22-letnia Amy Dawson złożyła wniosek o rozwód zaledwie noc po ślubie. Kobieta zeznała, że jej 29-letni świeżo upieczony mąż pobił ją, bo nie mógł zdjąć jej sukienki podczas nocy poślubnej – podaje „Mirror”. Sąd wymierzył mu karę 24 miesięcy prac społecznych.

________________________________________________________________________________________________________________

Po przyjęciu weselnym, kiedy oboje byli już w hotelu – kobieta poprosiła by jej partner Gavin Golightly pomógł jej zdjąć suknię ślubną. Gdy mężczyzna nie mógł poradzić sobie z rozpięciem suwaka, wpadł w szał – zaczął okładać swoją żonę pięściami. Kobieta ma pęknięty łuk brwiowy oraz liczne siniaki na twarzy i klatce piersiowej.

Kiedy pannie młodej udało się uciec, zwróciła się o pomoc do hotelowego portiera. Następnie na miejsce przyjechała policja. Golightly zeznał, że w trakcie ataku był pod wpływem narkotyków i całego zajścia nie pamięta.

– Na początku było doskonale. Po ośmiu miesiącach związku zaszłam w ciążę, wtedy Gavin zaczął mnie kontrolować i mną manipulować. Teraz on już nic dla mnie nie znaczy – powiedziała na łamach Mirror rozżalona panna młoda.

Mężczyzna został skazany na 24 miesiące prac społecznych, ponadto ma zakaz zbliżania się do swojej żony, a także musi wypłacić jej odszkodowanie w wysokości 200 funtów i ponieść koszty sądowe.

(md) | Goniec.com

goniec_150

Sharing is caring!