Polak, który ugryzł policjanta uniknie więzienia

40-letni Polak, który najpierw uderzył nastolatka, a później ugryzł policjanta i krzyczał, że Polacy mogą wypić więcej niż Szkoci, uniknie więzienia.

Jak informuje Daily Mail, 40-letni Tomasz S. spędził sierpniowy dzień w szkockim Perth, pijąc alkohol na przystanku autobusowym. Tam zaczął też zaczepiać 15-letniego chłopaka, który siedział na ławce czekając na autobus.

Po krótkiej wymianie zdań Polak położył dłoń na ramieniu nastolatka, a następnie uderzył go głową i pchnął na ścianę. Chłopakowi udało się uciec, a o zajściu zaalarmował policję.

Na miejscu pojawiło się ośmiu funkcjonariuszy, a gdy próbowali zakuć Polaka w kajdanki, jednego z policjantów ugryzł w ramię. Podczas zatrzymania Tomasz S. krzyczał również, że „my Polacy możemy wypić więcej alkoholu niż wy Szkocji”.

Sędzia zdecydował, że za napaść na nastolatka i ugryzienie policjanta Polak uniknie więzienia, ale będzie musiał przepracować 200 godzin w czynie społecznym.

Ponadto sąd zobowiązał go do wypłacenia pogryzionemu policjantowi 200 funtów odszkodowania, nałożył też na Polaka roczny dozór opieki społecznej, która ma pomóc 40-latkowi w walce z uzależnieniem od alkoholu.

 • UBEZPIECZENIA

  Zabezpiecz swoje życie, zdrowie i dochód! Czytaj więcej!

 • PRACA

  Zatrudniamy ludzi a nie CV! Daj się poznać! Czytaj więcej!

 • DOBRE BIURO

  Zobacz naszą ofertę. Wszystko w jednym miejscu! Czytaj więcej!

 • OGŁOSZENIA!

  Ogłoszenia w Wielkiej Brytanii w Open Magazyn. Dodaj za darmo!

 • BENEFITY +

  Benefity, dokumenty, telefon w każdej sprawie i dużo więcej!

 • KSIĘGOWOŚĆ

  Zadbamy o twoją księgowość szybko, sprawnie i profesjonalnie!

© Open Magazyn.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Całość jak i żadna część utworów na OPEN MAGAZYN.PL, nie może być rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie bez zgody Redakcji. Wobec osób łamiących prawo, podjęte zostaną wszelkie działania prawne celem dochodzenia roszczeń finansowych.