open Magazyn.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Całość jak i żadna część utworów na OPEN MAGAZYN.PL, nie może być rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie bez zgody Redakcji. Wobec osób łamiących prawo, podjęte zostaną wszelkie działania prawne celem dochodzenia roszczeń finansowych.

REKLAMA

POPULARNE TERAZ

INFORMACJE I BIZNES

OPINIE I PUBLICYSTYKA

STYL I KULTURA

/Autor

Ostatnie lata przyniosły ogromny postęp w leczeniu nowotworów

Raka piersi co roku diagnozuje się u około 18 tys. Polek, z których 85 proc. udaje się wyleczyć. Dzięki nowoczesnym terapiom – obecnie nawet rak piersi z przerzutami może stać się chorobą przewlekłą. Podobnie jest w przypadku wielu innych typów nowotworów – choć liczba zachorowań rośnie, pojawiają się innowacyjne leki, które znacząco wydłużają życie chorych i poprawiają jego jakość.

Sharing is caring!