Polak Adrian Lubecki aresztowany w związku ze śmiercią trzech osób!

Adrian Lubecki, 19, mieszkający na St Matthews Street w Ipswich został zatrzymany pod zarzutem posiada i rozprowadzania narkotyków. W związku ze sprawą zatrzymano także dwie inne osoby ale zostały one zwolnione z aresztu. Polak w nadchodzący poniedziałek stanie przed sądem magistrackim w Ipswich.

________________________________________________________________________________________________________________

Pozostałych dwóch zatrzymanych (20, 26) pochodzi także z Ipswich, i zostały im postawione zarzuty rozprowadzania narkotyków są pod nadzorem policji. Będą przesłuchiwani w związku ze śmiercią trzech osób.

Dwóch młodych mężczyzn z Ipswich zmarło po zażyciu ekstazy w Wigilię Bożego Narodzenia i w Nowy Rok. Trzecia ofiara narkotyku pochodziła z Rendlesham, Suffolk. Policja twierdzi, że istnieje związek między zgonami tych młodych ludzi w wieku od 20 – 24 lat. Według stróży prawa jest bardzo prawdopodobne, że Polak jest powiązany ze śmiercią jeszcze jednego mężczyzny z Telford, Shropshire. Piąta ofiara ekstazy została przewieziona do szpitala w Suffolk i została poddana leczeniu.

Policja ostrzega przed zażyciem trójkątnej pigułki z wytłoczonym znakiem Supermana. To właśnie jej zażycie spowodowało śmierć co najmniej trzech osób.

Źródło | Informacje 24
Fot | za BBC

info24_logo

Sharing is caring!