Para w średnim wieku uprawiała seks na… masce samochodu stojącego na ulicy

Mieszkająca w Sleaford 18-letnia Sophie Browne wracając z pracy była świadkiem niecodziennego incydentu. Brytyjka natrafiła na całkiem nagą parę w średnim wieku, która – nie zwracając uwagi na otoczenie – uprawiała seks na masce samochodu zaparkowanego na ulicy.

„Było około północy. Wracałam akurat z wieczornej zmiany w Aldi. W pewnym momencie zobaczyłam dwie osoby koło 40-tki wybiegające nago z kamienicy. Myślałam, że po prostu w ten sposób się wygłupiają, ale oni minęli mnie i wskoczyli za stojący niedaleko samochód, po czym zaczęli uprawiać seks” – mówi dziewczyna, cytowana przez „Mail Online”.

„Nie zwracali na mnie większej uwagi, więc zrobiłam im kilka zdjęć. Mam nadzieję, że się zabezpieczyli. I że to oni są właścicielami tego wozu” – dodaje z przekąsem.

Zdjęcia i film wykonane przez Brytyjkę trafiły do sieci, ale szybko zostały usunięte przez moderatorów.

„Osoby, które uprawiają seks w miejscach publicznych łamią obowiązujące przepisy. Takie zachowanie to pogwałcenie zasad przyzwoitości” – mówi sierżant Rachel Wells z Lincolnshire Police. „Świadkowie podobnych incydentów mogą czuć się zszokowani i głęboko urażeni. Nie wpłynęło do nas co prawda żadne zawiadomienie dotyczące tego konkretnego zdarzenia, ale traktujemy takie sygnały bardzo poważnie” – dodaje.

Incydenty tego rodzaju można zgłaszać policji pod numerem 101.

Źródło / Redakcja

cooltura_logo_150

© Open Magazyn.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Całość jak i żadna część utworów na OPEN MAGAZYN.PL, nie może być rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie bez zgody Redakcji. Wobec osób łamiących prawo, podjęte zostaną wszelkie działania prawne celem dochodzenia roszczeń finansowych.

POPULARNE TERAZ

INFORMACJE I BIZNES

OPINIE I PUBLICYSTYKA

STYL I KULTURA

/Autor

Ostatnie lata przyniosły ogromny postęp w leczeniu nowotworów

Raka piersi co roku diagnozuje się u około 18 tys. Polek, z których 85 proc. udaje się wyleczyć. Dzięki nowoczesnym terapiom – obecnie nawet rak piersi z przerzutami może stać się chorobą przewlekłą. Podobnie jest w przypadku wielu innych typów nowotworów – choć liczba zachorowań rośnie, pojawiają się innowacyjne leki, które znacząco wydłużają życie chorych i poprawiają jego jakość.

Sharing is caring!